A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Житомирська обл.

ІНФОРМАЦІЯ

РВ ФДМУ по Житомирській області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна

— Об’єкт оцінки № 1: нежитлові приміщення площею 24,5 м2 гаража № 26. Місцезнаходження об’єкта оцінки: Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16. Балансоутримувач: Новоград-Волинський міський центр зайнятості (Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Замкова, 7). Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди. Дата оцінки: 28.02.2018. Замовник оцінки – РВ ФДМУ по Житомирській області; платник робіт з оцінки – ФОП Рудницька Л. С.

— Об’єкт оцінки № 2: нежитлове приміщення площею 16,5 м2 на 1-му поверсі в двоповерховій будівлі. Місцезнаходження об’єкта оцінки: Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Європейська, 19/10. Балансоутримувач: Головне управління статистики у Житомирській області (м. Житомир, вул. М. Сціборського, 6а). Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди. Дата оцінки: 28.02.2018. Замовник оцінки – РВ ФДМУ по Житомирській області; платник робіт з оцінки – Житомирська обласна організація «Воскресіння».

— Об’єкт оцінки № 3: нежитлові приміщення площею 128,4 м на 1-му поверсі адміністративної будівлі (літ. А). Місцезнаходження об’єкта оцінки: Житомирська обл., смт Черняхів, вул. Володимирська, 13. Балансоутримувач: Управління Державної казначейської служби України в Черняхівському районі Житомирської області (Житомирська обл., смт Черняхів, вул. Володимирська, 13). Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди. Дата оцінки: 28.02.2018. Замовник оцінки – РВ ФДМУ по Житомирській області; платник робіт з оцінки – ФОП Вакулович В. Г.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерствіюстиції України15 січня 2016 року за № 60/28190 (далі –Положення).

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 4 до Положення формами.

Строк виконання робіт не повинен перевищувати 5 календарних днів.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті окремо по кожному об’єкту оцінки до відділу управління персоналом та організаційної роботи РВ ФДМУ по Житомирській області (кімн. 412) за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 15.00. На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурс відбудеться через 15 календарних днів з дня опублікування цієї інформації об 11.00 у РВ ФДМУ по Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул. С. Ріхтера, 20, тел. для довідок 42-04-18.