A A A K K K

Міжнародна технічна допомога

           Міжнародна технічна допомога

Реалізація програм соціального та економічного розвитку України потребує залучення значних коштів. Внутрішні джерела фінансування дуже обмежені й використовуються переважно для підтримки життєво важливих для суспільства сфер економіки. Тому Уряд України приділяє велику увагу пошуку додаткових джерел фінансування розвитку економіки країни. Одним з таких джерел фінансування є міжнародна технічна допомога, основне завдання якої і полягає у сприянні економічним та соціальним перетворенням в країнах з перехідною економікою, в тому числі і в Україні.

Фондом державного майна України за підтримки Трансперенсі Інтернешнл Україна та міжнародних донорів створюється Офіс Сталих Інвестицій, який виконуватиме функцію консультативно-дорадчого органу ФДМУ.

21 грудня 2019 року Фонд державного майна України та ГO «Трансперенсі Інтернешнл Україна» підписали меморандум про співпрацю, метою якого є просування принципів максимальної відкритості та ефективності процесів реалізації державного майна України, а також консультування з метою забезпечення функціонування та вдосконалення інформаційних систем ФДМУ.

Фондом державного майна України налагоджено співробітництво з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

У рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на початку квітні 2020 року укладено Грантову угоду обмеженого обсягу в натуральній формі № LSGA_001 «USAID підтримує Фонд державного майна України у створенні віртуальної кімнати даних».

З метою продовження співробітництва Фонду державного майна України та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наразі, здійснюється підготовка до підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом державного майна України та Кімонікс Інтернешнл Інк., яка є організацією, що забезпечує реалізацію проєкту міжнародної технічної допомоги «Конкурентоспроможна економіка України», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Станом на сьогодні Фонд державного майна України здійснює комунікацію з Європейським банком реконструкції та розвитку й Посольством Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні щодо можливого отримання міжнародної технічної допомоги.