A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Перевірка використання державного майна

22.09.2017

На контролі – стан використання державного майна

          Регіональним відділенням здійснено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна – двох восьмиквартирних житлових будинків, що розташовані в смт. Лужани, пров. Заводський, №2, №4 (Кіцманський р-н,) та сховища №96045, розміщеного за адресою: м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-В. Зазначені об’єкти державної власності у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій”, але залишилися перебувати на його балансі.

 

31.08.2017

Перевірено стан використання майна

 Проведено перевірку стану державного майна -  об’єкта незавершеного будівництва дитячої установи (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Анадоли), яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП ім.Кузьми Галкіна (в подальшому СТОВ «Надія» (ліквідоване)). В ходві перевірки порушень не виявлено.

07.06.2017

Перевірено стан державного майна

Проведено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна – сховища (м.Чернівці, вул. М.Тореза, 31), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівцім’ясопромсервіс” (ліквідовано).

12.04.2017

 У Чернівцях перевірено виконання умов договору купівлі-продажу ОНБ

     Регіональним відділенням проведено поточну перевірку виконання покупцем умов договору №КП-330-НБ від 24.01.2003р., купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва 107-квартирного житлового будинку з магазином (м. Чернівці, вул. Кагарлицька, 7). Під час перевірки виявлено, що новий власник успішно здійснює всі необхідні роботи.За останні 6 місяців ним освоєно близько мільйона грн. інвестицій. Термін завершення добудови – грудень 2017 року”.

11.11.2016

Регіональне відділення контролює стан державного майна

Проведено чергову перевірку нерухомого державного майна – об’єктів незавершеного будівництва, а саме: лазні та клубу, що розташовані за адресою: (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Гордівці), які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване).

Зазначені об’єкти на даний час перебувають у процесі приватизації шляхом виставлення до продажу через електронні торги на Українській Універсальній Біржі.

 Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (0372 518-660)

 

 

17.06.2016

Проведено перевірки стану збереження державного майна.

Предметом перевірок стали захисні споруди, а саме:

- сховище №96066 (м. Чернівці, вул. Зелена, 5-Д), яке при приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування” та, у зв’язку з його банкрутством, передано за договором про безоплатне зберігання новому балансоутримувачу - ТОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”;

- сховищае №96042 (м. Чернівці, вул. Зелена, 3), яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький цегельний завод №1” (надалі ПАТ), але залишилося перебувати на його балансі.

29.04.2016

Перевірка використання державного майна

 

Регіональним відділенням проведено перевіркузбереження та використання державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Припрутська ПМК№152”, але залишилось перебувати на його балансі.

30.03.2016

Перевірено стан державного майна

Здійснено  перевірку стану збереження державного майна – двох восьмиквартирних житлових будинків (Кіцманський р-н, смт. Лужани, пров. Заводський, №2, №4) та сховища №96045 (м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-В), яке  у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій”(правонаступник ТДВ „Чернівецький завод залізобетонних виробів і конструкцій”), але залишилося перебувати на його балансі.1

9.02.2016

Перевірено стан державного майна

      Регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області здійснило перевіркустану збереження державного майна  - будинку для малосімейних  у м. Чернівці, вул. Авангардна, 53), яке  в процесіприватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ«Гравітон»(правонаступник ПАТ „Гравітон”).

15.01.2016

Обстежено стан державного майна

Здійснено, за участю представників ПАТ ЕК „Чернівціобленерго”, ПАТ „Укртелеком” та ТДВ „Холодпродконтракт”, обстеження державного майна  -  зовнішньомайданчикових мереж зв’язку, зовнішньомайданчикових електромереж, (м. Чернівці, проспект Незалежності, 106), яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „СТЕК” та перебуває на балансі ТДВ „Холодпродконтракт”.

25.12.2015

 Перевірено стан сховищ

Регіональне відділення здійснило перевірки стану збереження державного майна, а саме:

-сховища №96066,яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування”, в зв’язку з банкрутством якого передано за договором про безоплатне зберігання державного майна новому балансоутримувачу ТзОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”;

-сховища №96154, яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу АТзТ «Восход»,в зв’язку з банкрутством якого передано за договором про безоплатне зберігання державного майна новому балансоутримувачу ТзОВ «ДІАЛ ГРУП».

20.11.2015

Проведено перевірку збереження  та використання  державного майна, яке  в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу Чернівецької філії ПАТ „Електро”.