A A A K K K

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

ІНФОРМАЦІЯ
РВ ФДМУ по Сумській області про оголошення
конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 1. Найменування об’єкта оцінки: будівля складу загальною площею 395,3 м2 (балансоутримувач – Східна філія Концерну «Військторгсервіс»). Місцезнаходження об’єкта оцінки: Сумська обл., м. Ромни, вул. Гостиннодвірська, 12б. Мета проведення незалежної оцінки – передача в оренду. Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 28.02.2018. Замовник робіт з оцінки об’єкта – РВ ФДМУ по Сумській області. Платник робіт з оцінки об’єкта – ТОВ «ВІТА ЮСТ».

 2. Найменування об’єкта оцінки:частина асфальтного замощення загальною площею 33,0 м2 (балансоутримувач – Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації). Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Суми, вул. Першотравнева, 29. Мета проведення незалежної оцінки – продовження дії договору оренди. Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 28.02.2018. Замовник робіт з оцінки об’єкта – РВ ФДМУ по Сумській області. Платник робіт з оцінки об’єкта – Сумське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Сумиоблагроліс».

 3. Найменування об’єкта оцінки: нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 25,9 м2 (балансоутримувач – Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації) (об’єкт на 4-му поверсі 5-поверхової адміністративної будівлі). Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Суми, вул. Першотравнева, 29. Мета проведення незалежної оцінки – продовження дії договору оренди. Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 28.02.2018. Замовник робіт з оцінки об’єкта – РВ ФДМУ по Сумській області. Платник робіт з оцінки об’єкта – Сумське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Сумиоблагроліс».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.

До участі в конкурсі з оцінки об’єктів допускаються претенденти, які діють на підставі чинних сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності не менше 5 років за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 4 до Положення формами.

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки № 1 є будівлі, до об’єкта оцінки № 2 – замощення (їх частини), майданчики (їх частини), до об’єкта оцінки № 3 – нежитлові приміщення (їх частини).

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Очікувана максимальна ціна надання послуг з оцінки об’єкта № 1 – 5,9 тис. грн; з оцінки об’єктів № 2, 3 – 2,4 тис. грн.

Місцезнаходження комісії та робочої групи: м. Суми, вул. Харківська, 30/1. Телефон для довідок (0542) 36-23-87.

Конкурс відбудеться 21 березня 2018 року о 9.00 за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 30/1, 5-й поверх, кімн. 2.

Кінцевий термін подання конкурсної документації – 15 березня 2018 року (включно).