A A A K K K

Запрошуємо драйверів змін на керівні посади підприємств, які знаходяться в управлінні Фонду державного майна України

В рамках процесу формування та наповнення Кадрового Резерву запрошуємо експертів, які мають управлінський досвід, на керівні посади у державних підприємствах та акціонерних товариствах, що знаходяться в управлінні Фонду державного майна України.

Нова команда Фонду державного майна має амбіційні плани з якісної підготовки об’єктів для залучення інвестицій в економіку держави та проведення прозорих аукціонів у різних регіонах України. 

Тому запрошуємо професіоналів, які мають управлінський досвід та щире бажання сприяти фінансовому оздоровленню підприємств із подальшим залученням компетентних інвесторів.

За появи потреби у заміщенні керівних посад, проводитиметься відбір фіналістів із числа учасників Кадрового Резерву, які запрошуватимуться до співпраці. 

Якщо ви прагнете змін та готові до нових викликів – надсилайте резюме на e-mail: hr@spfu.gov.ua

Резюме має надсилатися разом із супровідним листом та обов’язково містити в темі листа регіон та галузь діяльності, які є потенційно цікавими для вас. Додатковою перевагою буде наявність рекомендаційних листів (можливі скан-копії) від підприємств-роботодавців, кадрових агенцій, місцевих та державних органів влади, громадських організацій, тощо.

Надсилаючи своє резюме, ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуєте, що є повідомлені про порядок та мету, а також інші умови їх обробки відповідно до ст. ст. 6, 8, 10, 11 Закону України «Про захист персональних даних».