A A A K K K

Історія успіху

#історії_успіху 
 
Із занедбаного комбінату хлібопродуктів - в будівельний магазин. Ще одна історія успіху об’єкту, який завдяки Фонду держмайна отримав друге дихання. 
Йдеться про Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів на Хмельниччині, який був заснований ще у 20-х роках минулого століття, а його корпуси звели у 80-х. 
В 2021 році підприємство знаходилося у занедбаному стані, деякі приміщення були частково зруйновані, борги перед бюджетом і людьми досягли мільйонів. Комбінат потребував повної модернізації, а не придбання окремої техніки чи точкового ремонту. Тому ФДМУ запустив процес приватизації об'єкта. 
Навесні 2021 року ТОВ «Епіцентр К» придбав комбінат за 227 млн грн (при стартовій ціні 187 млн грн). Разом із ПДВ сума продажу склала 272,5 млн грн. Мова йде саме про «Епіцентр Агро», який знаходиться в Хмельницькій області і має власний земельний фонд. Тому компанія потребувала потужностей комбінату. 
120 співробітників підприємства, особливо ті, що працювали на ньому десятиліттями, насторожено ставилися до перспектив його продажу. Та нові власники повністю зберегли робочі місця, як того вимагали умови договору. І працюють над розвитком підприємства. 
«Епіцентр К» активно модернізує придбаний об’єкт. Серед найпомітнішого, інвестор побудував новий автоприйом, дві сушарки, будівлю відгрузки зерна у вагони тощо. А це відкриває можливості і для розширення штату. 
Нові власники вдихнули нове життя у Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів і розвивають аграрний напрямок в Україні.