A A A K K K

Бізнес-зустрічі, 2р/місяць

Підсумок бізнес-зустрічі 29 грудня 2023 року
Сьогодні відбулася бізнес зустріч  у онлайн форматі на платформі Zoom  з представниками бізнесу регіону - потенційними інвесторами, які виявили зацікавленість напрямком нашої діяльності у сфері приватизації державного майна.  З доповіддю на тему: "Приватизація державного майна: нові можливості для інвестицій" виступила Ольга Лазуткіна – начальник відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави.   
 Доповідачка зупинилася на питаннях загального порядку приватизаційних процесів, правилах участі в онлайн аукціонах, представила інвестиційне меню регіону та висвітлила питання щодо ініціювання приватизації державного майна (https://privatization.gov.ua/about-iniciacija-privatizacii/).  
 Пані Ольга наголосила на тому, що приватизація дозволить :                                  
1. мінімізувати збитки, яких зазнає держава через непрацюючі підприємства;                                                                               
2.   стимулювати розвиток переробної промисловості, надавши приватним власникам можливість налагодити виробництво на придбаних підприємствах;                                 
3.   приватизація дасть старт економічному зростанню, забезпечить збереження та створення робочих місць, генерування доданої вартості, зростання ВВП;       
4.   кожен проданий актив - це снаряд для нашої армії, що наближає перемогу України.                                                                  Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
Підсумок бізнес-зустрічі 15 грудня 2023 року
Продовжуємо популяризувати механізми приватизації та оренди державного майна-розповідаємо про нові об‘єкти
Сьогодні у платформі Zoom відбувся вебінар з представниками бізнесу регіону. Обговорювали тему: «Приватизація та оренда державного майна»
Спікер розповіла про приватизацію та оренду державного майна, зокрема, анонсувала об’єкти приватизації та оренди, які пропонуються до продажу на онлайн-аукціонах у найближчий період, а також  ознайомлено з правилами участі в приватизаційних аукціонах.
 В інвестиційному меню приватизації у Хмельницькій області представлені об’єкти, які підійдуть під різного масштабу бізнес-ідеї:
- Єдиний майновий комплекс державного підприємства  "Нігинський кар'єр".
- Єдиний майновий комплекс державного підприємства  "Ганнопільський спиртовий завод”
Учасникам зустрічі були надані вичерпні відповіді на поставлені запитання, та повідомлено про нові можливості отримання інформації про приватизаційні об’єкти та вакантні для оренди активи на інформаційних ресурсах Фонду держмайна.
Ми вдячні кожному українському інвестору за сміливість. Приватизація — це пожвавлення економіки! Завдяки аукціонам держава отримує кошти у вигляді ринкової вартості активу та податкових надходжень, які спрямовуються на підтримку Сил Оборони. 
 Як ініціювати приватизацію  та оренду держмайна?
Детальна інструкція – https://privatization.gov.ua/en/about-iniciacija-privatizacii/  | https://orenda.gov.ua/yak-initsiiuvaty-orendu-obiektiv-derzhavnoho-maina/
Підсумок бізнес-зустрічі 23 листопада 2023 року
Начальниця відділу орендних відносин Зоя Буяр провела зустріч з представниками бізнес структур Хмельницької області на тему оренди державного майна в області в режимі Zoom конференції. 
Бізнес аудиторія ознайомилася з інвестиційним меню об’єктів,  які виставлені на аукціони з оренди на листопад-грудень 2023 року.
Своєчасна обізнаність з потенційними об’єктами оренди сприяє зростанню кількості учасників аукціону та вартості активів, а відтак і поповнення державного бюджету.
Підсумок бізнес-зустрічі 30 жовтня 2023 року
Підсумки роботи Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області за напрямом приватизації 
У ході онлайн-конференцію 30 жовтня на платформі Zoom розповіли про підсумки роботи за напрямом приватизації державного майна Управління за 9 місяців 2023 року.
 
