A A A K K K

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

ІНФОРМАЦІЯ
РВ ФДМУ по Луганській області про повторне
оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктА державної власності групи А, що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні

Назва об’єкта оцінки: нежитлові будівлі у складі: адміністративна будівля загальною площею 1 632,4 м2 та дизельна загальною площею 20,0 м2. Місцезнаходження об’єкта: Луганська обл., Марківський р-н, смт Марківка, пров. Південний, будинок 1. Балансоутримувач: Територіальне управління державної судової адміністрації в Луганській області. Мета оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для приватизації шляхом продажу на аукціоні. Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 28.02.2018. Платник: РВ ФДМУ по Луганській області.

Звіт про оцінку має бути складений державною мовою.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції і підтвердних документів, а саме:

заяву про участь у конкурсі за встановленою формою; конкурсну пропозицію; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки; документи, в яких зазначено правовий статус претендента, склад оцінювачів, які безпосередньо виконуватимуть роботи з оцінки; документи, що підтверджують право на виконання таких робіт: письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента за встановленою формою.

Копії документів, які подаються до регіонального відділення, мають бути завірені належним чином.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті та має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконання робіт.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Конкурс відбудеться 20 березня 2018 р. о 10.00 у РВ ФДМУ по Луганській області за адресою: 93404, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, бульв. Дружби Народів, 32а.

Конкурсну документацію слід подавати до сектору інформатики, організаційно-документального забезпечення та роботи зі ЗМІ РВ ФДМУ по Луганській області не пізніше ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: 93404, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, бульв. Дружби Народів, 32а. Телефон для довідок (06452) 4-23-48.