A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Проходження перевірки Іжаківського Андрія Олеговича, претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу представництва Фонду у справах про банкрутство Управління з питань банкрутства Юридичного департаменту ФДМУ

Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки щодо, претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу представництва Фонду у справах про банкрутство Управління з питань банкрутства Юридичного департаменту Фонду державного майна України Іжаківського Андрія Олеговича (30.08.2016)

 

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, встановлено, що до головного спеціаліста відділу представництва Фонду у справах про банкрутство Управління з питань банкрутства Юридичного департаменту Фонду державного майна України Іжаківського Андрія Олеговича не застосовуються заборони, визначені ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 16.11.2016)

 

Заява Іжаківського Андрія Олеговича

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Іжаківського Андрія Олеговича за 2015 рік