A A A K K K

Про визнання такими, що втратили чинність, наказів Фонду та внесення змін до Порядку подання та розгляду заяв про приватизацію об'єктів груп А, Д, а також групи Ж (які підлягають приватизації способами, установленими для об'єктів малої приватизації)

№ 848 від 26 квітня 2004 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.04.2004м. КиївN 848

Про визнання такими, що втратили чинність, наказів Фонду та внесення змін до Порядку подання та розгляду заяв про приватизацію об'єктів груп А, Д, а також групи Ж (які підлягають приватизації способами, установленими для об'єктів малої приватизації)

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 травня 2004 р. за N 616/9215

У зв'язку з набранням чинності Цивільним та Господарським кодексами України, відповідно до Закону України "Про приватизацію державного майна" та Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)"

НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 11.07.2000 N 1431 "Про затвердження форми Заяви про включення об'єкта до переліку об'єктів, що підлягають приватизації", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.07.2000 за N 449/4670.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 21.03.2001 N 452 "Про внесення змін та доповнень до Заяви про включення об'єкта до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та до наказу ФДМУ від 17.04.98 N 772", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.04.2001 за N 320/5511.

3. Унести зміни до Порядку подання та розгляду заяв про приватизацію об'єктів груп А, Д, а також групи Ж (які підлягають приватизації способами, установленими для об'єктів малої приватизації), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року N 772 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за N 400/2840, виклавши його в новій редакції (додається).

4. Департаменту продажу цілісних майнових комплексів та активів підприємств (В. Зеленський) подати зазначений Порядок на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Відповідність за виконання цього наказу покласти на Департамент продажу цілісних майнових комплексів та активів підприємств (В. Зеленський).

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Л. Кальніченка.

Голова ФондуМ. ЧЕЧЕТОВ




Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
14 травня 2004 р. за N 616/9215
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
17.04.98 N 772 (у редакції наказу Фонду
державного майна України від 27.04.2004 N 848)

Порядок подання та розгляду заяви про включення об'єкта до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви про приватизацію об'єктів груп А, Д та Ж

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблено відповідно до Законів України "Про приватизацію державного майна", "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" і Державної програми приватизації на 2000-2002 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації".

1.2. Порядок визначає процедуру подання та розгляду заяв про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, заяв про приватизацію об'єктів груп А, Д та Ж (далі - заяви). Форми заяв наведені в додатках 1, 2.

1.3. Дія цього Порядку поширюється на приватизацію об'єктів груп А, Д та Ж, які підлягають приватизації способами, установленими для об'єктів малої приватизації.

1.4. Заявником може виступати юридична або фізична особа, яка може бути визнана покупцем відповідно до статті 8 Закону України "Про приватизацію державного майна".

2. Порядок подання та розгляду заяв

2.1. Заяви заповнюються державною мовою друкованими літерами. Виправлення не допускаються.

2.2. Додаткова інформація, не передбачена формами заяв, але необхідна для їх розгляду, може надаватися заявником на запит органу приватизації, до якого подається заява.

2.3. Плата за подання заяв установлюється у розмірі:

- половини неоподатковуваного мінімуму доходів громадян при поданні заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації;

- одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян при подачі заяви про приватизацію.

2.4. Заява про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, об'єкта права державної власності подається до Фонду державного майна України або до відповідного державного органу приватизації за місцем розташування об'єкта, приватизація якого ініціюється.

2.5. Заява про приватизацію об'єктів груп А, Д та Ж подається до органу приватизації, який здійснює приватизацію об'єкта, указаного в заяві.

2.6. Якщо заявник подав заяву про включення об'єкта до переліку об'єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу, й орган приватизації включив цей об'єкт до відповідного переліку об'єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу, то заява про приватизацію цим покупцем не подається.

2.7. Право підпису заяв мають:

від юридичної особи - керівник, підпис якого засвідчується печаткою юридичної особи, або уповноважена ним особа (за наявності довіреності, виданої та скріпленої печаткою юридичної особи);

від фізичної особи - особисто заявник або уповноважена ним особа (за наявності довіреності).

2.8. Датою подання заяв є дата їх прийняття канцелярією відповідного органу приватизації. На заявах, що надійшли до канцелярії відповідного органу приватизації, зазначаються кількість аркушів документів, які додаються до заяв, дата надходження, вхідний номер, підпис працівника канцелярії, який прийняв заяви, та печатка органу приватизації.

2.9. Заяви подаються у трьох примірниках:

- один примірник заяв зберігається разом з книгою реєстрації заяв;

- другий примірник після реєстрації заяв надається заявнику;

- третій примірник заяви про приватизацію і подані разом з нею документи зберігаються органом приватизації в матеріалах справи з приватизації відповідного об'єкта; третій примірник заяви про включення до переліку та подані разом з нею документи зберігаються разом з наказом відповідного органу приватизації про включення цього об'єкта до переліку.

2.10. Після прийняття канцелярією органу приватизації заяв у той самий день вони передаються до відповідного структурного підрозділу органу приватизації, який є відповідальним виконавцем, для їх розгляду та реєстрації.

2.11. На підставі поданої заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та наданих до неї документів орган приватизації, до якого подана заява, розглядає питання включення об'єкта до відповідного переліку протягом 30 календарних днів з дати подання заяви.

2.12. Заява про приватизацію розглядається та реєструється протягом не більше ніж три дні з моменту її прийняття.

3. Порядок реєстрації заяв

3.1. Відомості про заявників уносяться до книг реєстрації і повинні містити такі дані: порядковий номер; назву та місцезнаходження об'єкта приватизації; вхідний номер, присвоєний канцелярією; дату прийняття заяви канцелярією; реєстраційний номер, присвоєний структурним підрозділом органу приватизації; дату реєстрації заяви; спосіб приватизації; групу, до якої відноситься об'єкт приватизації; найменування заявника; номер рахунку; назву банківської установи; причини відмови в реєстрації; особу структурного підрозділу, відповідальну за об'єкт приватизації.

При реєстрації заяв про приватизацію об'єктів шляхом продажу на аукціоні, за конкурсом записи про зареєстровані заяви щодо кожного окремого об'єкта повинні розпочинатись з нової сторінки.

3.2. Орган приватизації відмовляє заявнику в прийнятті або реєстрації заяв, якщо:

заяви містять виправлення або подані не за встановленою формою;

відсутні або подані не в повному обсязі документи, передбачені формами заяв;

заявником надана неправдива інформація.

У реєстрації заяви про включення до переліку також може бути відмовлено в разі, якщо об'єкт вже включено до переліку об'єктів державної власності, що підлягають приватизації.

Відмова в реєстрації заяв надається органом приватизації листом, у якому пові-домляється про причини відмови.

3.3. За результатами розгляду заяв щодо об'єктів груп Д та Ж орган приватизації, до якого ці заяви подані, може відмовити у включенні запропонованого об'єкта до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, у разі, якщо органом виконавчої влади, уповноваженим управляти відповідним майном, не погоджена пропозиція щодо включення його до переліку об'єктів, що підлягають приватизації.

Крім того, орган приватизації може відмовити у включенні об'єкта групи Ж до відповідного переліку у разі, якщо місцевою державною адміністрацією відмовлено в погодженні приватизації цього об'єкта.

Директор ДепартаментуВ. ЗЕЛЕНСЬКИЙ


Завантажити Додатки