A A A K K K

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ІНФОРМАЦІЯ
РВ ФДМУ по Миколаївській області про оголошення
конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності
для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди

 1.Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати з метою укладення договору оренди.


з/п

Назва об’єкта оцінки

Площа, м2

Адреса об’єкта оцінки

Балансоутримувач

Дата оцінки

1

 

Частина вимощення № VII бази відпочинку «Дружба»

700,0

 

Миколаївська обл., Березанський р-н, с. Рибаківка, квартал 5, будинок 1

ДП «НАЕК «Енергоатом» обліковується у ВП «Южно-Українська АЕС»

28.02.18

2

 

Нежитлове приміщення першого поверху двоповерхової будівлі

43,0

 

м. Миколаїв, вул. Маршала Василевського, 42а

Миколаївський професійний ліцей сфери послуг

31.03.18

3

 

Вигороджена частина холу третього поверху учбового корпусу

24,0

 

м. Миколаїв, просп. Героїв України, 9

Національний університет кораблебудування ім. Адмірала Макарова

31.03.18

4

 

Нежитлове приміщення третього поверху триповерхової адміністративної будівлі

46,87

 

м. Миколаїв, вул. Маршала Василевського, 63

 

Головне управління Національної поліції в Миколаївській області

31.03.18

5

 

Частина нежитлових приміщень – мансарда в загально-портовій адміністративній будівлі з такелажним складом

254,6

 

м. Миколаїв, вул. Заводська, 23/14

 

ДП «Миколаївський морський торговельний порт»

31.03.18

 

6

 

Нежитлові приміщення 2-го поверху будівлі транспортно-експедиційної контори

62,5

 

м. Миколаїв, вул. Заводська, 23/8

 

Миколаївська філія ДП «АМПУ» (адміністрація Миколаївського морського порту)

31.03.18

 

 

 2. Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати з метою продовження договору оренди.


з/п

Назва об’єкта оцінки

 

Площа, м2

 

Адреса об’єкта оцінки

 

Балансоутримувач

 

Дата оцінки

 

1

Нежитлові приміщення першого поверху триповерхової адміністративної будівлі

52,8

 

м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 25

ДП «Південний науково-дос­лід­ний і проектно-конст­рук­тор­сь­кий інститут по розвитку флоту риб­ного господарства «Південдіпрорибфлот»

28.02.18

 

2

Нежитлові приміщення першого поверху триповерхової будівлі навчального корпусу

90,0

 

Миколаївська обл., смт Братське, вул. Вороніна, 20а

 

Професійно-технічне училище № 17

28.02.18

 

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення РВ ФДМУ по Миколаївській області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається з:

підтвердних документів; пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях – не більше 5 днів), запечатаних в окремому конверті; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна за встановленою формою (додаток 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190) (далі – Положення).

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення); копії документів про наявність в оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах з претендентом або додатково залучаються ним, документів, що підтверджують набуття кваліфікації оцінювача, виданих міжнародними організаціями та об’єднаннями у сфері оціночної діяльності; письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності); інформація про претендента за встановленою формою (додаток 4 до Положення).

Інформація про претендента складається відповідно до додатка 4 до Положення та містить: відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт з оцінки, наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу); інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

Відповідно до узагальненої інформації ФДМУ середні значення ціни надання послуг з незалежної оцінки майна, що склалися у IV кварталі 2017 року за групами об’єктів, становлять: об’єкт нерухомого майна, зокрема декілька об’єктів нерухомого майна, що є одним об’єктом оцінки (нежитлові приміщення, майданчики, технічні приміщення, дахи та нерухоме майно для встановлення пристроїв), – 2,4 тис. грн.

Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування цієї інформації за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-й поверх, конференц-зал регіонального відділення.

Конкурсна документація подається до сектору організаційно-документального та комунікаційного забезпечення РВ ФДМУ по Миколаївській області за чотири робочих дні (включно) за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 6-й поверх, кімн. 38. Телефон робочої групи (0512) 47-04-11.