A A A K K K

2021-03-25 «Електроважмаш» нарощує обсяги замовлень на внутрішньому українському ринку

Сьогодні відбулася спільна нарада керівництва ДП «Електроважмаш» та АТ «Укрзалізниця» під головуванням Міністра Інфраструктури Владислава Криклія  за участі Голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка щодо узгодження подальших кроків в рамках підписаної дорожньої карти співпраці ДП «Електроважмаш»та АТ «Укрзалізниця».

На жаль, протягом багатьох років «Електроважмаш» постачав продукцію для залізничного транспорту на експорт, проте не мав акредитації для участі в тендерах для оновлення рухомого складу «Укрзалізниці». 

Тепер, після кількох місяців активної роботи з двох сторін завершується процедура сертифікації «Електроважмашу». Підприємство отримає відповідний документ за два тижні, в середині квітня. 

Це дозволить підприємству одразу взяти участь у тендерах «Укрзалізниці» та надалі виконувати дорожню карту, яка передбачає співпрацю відповідно до Концепції розвитку локомотивного парку АТ «Укрзалізниця» до 2023 року. 

Замовлення стосуватимуться постачання запчастин, проведення капітальних ремонтів та оновлення електродвигунів для локомотивів «Укрзалізниці». 

За результатами наради сторони узгодили проведення серії виїзних нарад керівництва трьох ремонтних заводів та центру закупівель «Укрзалізниці» на «Електроважмаші» з метою узгодження технічних деталей і тендерних процедур для подальшої співпраці.