Головні результати роботи:
За 9 місяців 2023 року укладено 13 договорів купівлі-продажу об’єктів малої приватизації, що перебувають на території Хмельницької області, до Державного бюджету України за цей період від їх продажу надійшло 3486,4 тис. грн. (без ПДВ).
Станом на 01.10.2023 року в переліку об’єктів, що підлягають приватизації в поточному році перебуває  29 об’єктів.
Переважна більшість об'єктів, що виставляє на приватизацію управління, підходять, як майданчики для старту малого та середнього бізнесу
 
Також у ході заходу Ольга Лазуткіна розповіла про механізми приватизаційного процесу, правила участь у онлай-аукціонах та можливість ініціації приватизації. Зокрема всі бажаючі могли ознайомитися з інвестиційним меню області.
Переважна більшість об'єктів, що виставляє на приватизацію ФДМУ, підійдуть як майданчики для старту малого та середнього бізнесу
 Більше актуальних пропозицій щодо приватизації держмайна можна знайти на наших ресурсах в Telegram — Приватизація в Україні або на сайті privatization.gov.ua.
Все про можливості для бізнесу під час воєнного стану розповіла заступниця начальника Управління – начальниця відділу орендних відносин Зоя Буяр
 
Підсумок бізнес-зустрічі 29 вересня 2023 року
Залучаємо нових інвесторів: провели онлайн-конференцію на платформі Zoom: «Підсумок роботи за напрямом оренди державного майна Управління за 9 місяців 2023 року». 
Спікер ознайомила присутніх з переліком об’єктів державної власності, що пропонуються передати в оренду у найближчий час.                                                                                                                    
За 9 місяців 2023 року до державного бюджету надійшло 3 601,318 тис. грн. від здачі в оренду державного майна.
Станом на  01.10.2023 укладено 458 договорів нерухомого майна та 1 договір позастатутного рухомого майна.
Для релокованого бізнесу існує окрема програма, яка дозволяє орендувати державне майно за пільговими умовами. Більш детально про це можна дізнатись за посиланням. 
Якщо серед запропонованих об’єктів ви не знайшли той, який міг би стати платформою для реалізації бізнес-проєкту, є можливість самостійно ініціювати оренду держмайна.
 
Підсумок бізнес-зустрічі 29 вересня 2023 року
Приватизація дозволить мінімізувати збитки, яких зазнає держава через непрацюючі підприємства та дасть шанс на нове життя.                                                       
Сьогодні відбувся вебінар у онлайн форматі на платформі Zoom  з представниками бізнесу регіону - потенційними інвесторами, які виявили зацікавленість напрямком нашої діяльності у сфері приватизації державного майна.  З доповіддю на тему: "Приватизаційні процеси на Хмельниччині. Кроки для успішної участі в онлайн аукціонах" виступила Наталія Андрушко – начальниця Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області.  
Доповідачка зупинилася на питаннях загального порядку приватизаційних процесів, правилах участі в онлайн аукціонах, представила інвестиційне меню регіону та висвітлила питаняя щодо ініціювання приватизації державного майна.  
Інвестиційне меню приватизації — http://surl.li/eoiar.  
Пані Наталя наголосила на тому, що приватизація дозволить :                                  
  1. мінімізувати збитки, яких зазнає держава через непрацюючі підприємства;                                            
  2. збільшити надходження до бюджету України у вигляді дивідентів;                                               
  3. приватизація дасть старт економічному зростанню, забезпечить збереження та створення робочих місць, генерування доданої вартості, зростання ВВП;                                                     
  4. кожен проданий актив - це снаряд для нашої армії, що наближає перемогу України.                                                                                    
Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
 
Підсумок бізнес-зустрічі 18 вересня 2023 року
Значущим компонентом успішного процесу залучення інвестицій через оренду - є повне розкриття інформації. Принципи відкритості, за якими працює Фонд державного майна України, дають можливість розширити коло потенційних інвесторів. Важливо, щоб всі процеси були максимально швидкими та зручними.
В рамках чергового онлайн-вебінар на тему "Контроль за виконанням умов договорів оренди державного майна" заступниця начальника управління-начальниця відділу орендних відносин Зоя Буяр розповіла про наказ Фонду державного майна України від 14 травня 2012 року № 655 «Щодо виконання контрольних функцій Фонду державного майна України у сфері оренди», зі змінами. Що передбачає проведення комплексного контролю та огляду представниками регіонального відділення об'єкта оренди. Відповідно до наказу Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області, даним документом передбачено положення перевірки  відповідно, які ми здійснюємо під час перевірки виконання умов договорів оренди державної власності.
На вебінарі серед інших питань обговорювали тему здійснення контрольних функцій ФДМУ за використанням державного орендованого майна.
Додаткову інформацію про всі пропозиції оренди можна оглянути на сайті orenda.gov.ua, а також у нашому телеграм-каналі «Оренда в Україні».
 
