A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 та № 433»

Повідомлення про оприлюднення
проекту
постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін
до постанов Кабінету Міністрів України
від 10 травня 2018 року № 432 та № 433»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляється про оприлюднення  на офіційному сайті Фонду державного майна України http://www.spfu.gov.ua/ проекту постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 та № 433».

Метою проекту є забезпечення обов’язкового створення комплексної системи захисту інформації на електронних майданчиках та центральній базі даних торгової системи з підтвердженою відповідністю та визначення Фонду державного майна України разом з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відповідальними за авторизацію електронних майданчиків, що взаємодіють з центральною базою даних електронної торгової системи.

Прийняття проекту дасть змогу:

-       створити та впровадити в електронній торговій системі, як в центральній базі даних, так і на електронних майданчиках, які обробляють державні інформаційні ресурси та взаємодіють з центральною базою даних, комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю відповідно до вимог Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»;

-       визначити Фонд разом з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відповідальними за авторизацію електронних майданчиків, що взаємодіють з центральною базою даних електронної торгової системи.

Зауваження та пропозиції до Проекта надсилати у письмовій та електронній формі протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою: Фонд державного майна України, Департамент моніторингу, прогнозування та інформаційних технологій, вул. Генерала Алмазова, 18/9, м. Київ, 01133, e-mail: vega@spfu.gov.ua.

 

 

Директор Департаменту моніторингу,
прогнозування та інформаційних технологій
                                      В. Мудра

 

Проект постанови

Порівняльна таблиця

Пояснювальна запписка

Аналіз регуляторного впливу