A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку здійснення контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації органами приватизації» (доопрацьований)

Повідомлення про оприлюднення

 проекту наказу  Фонду державного майна України
«Про затвердження Порядку здійснення контролю за виконанням
умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації органами приватизації»

 

 

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Фонд державного майна України (далі – Фонд) повідомляє про оприлюднення з 27 серпня 2018 рокуна сайті Фонду нову редакцію проекту наказу Фонду «Про затвердження Порядку здійснення контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації органами приватизації»(далі – Порядок) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

Порядок розроблено відповіднодо частини другої статті 27Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» з метою приведення нормативно-правових актів Фонду у відповідність до вимог законодавства.

Порядкомрегламентовано процедуру організації та здійснення органами приватизації контролю за виконанням власниками об’єктів приватизації умов договорів купівлі-продажу об’єктівприватизації та встановлення єдиних вимог до документарного оформлення результатів цього контролю.

Зауваження та пропозиції до проекту Порядку просимо надсилати протягом одного місяця від дати його оприлюднення на адресу: вул. Генерала Алмазова, 18/9, м. Київ, 01133, Фонд державного майна України, Департамент внутрішнього аудиту та контролю, а також на електронну адресу: myr@spfu.gov.ua.

 

 

Директор Департаменту
внутрішнього аудиту та контролю                                         Л. ВЄЛЄВА

 

Наказ (проект)

Порядок

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

ТЕСТ малого підприємництва