A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Перевірка використання державного майна

22.04.2019

Регіональне відділення шукає балансоутримувачів для захисних споруд цивільного захисту

          Регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області пропонує бажаючим стати новими балансоутримувачами (Зберігачами) об’єктів державної власності – сховища (м.Чернівці, вул. Я.Мудрого, 31), сховища (м.Чернівці, вул. Коломийська, 9-а), сховища (м. Чернівці, вул. Миру, 18А) взявши їх на відповідальне безоплатне зберігання.

         З пропозиціями просимо звертатися за адресою: м. Чернівці, вул. Л.Кобилиці, 21-А, каб. № 3.

         Контактний телефон для довідок: (0372)55-42-35.  

 

19.04.2019

Перевірено стан майна

Враховуючи вимоги Порядку проведення державними органами приватизації перевірок стану ефективного використання та збереження державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.12.2009 №1998 із змінами, за протягом 1 кварталу 2019 року  відповідно до затверджених графіків та щомісячних планів роботи сектору, заплановано та проведено 2 перевірки,якими охоплено4 об’єкти позастатутного державного майна.Результати перевірок відображені у відповідних актах.

30.11.2018

 Контролюється стан майна

Регіональним відділенням Фондупроведено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу СВК „Суховерхівське”, але перебуває на його балансі.

 

05.10.2018

 Перевірено використання майна

Проведено позаплановуперевірку стану збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу захисної споруди цивільного захисту – захисної споруди цивільного захисту – сховища №96154 (м. Чернівці, вул. Миру, 18-А), яка у процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу АТзТ «Восход» та, відповідно до Договору про безоплатне зберігання від 23.03.2018р. №3-18, передана на зберігання та баланс ТзОВ «ДІАЛ ГРУП».

03.10.2018

Проінспектовано захисну споруду

На виконання доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018, Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, проведено у складі робочої групи обстеження державного майна захисної споруди цивільного захисту, яка перебуває в управлінні Регіонального відділення ФДМУ.

18.08.2018

Здійснено перевірки державного майна

 На виконання протокольних доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018 під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Г. Зубка, доручення Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, Регіональним відділенням ФДМУ створено робочу групу за участю представників територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, структурних підрозділів з питань цивільного захисту облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, та розпочато роботу з проведення  перевірок стану готовності до використання на відповідній території ЗСЦЗ, які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств та перебувають у сфері управління Регіонального відділення ФДМУ по Чернівецькій області та підготовки пропозицій щодо передачі даних ЗСЦЗ іншим суб’єктам управління, насамперед органам місцевого самоврядування.

 Наразі, проведено перевірку захисної споруду цивільного захисту – сховища № 197/001 (Чернівецька область, м. Новоселиця, вул. Комарова 7/1), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Припрутська пересувна механізована колона № 152, але залишилося перебувати на його балансі.

 

17.07.2018

Перевірено стан державного майна

На сьогодні Регіональним відділенням ФДМУ, на виконання доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018 під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Г. Зубка, Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, проводиться робота щодо створення робочої групи за участю представників територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, структурних підрозділів з питань цивільного захисту облдержадміністрації, інших заінтересованих органів для проведення роботи з підготовки пропозицій щодо передачі ЗСЦЗ, які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств та перебувають у сфері управління державних органів приватизації іншим суб’єктам управління, насамперед органам місцевого самоврядування.

 

27.06.2018

Здійснено перевірки державного майна

Робочою групою Регіонального відділення проведено перевірку стану використання нерухомого майна, що є власністю держави в особі Фонду державного майна України  - дитячого закладу оздоровлення та відпочинку „Юність”.

       Представником Регіонального відділення також взято участь у роботі міжвідомчої групи Державної служби України з надзвичайних ситуацій з надання методичної допомоги Чернівецькій обласній державній адміністрації у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.              

22.06.2018

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ “Пересувна механізована колона №291” (відсутнє за юридичною адресою), а саме об’єкта житлового фонду – багатоквартирного житлового будинку з комунікаціями (Чернівецька область, смт. Глибока, вул. Паркова, 1). За результатами проведеної перевірки порушень не виявлено.

10.06.2018

Перевірено захисну споруду

Фахівці регіонального відділення взяли участь у комісійному обстеженні обставин, які перешкоджають виконанню договірних зобов’язань з утриманнясховища №96154 у м. Чернівці, по вул. Миру, 18-А, яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу АТЗТ «Восход» та, відповідно до Договору про безоплатне зберігання від 23.03.2018р. №3-18, передане на зберігання на баланс ТзОВ «ДІАЛ ГРУП».

07.06.2018

Перевірено стан державного майна

Робочою групою проведено перевірку використання нерухомого майна, що є державною власністю, в особі Фонду державного майна України –пансіонату з лікування матері і дитини „Зелені пагорби”.

