A A A K K K

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

ІНФОРМАЦІЯ
РВ ФДМУ по Житомирській області про оголошення
конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна

 Об’єкт оцінки № 1: нежитлові приміщення площею 359,8 м2 складу 2
в будівлі (літ. Б)
. Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Житомир, вул. Слобідська, 35. Балансоутримувач: Головне управління Національної поліції в Житомирській області (м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37). Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження дого­вору оренди. Дата оцінки: 28.02.2018. Замовник оцінки – РВ ФДМУ по Житомирській області; платник робіт з оцінки – ТОВ «Еко Ззахист-Україна».

Об’єкт оцінки № 2: частина коридору площею 3,0 м2 основної будівлі (літ. А). Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Житомир, вул. Героїв Пожежних, 67б. Балансоутримувач: Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області (м. Житомир, вул. Героїв Пожежних, 67б). Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження дого­вору оренди. Дата оцінки: 28.02.2018. Замовник оцінки – РВ ФДМУ по Житомирській області; платник робіт з оцінки – ПАТ «Державний ощадний банк України».

Об’єкт оцінки № 3: нежитлове приміщення площею 51,2 м2 будівлі гаражів (літ. Г). Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Житомир, просп. Незалежності, 55а. Балансоутримувач: Житомирське міжрайонне управління водного господарства
(м. Житомир, просп. Незалежності, 55а). Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження дого­вору оренди. Дата оцінки: 28.02.2018. Замовник оцінки – РВ ФДМУ по Житомирській області; платник робіт з оцінки – ПП «Аліс».

 Об’єкт оцінки № 4:нежитлові приміщення площею 207,4 м2 цеху хвойно-вітамінного борошна з прибудовою (літ. В) та асфальтобетонна площадка площею 780,0 м2. Місцезнаходження об’єкта оцінки: Житомирська обл., Овруцький р-н, с. Бережесть, вул. Залізнична, 27. Балансоутримувач: ДП «Овруцьке лісове господарство» (Житомирська обл., Овруцький р-н, с. Дубовий Гай). Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження дого­вору оренди. Дата оцінки: 28.02.2018. Замовник оцінки – РВ ФДМУ по Житомирській області; платник робіт з оцінки – ТОВ «Бріксан».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 року за № 60/28190 (далі – Положення).

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 4 до Положення формами.

Строк виконання робіт не повинен перевищувати 5 календарних днів.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті окремо по кожному об’єкту оцінки до відділу управління персоналом та організаційної роботи РВ ФДМУ по Житомирській області (кімн. 412) за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 15.00. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурс відбудеться через 15 календарних днів з дня опублікування цієї інформації об 11.00 у РВ ФДМУ по Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул. С. Ріхтера, 20, тел. для довідок 42-04-18.