A A A K K K

Зворотній зв`язок

Головний спеціаліст з питань  запобігання та виявлення корупції

ГОРБУНОВА Людмила Вікторівна

e-mail: ludmila.gorbunova@spfu.gov.ua

 

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на «лінію довіри» електронною поштою на адресу:  

ludmila.gorbunova@spfu.gov.ua 

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Гарантії державного захисту викривачів

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно) (частина п’ята статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»).

 Схема стандартної процедури розгляду повідомлень про порушення вимог Закону