A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Управління державним майном

11.03.2019

Готуються пропозиції стосовно  передачі захисних споруд

Проведено засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо передачі захисних споруд цивільного захисту, які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств та перебувають у сфері управління регіонального відділення іншим суб’єктам управління, насамперед органам місцевого самоврядування.

02.11.2018

 Внесено зміни в управлінське рішення

 У ІППС „Етап-Майно” внесено зміни в Реєстр державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, в частині управлінського рішення стосовно об’єкта державної власності – газопроводу (с. Суховерхів, Кіцманський р-н, Чернівецька область), який у процесі приватизації КСП „Суховерхівське”, не увійшов до його статутного капіталу, але залишився перебувати на балансі, а саме: „визнано за іншим органом державної влади (за результатами інвентаризації)” на підставі постанови Кабінету міністрів України від 21.02.2017 № 95 „Про забезпечення ефективного використання газорозподільчих систем або їх складових.

09.02.2018

Регіональне відділення Фонду продовжує пошук балансоутримувачів для споруд цивільного захисту

У зв’язку з ліквідацією ВАТ „Чернівціриба” та ВАТ „Чернівцім’ясопромсервіс”, регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області пропонує бажаючим стати новими балансоутримувачами об’єктів державної власності – сховища (м.Чернівці, вул. М.Тореза, 31) та сховища (м.Чернівці, вул. Коломийська, 9-А), взявши їх на відповідальне безоплатне зберігання. З пропозиціями просимо звертатися за адресою: м. Чернівці, вул. Л.Кобилиці, 21-А, каб. № 3.

Контактний телефон для довідок: (0372)55-42-35.

30.11.2017

На контролі – державне позастатутне майно

Регіональним відділенням Фонду проведено планову перевірку стану державного майна – сховища №96060, що розташоване за адресою: м. Чернівці, вул. Коломийська, 9-А), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівціриба” (ліквідоване). Наразі ведеться пошук балансоутримувача даного об’єкта нерухомого майна.

31.10.2017

Регіональне відділення Фонду шукає балансоутримувачів для споруд цивільного захисту

У зв’язку з ліквідацією ВАТ „Чернівціриба” та ВАТ „Чернівцім’ясопромсервіс”, регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області пропонує бажаючим стати новими балансоутримувачами об’єктів державної власності – сховища (м.Чернівці, вул. М.Тореза, 31) та сховища (м.Чернівці, вул. Коломийська, 9-А), взявши їх на відповідальне безоплатне зберігання. З пропозиціями просимо звертатися за адресою: м. Чернівці, вул. Л.Кобилиці, 21-А, каб. № 3.

Контактний телефон для довідок: (0372)55-42-35.

24.10.2017

Перевірено використання майна

Регіональне відділення здійснило планову перевірку стану збереження державного майна – сховища №197/001, розташованого у м. Новоселиця, по вул. Комарова, 7/1), яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Припрутська пересувна механізована колона №152” (правонаступник  - товариство з обмеженою відповідальністю).

15.05.2017

Реалізовано управлінське рішення

Регіональним відділенням ФДМУ по Чернівецькій області реалізовано  управлінське рішення стосовно об’єкта державної власності - лазні на 20 місць (Кіцманський р-н, с. Малятинці, вул. Дружби народів, 13), який у процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАСТ „Нове життя” (ліквідоване) - приватизовано, відповідно до договору купівлі-продажу № КП-407 від 10.05.2017р.

03.05.2017

У Чернівцях триває пошук балансоутримувачів

для споруд цивільного захисту

           У зв’язку з ліквідацією ВАТ „Чернівціриба” та ВАТ „Чернівцім’ясопромсервіс”, регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області пропонує бажаючим стати новими балансоутримувачами об’єктів державної власності – сховища (м.Чернівці, вул. М.Тореза, 31) та сховища (м.Чернівці, вул. Коломийська, 9-а), взявши їх на відповідальне безоплатне зберігання.

          З пропозиціями просимо звертатися за адресою: м. Чернівці, вул. Л.Кобилиці, 21-А, каб. № 3.

          Контактний телефон для довідок: (0372)55-42-35.

12.02.2016

Інформація регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області

          Відповідно до Порядку використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) для господарських, культурних та побутових потреб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2009 № 253 та у зв’язку з ліквідацією ВАТ „Чернівціриба”, регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області пропонує бажаючим стати новим балансоутримувачем об’єкта державної власності – сховища (м.Чернівці, вул. Коломийська, 9-а), взявши його на відповідальне зберігання.

          З пропозиціями просимо звертатися за адресою: м. Чернівці, вул. Л.Кобилиці, 21а, каб. № 3.

          Контактний телефон для довідок: (0372)55-42-35

05.02.2016

Управління державним майном

         Станом на 01.02.2016 року в управлінні регіонального відділення перебуває 37 обєктівпозастатутного державного майна (20 товариств).

      На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2005 №1121 „Про затвердження Методики проведення інвентаризації об’єктів державної власності”, регіональним відділенням щорічно проводиться робота з господарськими товариствами щодопроведення станом на 31 грудня інвентаризації об’єктів державної власності, які не увійшли до їх статутних капіталів в процесі приватизації, але залишилися перебувати на балансі та перебувають в управлінні органу приватизації.

         На сьогоднішній день  10товариств провели інвентаризацію 23одиниць майна та надали її матеріали. Щодо решти майна, регіональним відділенням проводиться відповідна робота з господарськими товариствами  щодо  проведення  інвентаризації державного майна та надання її матеріалів.

          Стосовно державного майна, залишеного без балансоутримувача та розташованого на території Чернівецької області, робочою групою регіонального відділення за результатами перевірок визначено його фактичну наявність і стан, що підтверджується актами.

18.12.2015

Здійснюється реєстрація прав власності держави

Регіональне відділення проводить роботу щодо реєстрації прав та їх обтяжень за державою в особі Фонду державного майна України на будівлі та споруди пансіонату „Буковина” (Чернівецька обл., Глибоцький р-н., с. Валя-Кузьміна, вул. Озерна, 13), у зв’язку з визнанням їх за рішенням суду державною власністю.