A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Проходження перевірки Гвоздіка Олексія Васильовича, головного спеціаліста відділу контролю за виконанням договорів Управління з питань контролю за договірною діяльністю Департаменту внутрішнього аудиту та контролю ФДМУ

Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності  відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки щодо головного спеціаліста відділу контролю за виконанням договорів Управління з питань контролю за договірною діяльністю Департаменту внутрішнього аудиту та контролю Фонду державного майна України Гвоздіка Олексія Васильовича.

 

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, встановлено, що до головного спеціаліста відділу контролю за виконанням договорів Управління з питань контролю за договірною діяльністю Департаменту внутрішнього аудиту та контролю Фонду державного майна України Гвоздіка Олексія Васильовича не застосовуються заборони, визначені ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.11.2016)

 

Заява Гвоздіка Олексія Васильовича

Декларація Гвоздіка Олексія Васильовича за 2015 рік