A A A K K K

Оцінка

          Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській області у 2018-му році проведено конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки 56-ти об’єктів оренди та 4-х об’єктів приватизації. До обєктів приватизації належать:

-         Електростанція дизельної на шасі автомобіля ЗІЛ-157, що не включена до статутного капіталу ВАТ «Укртелеком», за адресою:м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 2);

-         Адміністративна будівля загальною площею 826,3 кв.м, що не включена до статутного капіталу ПАТ «Укрнафта» та перебуває на його балансі, за адресою:  м. Івано-Франківськ, вул. Отця І. Блавацького, 22;

-         Обєкт соціально-культурного призначення  - комплексу будівель і споруд профілакторію «Бистриця»;

-         Окреме майно: комплекс будівель і споруд у складі: контори, А загальною площею 653,7 кв.м; ремонтної майстерні, Б загальною площею 1422,7 кв.м; автогаража, В загальною площею 155,6 кв.м; основного складу, Г загальною площею 211,7 кв.м; основного складу, Д загальною площею 352,0 кв.м; прохдіної, Ж загальною площею 180,0 кв.м; вбиральні, З загальною площею 10,4 кв.м; оглядової ями, 1 загальною площею 15,8 кв.м; огорожі, 2 загальною площею 992,7 кв.м; огорожі, 3 загальною площею 133,7 кв.м, що обліковуються на балансі Галицького міжрайонного управління водного господарства та знаходяться за адресою: Івано-Франківська область, Галицький район, с. Маріямпіль, вул. Меліоративна, 23.

          За вищезазначений період було проведено: 132 (сто тридцять дві) рецензії на звіти про оцінку майна, в тому  числі: 119 (сто дев’ятнадцять) рецензій на звіти про оцінку майна для цілей оренди, 4 (чотири) рецензії  на звіти про оцінку майна для цілей приватизації, 8 (вісім) рецензій на звіти про оцінку колісних транспортних засобів для цілей відчуження, а також 65  (шістдесят п’ять) рецензій на акти оцінки нерухомого майна для цілей оренди.