A A A K K K

Підготовка об`єктів до приватизації

Підготовка до приватизації у 1 кварталі 2019 року

Станом на 31.03.2019 року до переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2019 році включено 9 об’єктів державної власності,зокрема: 5 об’єктів державної власності, що належать до окремого майна, 1- пакет акцій господарського товариства, 2- державних підприємства  та 1 об'єкт незавершеного будівництва.

Станом на 31.03.2019 року Регіональним відділенням підготовлено та направлено до ФДМУ 2 пакети документів з метою включення об’єктів державної власності до Переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2019 році.

Протягом звітного періоду Регіональним відділенням прийнято рішення про приватизацію 1 об'єкта малої приватизації - окремого майна, шляхом продажу на аукціоні з умовами та  створено аукціонну комісію для продажу об’єкта приватизації.

Регіональним відділенням проведено 7 засідань аукціонних комісій, в т.ч. щодо визначення стартової ціни продажу об'єкта малої приватизації, щодо умов продажу (додаткових умов продажу) та щодо розроблення інформаційного повідомлення про проведення аукціону для продажу об'єкта малої приватизації.

Регіональним відділенням прийнято рішення про здійснення оцінки 2 об'єктів малої приватизації.

Відповідно до Закону України „Про приватизацію державного і комунального майна” від 18.01.2018 № 2269-VIIIта Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (із змінами), Регіональним відділенням підготовлено та запропоновано до продажу на електронному аукціоні 3 об’єкти малої приватизації.