A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати оренди державного майна»

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови

Кабінету Міністрів України

 «Деякі питання оплати оренди державного майна»

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фонд державного майна України повідомляє про оприлюднення з 09 серпня 2016 року на сайті Фонду державного майна України проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати оренди державного майна» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Проект постанови розробленона виконання пункту 15 витягу з протоколу засідання Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності № 9 від 28.07.2016  з метою лібералізації розміру орендних ставок за користування державним майном, зменшення фінансового навантаження на орендарів та стабілізації розміру орендних платежів, а також збереження стабільних орендних відносин, конкурентоспроможності державного майна на ринку оренди.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на адресу:01601, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Фонд державного майна України, Департамент орендних відносин. Адреса електронної пошти:(e-mail:nazariyz@spfu.gov.ua).

 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться Фондом державного майна України протягом місяця з дня оприлюднення.

Проект постанови

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу