A A A K K K

Управлінські рішення

 

У державній власності станом на  01.01.2019  перебувало  39 об’єктів. З початку року регіональним відділенням реалізовано 3 управлінських рішення. Внесено зміни до ІПС "Етап-майно" стосовно державного майна, що не увійшло до статутного капіталу. В травні місяці реалізовано 2 управлінських рішення. З початку року проведено 14 перевірок ефективного використання  та збереження державного майна.  В квітні місяці проводилась перевірка ефективного використання  та збереження державного майна,  яке не увійшло до статутного капіталу.  В травні місяці проводилась перевірка стану ефективного використання  та збереження державного майна,  яке не увійшло до статутного капіталу.  В серпні місяці проведено 2 перевірки, не допуск до об'єкта перевірки, звернулись до Національної поліції. У вересні проведено 5 перевірок . У листопаді відбулась перевірка незавершеного будівництва . В грудні 3 перевірки.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

У державній власності станом на  01.09.2018  перебувло 39 об’єктів. З початку року регіональним відділенням реалізовано 486 управлінських рішень. Внесено зміни до ІПС "Етап-майно" стосовно державного майна, що не увійшло до статутного капіталу. В травні місяці реалізовано 2 управлінських рішення  - передано до комунальної власності захисні споруди цивільного захисту, які не ввійшли до статутного капіталу. З початку року проведено 3 перевірки ефективного використання  та збереження державного майна.  В квітні місяці проводилась перевірка ефективного використання  та збереження державного майна,  яке не увійшло до статутного капіталу.  В травні місяці проводилась перевірка стану ефективного використання  та збереження державного майна,  яке не увійшло до статутного капіталу.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

У державній власності станом на  31.12.2017  перебувало  525 об’єктів. З початку року регіональним відділенням реалізовано 7 управлінських рішень:

3- майно передано на умовах договору зберігання ;

1- приватизовано - приміщення майстерні, яке не включене до статутного капіталу.

3- майно передане в оренду.

 З початку року проведено 4 перевірки стану ефективного використання  та збереження державного майна,  яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств в процесі приватизації.

484 об’єкти майно, призначене для забезпечення розподілу природного газу не включене до статутного капіталу.   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 року "Про забезпечення ефективного використання газорозподільних систем або їх складових" органом управління газорозподільними системами, власником яких є держава, або їх складовими визначено Міністерство енергетики та вугільної промисловості.