A A A K K K

Про затвердження Положення про склад та регламент роботи Комісії з питань внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна

№ 3034 від 23 листопада 2005 р.

Фонд державного майна України

Наказ

від 24 листопада 2005 р.N 3034

Про затвердження Положення про склад та регламент роботи Комісії з питань внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна

На виконання вимог статті 27 Закону України "Про приватизацію державного майна" та у зв'язку з реорганізацією структури Фонду державного майна України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про склад та регламент роботи Комісії з питань внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна (далі - Положення) у редакції, що додається.

2. Відповідно до пункту 4 Положення створити Комісію з питань внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна (далі - Комісія) у складі:

голова Комісії - Потімков О. Ю., заступник Голови Фонду;

члени Комісії:

Нікітін Ю. В., директор Департаменту постприватизаційного супроводження;

Шмуляр О. В., директор Юридичного департаменту;

Бондаренко В. А., заступник директора Департаменту постприватизаційного супроводження;

залежно від групи, до якої належить об'єкт приватизації, до договору купівлі-продажу якого вносяться зміни:

Вижол В. О., директор Департаменту продажу цілісних майнових комплексів;

Курлов О. В., директор Департаменту міждержавних відносин та спільних підприємств;

Філозоп Є. Т., директор Департаменту підготовки та проведення конкурсів;

Євтушенко О. Г., начальник відділу методологічного забезпечення та підготовки змін до договорів купівлі-продажу Департаменту постприватизаційного супроводження - відповідальний секретар Комісії.

3. У разі відсутності в період роботи Комісії Потімкова О. Ю., її роботу очолює заступник Голови Фонду Парфененко Д. М.

4. Накази Фонду державного майна України від 13.01.01 N 210 та від 23.06.01 N 1112 вважати такими, що втратили чинність.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Потімкова О.Ю.

Голова ФондуВ.СЕМЕНЮК

 ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
24.11.2005 N 3034

ПОЛОЖЕННЯ
про склад та регламент роботи Комісії з питань внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна

1. Комісія з питань внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна (далі - Комісія) створюється у Фонді державного майна України (далі - Фонд) відповідно до розділу 5 Положення про внесення змін до договорів купівлі-продажу державного майна, затвердженого наказом Фонду від 29.10.1998 N 2041 "Про впорядкування процедури внесення змін до договорів купівлі-продажу", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.11.1998 за N 717/3157 (далі - Положення).

2. Метою діяльності Комісії є розгляд звернення власника об'єкта приватизації в період дії зобов'язань, прийнятих ним за умовами договору купівлі-продажу цього об'єкта (далі - договір купівлі-продажу), супровідних звернення матеріалів і документів власника, передбачених Положенням, у тому числі проекту внесення змін та (або) доповнень до договору купівлі-продажу (далі - додаткова угода), і підготовка висновків Комісії (у вигляді протокольного рішення) Голові Фонду про доцільність прийняття або відхилення проекту додаткової угоди.

3. Комісія розглядає проект додаткової угоди у випадках якщо:

вони стосуються договорів купівлі-продажу майна (пакетів акцій) підприємств, приватизація яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України;

виникають спірні питання в процесі розгляду (згідно з Положенням) звернення власника та наданих ним документів з питання внесення змін та (або) доповнень до договору купівлі-продажу (між підрозділами Фонду або між сторонами договору купівлі-продажу).

4. Склад Комісії:

голова Комісії - заступник Голови Фонду, якому підпорядковується Департамент постприватизаційного супроводження;

члени Комісії - керівні працівники Департаменту постприватизаційного супроводження, Юридичного департаменту;

залежно від групи об'єкта приватизації керівні працівники Департаменту міждержавних майнових відносин та спільних підприємств, Департаменту підготовки та проведення конкурсів, а також Департаменту продажу цілісних майнових комплексів;

фахівець Департаменту постприватизаційного супроводження, що є відповідальним секретарем Комісії.

Персональний склад Комісії затверджується наказом Фонду.

5. Засідання Комісії скликається з ініціативи голови Комісії або членів Комісії.

6. Рішенням Комісії вважається:

наявність на проекті додаткової угоди віз голови Комісії та членів Комісії (у разі відсутності зауважень у процесі розгляду проекту додаткової угоди згідно з Положенням). У цьому разі рішення про доцільність укладення додаткової угоди вважається прийнятим без проведення засідання Комісії;

протокол засідання Комісії, яке проводиться:

якщо запропоновані зміни та (або) доповнення стосуються договорів купівлі-продажу державного майна (пакетів акцій) підприємств, приватизація яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України;

у разі виникнення спірних (проблемних) питань у процесі розгляду пропозиції щодо внесення змін та (або) доповнень до договору купівлі-продажу.

7. У разі винесення питання на засідання Комісії, його розгляд і прийняте Комісією рішення оформлюється протоколом засідання Комісії. Рішення Комісії, викладене у протоколі, має відображати чітку пропозицію Голові Фонду щодо доцільності або недоцільності укладання розглянутого Комісією проекту додаткової угоди.

Якщо Комісією зроблено висновок про недоцільність внесення змін та (або) доповнень до договору купівлі-продажу, протокол має містити відповідне об­рунтування.

8. Засідання Комісії вважається правомочним за умови участі в ньому не менше п'яти членів Комісії, у тому числі голови Комісії.

9. Право вирішального голосу на засіданні Комісії належить голові Комісії та її членам.

10. Рішення Комісії приймається простою більшістю голосів, шляхом усного поіменного голосування (тільки "за" або "проти"), результати якого заносяться до протоколу засідання Комісії. За умови рівної кількості голосів остаточне рішення Комісії приймається її головою.

11. Протокол засідання Комісії підписується всіма присутніми на засіданні членами Комісії, затверджується головою Комісії і передається Департаменту постприватизаційного супроводження.

12. Протокол є складовою частиною комплекту документів до матеріалів з питання підготовки додаткової угоди до договору купівлі-продажу.

13. Якщо Комісією зроблено висновок про відмову заявнику, то в протоколі фіксується відповідне об­рунтування.

14. У разі необхідності на засідання Комісії можуть запрошуватися фахівці Фонду та власник (представник об'єкта приватизації).

15. Про прийняте Комісією рішення заявника повідомляють протягом п'яти робочих днів з моменту затвердження рішення Комісії головою Комісії листом Фонду з повідомленням про вручення за адресою, зазначеною у зверненні заявника.

Лист готує Департамент постприватизаційного супроводження.

16. У разі незгоди заявника з рішенням Комісії повторне звернення заявника (з об­рунтуванням необхідності повторного розгляду його звернення Комісією, наданням додаткових матеріалів і документів) розглядається в порядку, визначеному цим Положенням.

Директор Департаменту постприватизаційного супроводженняЮ. НІКІТІН