A A A K K K

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ, АРК та м. СЕВАСТОПОЛЬ

ІНФОРМАЦІЯ
РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки державного майна

 1. Об’єкт: частина приміщення коридору площею 4,0 м2 на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 6, що перебуває на балансі Херсонського державного університету, за адресою: м. Херсон, вул. Університетська, 4. Замовник: РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі. Платник: ПАТ КБ «Приватбанк». Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди. Запланована дата оцінки: 28.02.2018.

 2. Об’єкт: нежитлові приміщення загальною площею 143,01 м2 на другому поверсі адмінбудівлі, що перебувають на балансі Державної фіскальної служби України, за адресою: Херсонська обл., Білозерський р-н, смт Білозерка, вул. Свободи, 83. Замовник: РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі. Платник: Білозерська селищна рада. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди. Запланована дата оцінки: 28.02.2018.

З метою уникнення зловживань та маніпулювання під час проведення конкурсів максимальна ціна надання послуг з оцінки, яка може бути запропонована учасником конкурсу у конкурсній пропозиції, становить для нерухомого майна (нежитлових приміщень, майданчиків тощо) не більше ніж 2,4 тис. грн.

Для участі в конкурсі претенденти подають конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів(наказ ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.01.2015 за № 60/28190),а саме:

заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3); копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу І Положення (за наявності); письмову згоду керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності); інформацію про претендента (додаток 4); пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки; калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті (не більше 5 днів); документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) (додаток 2).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву про участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Конкурсна документація приймається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 222.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурс відбудеться в РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 14.00 через 18 днів після опублікування цієї інформації, телефон для довідок (0552) 22-44-44.