A A A K K K

Приватизація заводу «Радіореле» – унікальна можливість вигідно інвестувати у підприємство з високим потенціалом

13 липня 2020 року Фонд державного майна України провів прес-тур до заводу «Радіореле» для надання максимальної інформації громадськості та потенційним інвесторам щодо стану цього приватизаційного активу.

Під час прес-туру заступник Голови Фонду державного майна України Костянтин Кошеленко провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації, а також екскурсію усіма приміщеннями заводу.

«Завод «Радіореле» розташований у місті Харкові та є одним з найбільших підприємств в Україні та сусідніх країнах, що спеціалізується на виготовленні електророзподільної та контрольної апаратури.

Загальна площа всіх будівель та споруд підприємства складає 49 027,2 м², а земельна ділянка площею 4,096 га перебуває в постійному користуванні.

Разом із тим, внаслідок неефективного управління протягом багатьох років та відсутності дієвої стратегії розвитку, завод перебуває у стані рецесії та потребує вжиття рішучих дій з боку майбутнього власника для виправлення ситуації.

Інвестиції в модернізацію заводу «Радіореле», впровадження стратегічного плану розвитку та ефективне управління створять конкурентне і прибуткове підприємство для майбутнього власника, який визначиться 21 липня на прозорому аукціоні.

Інформація про «Завод «Радіореле» за посиланням