A A A K K K

2020-09-28 Керівництво ОГХК обговорило з губернатором Дніпропетровщини інвестиційну привабливість регіону

  На Вільногірському ГМК, складовій частині Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, відбулася робоча зустріч керівника АТ «ОГХК» Пітера Девіса, директора філії Олександра Прокопенка та губернатора Дніпропетровської області Олександра Бондаренка. Сторони обговорили роль Вільногірського ГМК у розвитку Дніпропетровщини, можливості залучення інвестицій та приватно-державного співробітництва.
 
  «Не дивлячись на всі виклики, пов’язані з епідемією та світовою кризою, з якими довелося зіштовхнутися компанії, ОГХК докладає максимальних зусиль, щоб робити все на благо людей, які працюють на підприємстві. Зараз компанія змінюється, дуже скоро державне підприємство має перейти у приватну власність, такі зміни обов’язково підуть на користь і регіону, і Україні в цілому», – підкреслив т.в.о. голови правління АТ «ОГХК» Пітер Девіс.
 
  «Вільногірський ГМК має дуже важливу роль у розвитку не лише для Вільногірська та Дніпропетровської області, але і для всієї держави. Тут працюють справжні професіонали своєї справи. ОГХК є яскравим прикладом успішного прибуткового державного підприємства, а після приватизації має всі шанси на примноження своїх ресурсів», - відзначив у своїй промові губернатор Дніпропетровщини Олександр Бондаренко.
 
  У ході зустрічі губернатор Дніпропетровщини відвідав кар’єр та виробництво і вручив найкращим працівникам підприємства нагороди державного та обласного значення.
 
   Нагороди від Президента, Прем’єр-міністра України та ОДА Дніпропетровської області отримали 9 працівників ВГМК: Лариса Пасенко, завідувачка складу ЗВ, отримала медаль за працю і звитягу, звання «Заслужений працівник промисловості України» присвоєне Сергію Духаніну, головному енергетику філії, почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Вікторії Колосовій, працівниці транспортно-експедиційного управління, подяку Прем’єр-міністра оголошено Сергію Мірчуну, майстру старшому дільниці доведення збагачувального виробництва та Ігорю Прищепову, електрослюсарю черговому та з ремонту устаткування дільниці з ремонту гірничого обладнання у кар’єрі енергослужби гірничотранспортного виробництва, вітальними листами від голови ОДА нагороджено Олександра Бойчука, начальника ремонтно-механічного цеху, Світлану Коваленко, заступника директора з економічних питань, Алексія Нудного, заступника керівника з транспорту гірничотранспортного виробництва філії та Олександра Прокопенка, директора філії «ВГМК».