A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку списання об`єктів державної власності”

          Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Фондом державного майна України повідомляється про оприлюднення з 28 квітня 2016 року на сайті Фонду державного майна України з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку списання об'єктів державної власності”.

          Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку списання об'єктів державної власності” розроблений Фондом державного майна України відповідно до пунктів 1, 3 § 42 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950.  

Проектом регуляторного акта пропонується удосконалити процедури  списання суб’єктами господарювання об’єктів державної власності, зокрема нерухомого майна, посилити контроль держави під час списання нерухомого майна, забезпечити інтереси держави як власника майна та збільшення потенційних об’єктів приватизації, що у свою чергу збільшить надходження коштів до Державного бюджету України від приватизації.

          Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта просимо надсилати на адресу: 01601, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Фонд державного майна України, Управління з питань розпорядження державним майном Департаменту комунікаційного забезпечення, роботи із ВРУ та розпорядження державним майном. Адреса електронної пошти: shushpan@spfu.gov.ua

          Відповідно до частини першої статті 20 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній регуляторній службі України на адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

          Адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку списання об'єктів державної власності” від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Фондом державного майна України протягом місяця з дня оприлюднення.

 

Заступник директора  Департаменту –
начальник Управління з питань
розпорядження державним майном                                                М. Грицай 

 

Проект постанови
Порівняльна таблиця
Пояснювальна записка
Аналіз регуляторного впливу