A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна»

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови

Кабінету Міністрів України

 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фонд державного майна України повідомляє про оприлюднення з ___ січня 2016 року на сайті Фонду державного майна України проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Проект постанови розроблено з метою оптимізації строків передачі державного майна в оренду за результатом конкурсу на право оренди державного майна, який проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року № 906.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на адресу:01601, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Фонд державного майна України, Управління з питань орендних відносин та розпорядження державним майном. Адреса електронної пошти:(e-mail:nazariyz@spfu.gov.ua).

 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться Фондом державного майна України протягом місяця з дня оприлюднення.

Проект постанови КМУ

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу