A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу ФДМУ "Про внесення змін до Порядку погодження Фондом державного майна України, його регіональними відділеннями та представництвами розміру плати за оренду державного майна"

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про внесення змін до Порядку погодження Фондом державного майна України, його регіональними відділеннями та представництвами розміру плати за оренду державного майна»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фонд державного майна України повідомляє про оприлюднення з 28 липня 2016 року на сайті Фонду державного майна України проекту наказу Фонду державного майна України «Про внесення змін до Порядку погодження Фондом державного майна України, його регіональними відділеннями та представництвами розміру плати за оренду державного майна» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Проект наказубуло розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Фонду державного майна України (далі – Фонд) у відповідність до законодавства.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на адресу:01601, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Фонд державного майна України, Департамент орендних відносин. Адреса електронної пошти:(e-mail:nazariyz@spfu.gov.ua).

 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться Фондом державного майна України протягом місяця з дня оприлюднення.

 

Проект наказу

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу