A A A K K K

Фонд держмайна підготував новий інформаційний буклет про підприємства, що готуються до приватизації у 2016-2017 роках

Фонд державного майна України підготував буклет про державні підприємства, які Кабінет Міністрів України затвердив до приватизації у 2016-2017 роках.

Зараз Фонд працює над тим, щоб по кожному з цих об’єктів був інформаційний тізер, який розповість про їх ключові соціально-економічні показники.

Також готуються подібні буклети щодо об’єктів малої приватизації окремо по кожній області. Відповідне доручення керівникам Регіональних відділень Фонду держмайна дав голова Фонду Ігор Білоус.

«Ми постійно стикаємося з тим, що люди не отримують необхідної їм інформації, – написав він на своїй сторінці у Facebook. – Дивна ситуація: бізнесмен може не знати, що сусідній об’єкт за парканом продається, та ще й за невеликі гроші. Щоб нарешті вирішити проблему та пожвавити малу приватизацію, дав доручення головам Регіональних відділень проїхатися по усіх місцевих об’єктах і скласти власні каталоги – для розповсюдження їх серед мешканців регіону».

Крім того, Голова пообіцяв особисто долучитися до процесу інформування про об’єкти малої приватизації: приїхати хоча б до найбільших міст, провести перемовини з місцевою владою і розповісти регіональним ЗМІ про те, що продає ФДМУ і де можна знайти детальну інформацію про об’єкти.

За посиланнями

http://www.spfu.gov.ua/ua/content/spf-privatization-Ob-ekti-privatizacii-PRIVATIZACIYa-V-UKRAINI-2016-2017-buklet.html

http://www.spfu.gov.ua/userfiles/pdf/privatization-in-ukraine-2016-2017-eng_1927.pdf

можна ознайомитися з інформаційним буклетом українською та англійською мовами. Якщо виникатимуть питання з приводу об’єктів – телефонуйте на гарячу лінію приватизації +380 800 50 56 46, пишіть на privatization@spfu.gov.ua або заходьте на privatization.gov.ua.