A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Звіти про надходження звернень громадян

03.05.2017

Звіт про роботу зі зверненнями громадян за І  квартал 2017 року

За результатами проведеного узагальненого аналізу протягом І кварталу 2017 року розглянуто 101 звернень громадян, із них 99 - на особистих прийомах посадових осіб регіонального відділення, 1 звернення, що надійшло до регіонального відділення за належністю та 1 звернення – безпосередньо до РВ. Надано вичерпну відповідь та грунтовні роз’яснення в межах повноважень органу приватизації з дотриманням строків виконання, визначених чинним законодавством України.

Звіт про задоволення запитів на публічну інформац, розпорядником якої є  регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області заІ квартал  2017рік

            За період з 01.01.2017р. по 31.03.2017 року надійшов 1  запитна публічну інформацію, розпорядником якої є РВ ФДМУ по Чернівецькій області, безпосередньо до державного органу приватизації, на який надано вичерпну відповідь  електронною поштою та поштовим відправленням.

 

18.01.2017

Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 2016 рік

За результатами проведеного узагальненого аналізу протягом 2017 року розглянуто 101 звернень громадян, із них 99 - на особистих прийомах посадових осіб регіонального відділення, 1 звернення, що надійшло до регіонального відділення за належністю та 1 звернення – безпосередньо до РВ. Надано вичерпну відповідь та грунтовні роз’яснення в межах повноважень органу приватизації з дотриманням строків виконання, визначених чинним законодавством України.

Звіт про задоволення запитів напублічну інформац, розпорядником якої є  регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області за 2016 рік

            За період з 01.01.2016р. по 31.12.2016 року надійшло 2  запити на публічну інформацію, розпорядником якої є РВ ФДМУ по Чернівецькій області, безпосередньо до державного органу приватизації, на які надано вичерпну відповідь  електронною поштою, як було обумовлено заявниками.

Отримано 19 запитів на інформацію за належністю з Фонду державного майна України, на які підготовлено та надано вичерпну інформацію у встановлені терміни відповідно до вимог Закону України №2939-VIвід 13.11.2011 року „Про доступ до публічної інформації”. Відповіді надано в електронному вигляді  на адресу Фонду державного майна України.

03.10.2016

Звіт про звернення громадян за 9 міс. 2016 року

Керуючись ст. 40 Конституції України, відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” від 07.02.2008 № 109 та з метою забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів, своєчасного реагування на проблемні питання, зміцнення і розширення зв’язків з громадськістю регіональним відділенням здійснюється розгляд  звернень громадян.

Особистий прийом громадян проводиться згідно затвердженого графіку особистого прийому громадян: начальником регіонального відділення щовівторка з 10 до 18 години; заступником начальника регіонального відділення щочетверга з 10 до 18 години: керівниками структурних підрозділів з питань, що належать до їх компетенції, протягом робочого дня. Облік особистого прийому громадян керівництвом регіонального відділення та керівниками підлеглих підрозіділів здійснюється у журналі обліку особистого прийому громадян. За результатами проведеного узагальненого аналізу протягом ІІІ кварталу 2016року було прийнято 25 громадян, розглянуто 2 (два) звернення, що надійшло безпосередньо до регіонального відділення. Надано вичерпну відповідь та грунтовні роз’яснення в межах повноважень органу приватизації з дотриманням строків виконання, визначених чинним законодавством України.

       Звіт про надходження запитів напублічну інформацію до регіонального відділення ФДМУ по Чернівецькій області за 9 місяців  2016 року

            За період з 01.01.2016р. по 30.09.2016 року надійшло 2  запити на публічну інформацію, розпорядником якої є РВ ФДМУ по Чернівецькій області, безпосередньо до державного органу приватизації, на які надано вичерпну відповідь  електронною поштою, як було обумовлено заявниками.

Отримано 15 запитів на інформацію за належністю з Фонду державного майна України, на які підготовлено та надано вичерпну інформацію у встановлені терміни відповідно до вимог Закону України №2939-VIвід 13.11.2011 року „Про доступ до публічної інформації”. Відповіді надано в електронному вигляді  на адресу Фонду державного майна України.

10.07.2016

Звіт про надходження звернень громадян за 1 півріччя 2016 року

Керуючись ст. 40 Конституції України, відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” від 07.02.2008 № 109 та з метою забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів, своєчасного реагування на проблемні питання, зміцнення і розширення зв’язків з громадськістю регіональним відділенням здійснюється розгляд  звернень громадян.

Особистий прийом громадян проводиться згідно затвердженого графіку особистого прийому громадян: начальником регіонального відділення щовівторка з 10 до 18 години; заступником начальника регіонального відділення щочетверга з 10 до 18 години: керівниками структурних підрозділів з питань, що належать до їх компетенції, протягом робочого дня. Облік особистого прийому громадян керівництвом регіонального відділення та керівниками підлеглих підрозділів здійснюється у журналі обліку особистого прийому громадян. За результатами проведеного узагальненого аналізу протягом І півріччя 2016 року було прийнято 64 громадян, розглянуто 4 звернення, що надійшли до регіонального відділення за належністю та 1 звернення, що надійшло на адресу регіонального відділення. Надано вичерпну відповідь та грунтовні роз’яснення в межах повноважень органу приватизації з дотриманням строків виконання, визначених чинним законодавством України.