27.04.2018

Продовжено договір

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Чернівецькій області продовжено термін дії договору безоплатного зберігання  державного майна від 29.03.2013 №1  - зовнішньомайданчикових електромереж та зовнішньомайданчикових мереж зв’язку (м. Чернівці, пр. Незалежності, 106), які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ „СТЕК” та перебувають на позабалансовому рахунку ТДВ „Холодпродконтракт”.

25.04.2018

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевіркустану збереження державного майна - сховища №96066 (м. Чернівці, вул. Зелена, 5-Д), яке при приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування” та, у зв’язку з його банкрутством, передано за договором про безоплатне зберігання новому балансоутримувачу - ТОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”. Наразі, результати перевірки оформлюються.

22.09.2017

На контролі – стан використання державного майна

          Регіональним відділенням здійснено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна – двох восьмиквартирних житлових будинків, що розташовані в смт. Лужани, пров. Заводський, №2, №4 (Кіцманський р-н,) та сховища №96045, розміщеного за адресою: м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-В. Зазначені об’єкти державної власності у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій”, але залишилися перебувати на його балансі.

 

31.08.2017

Перевірено стан використання майна

 Проведено перевірку стану державного майна -  об’єкта незавершеного будівництва дитячої установи (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Анадоли), яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП ім.Кузьми Галкіна (в подальшому СТОВ «Надія» (ліквідоване)). В ходві перевірки порушень не виявлено.

07.06.2017

Перевірено стан державного майна

Проведено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна – сховища (м.Чернівці, вул. М.Тореза, 31), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівцім’ясопромсервіс” (ліквідовано).

12.04.2017

 У Чернівцях перевірено виконання умов договору купівлі-продажу ОНБ

     Регіональним відділенням проведено поточну перевірку виконання покупцем умов договору №КП-330-НБ від 24.01.2003р., купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва 107-квартирного житлового будинку з магазином (м. Чернівці, вул. Кагарлицька, 7). Під час перевірки виявлено, що новий власник успішно здійснює всі необхідні роботи.За останні 6 місяців ним освоєно близько мільйона грн. інвестицій. Термін завершення добудови – грудень 2017 року”.

11.11.2016

Регіональне відділення контролює стан державного майна

Проведено чергову перевірку нерухомого державного майна – об’єктів незавершеного будівництва, а саме: лазні та клубу, що розташовані за адресою: (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Гордівці), які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване).

Зазначені об’єкти на даний час перебувають у процесі приватизації шляхом виставлення до продажу через електронні торги на Українській Універсальній Біржі.

 Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (0372 518-660)

 

 

17.06.2016

Проведено перевірки стану збереження державного майна.

Предметом перевірок стали захисні споруди, а саме:

- сховище №96066 (м. Чернівці, вул. Зелена, 5-Д), яке при приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування” та, у зв’язку з його банкрутством, передано за договором про безоплатне зберігання новому балансоутримувачу - ТОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”;

- сховищае №96042 (м. Чернівці, вул. Зелена, 3), яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький цегельний завод №1” (надалі ПАТ), але залишилося перебувати на його балансі.

29.04.2016

Перевірка використання державного майна

 

Регіональним відділенням проведено перевіркузбереження та використання державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Припрутська ПМК№152”, але залишилось перебувати на його балансі.

30.03.2016

Перевірено стан державного майна

Здійснено  перевірку стану збереження державного майна – двох восьмиквартирних житлових будинків (Кіцманський р-н, смт. Лужани, пров. Заводський, №2, №4) та сховища №96045 (м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-В), яке  у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій”(правонаступник ТДВ „Чернівецький завод залізобетонних виробів і конструкцій”), але залишилося перебувати на його балансі.1

9.02.2016

Перевірено стан державного майна

      Регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області здійснило перевіркустану збереження державного майна  - будинку для малосімейних  у м. Чернівці, вул. Авангардна, 53), яке  в процесіприватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ«Гравітон»(правонаступник ПАТ „Гравітон”).

15.01.2016

Обстежено стан державного майна

Здійснено, за участю представників ПАТ ЕК „Чернівціобленерго”, ПАТ „Укртелеком” та ТДВ „Холодпродконтракт”, обстеження державного майна  -  зовнішньомайданчикових мереж зв’язку, зовнішньомайданчикових електромереж, (м. Чернівці, проспект Незалежності, 106), яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „СТЕК” та перебуває на балансі ТДВ „Холодпродконтракт”.

25.12.2015

 Перевірено стан сховищ

Регіональне відділення здійснило перевірки стану збереження державного майна, а саме:

-сховища №96066,яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування”, в зв’язку з банкрутством якого передано за договором про безоплатне зберігання державного майна новому балансоутримувачу ТзОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”;

-сховища №96154, яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу АТзТ «Восход»,в зв’язку з банкрутством якого передано за договором про безоплатне зберігання державного майна новому балансоутримувачу ТзОВ «ДІАЛ ГРУП».

20.11.2015

Проведено перевірку збереження  та використання  державного майна, яке  в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу Чернівецької філії ПАТ „Електро”.