Підсумок бізнес-зустрічі 25 серпня 2023 року:
 
В час війни головним завданням є надання підприємцям можливості для відновлення роботи, оскільки бізнес потребує підтримки у адаптації до нових реалій - про це говорила начальниця відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Ольга Лазуткіна під час вебінару для підриємців.
Значущим компонентом успішного процесу залучення інвестицій через приватизацію - є повне розкриття інформації. Принципи відкритості, за якими працює Фонд державного майна України, дають можливість розширити коло потенційних інвесторів. Важливо, щоб всі процеси були максимально швидкими та зручними.
Завдяки приватизації держмайна за 7 місяців 2023 року вдалося залучити до держбюджету понад  3 млн. грн.
Також в рамках заходу, учасників ознайомили з інформаційними ресурсами Фонду держмайна, наочного продемонстрували, як на сайтах privatization.gov.ua та prozorro.sale за допомогою зручних фільтрів знайти підхожий об'єкт, презентувала інвестиційне меню приватизації та надала відповіді на поширені запитання.
Підсумок бізнес-зустрічі 11 серпня 2023 року:
Продовжуємо залучати інвесторів для об’єктів державної власності!                                                                                               
Сьогодні з допомогою платформи Zoom відбулась  онлайн зустріч з представниками бізнесу регіону, які виявили зацікавленість напрямком нашої діяльності у сфері оренди державного майна. З доповіддю на тему: «Підсумок роботи за напрямом оренди державного майна Управління за І півріччя 2023 року». Виступила Зоя Буяр – заступник начальника Управління – начальник відділу орендних відносин
Завдяки оренді держмайна за 7 місяців 2023 року вдалося залучити до держбюджету понад 2,5 млн грн. 
З початку 2023 року Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області укладено 30 договорів. Більшість орендарів представники малого та середнього бізнесу, яким у переліку держактів вдалося знайти нові робочі площі.
«Відтепер взяти в оренду приміщення можна значно швидше. Сьогодні з дати оголошення торгів до дати проведення аукціону становить 5 календарних днів замість 20, а строки погодження органом управління передачі в оренду держмайна — з довоєнних 25 днів до 7 днів. Створено всі необхідні механізми аби орендувати держмайно було надійніше. Строки договорів оренди повернуто на довоєнний період — 5 років і більше та без змін у вартості», – зазначила Зоя Буяр.
Присутнім були надані відповіді на поставлені запитання, а також, було повідомлено про Інтернет – ресурси Регіонального відділення та, крім того, про створення спеціалізованого сайту ФДМУ - https://orenda.gov.ua/, на яких можна ознайомитись із нормативними матеріалами, новинами у сфері оренди та усіма вакантними пропозиціями оренди державного майна.
 
Підсумок бізнес-зустрічі 31 липня 2023 року:

Продовжуємо залучати інвесторів для об’єктів державної власності.
Сьогодні з допомогою платформи Zoom відбувся вебінар з представниками бізнесу регіону з доповіддю на тему: «Підсумки роботи Управління за І півріччя 2023 року»
Начальниця Управління Наталія Андрушко  розповіла про основні напрями діяльності:
- про підсумки роботи за І півріччя 2023 року у сфері приватизації та оренди державного майна;
- про результати приватизаційних та орендних онлайн-аукціонів;
- про надходження коштів  до державного бюджету України від проданих лотів;
 Спікер  розповіла про плани до кінця 2023 року та цікаві об'єкти державного майна Хмельниччини, які підлягають приватизації.                                                                                                                                           Зауважила, що проведені аукціони з приватизації продовжують демонструвати наявність попиту на ринку та зацікавленість не тільки українським інвестором, а й іноземним. Український бізнес готовий інвестувати та відновлювати економіку України.
Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах privatization.gov.ua та prozorro.sale
 
Підсумок бізнес-зустрічі 21 липня 2023 року:
Популяризація діяльності – одна із пріоритетних напрямків нашої роботи. Одна з її форм – зустрічі з представниками бізнесу регіону. 21 липня, у приміщенні Управління (місто Хмельницький, вулиця Соборна, 75) відбувся такий захід. 
Спікер обговорювала питання приватизації та оренди державного майна, зокрема, анонсувала об’єкти приватизації та оренди, які пропонуються до продажу на онлайн-аукціонах у найближчий період, а також  ознайомлено з правилами участі в приватизаційних аукціонах.
В інвестиційному меню приватизації по Хмельницькій області на найближчу перспективу представлені об’єкти, які підійдуть під різного масштабу бізнес-ідеї:
-Єдиний майновий комплекс державного підприємства  "Нігинський кар'єр". 
-Єдиний майновий комплекс державного підприємства  "Закупнянський кар'єр”
-Нежитлова будівля, адмінбудинок, Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н., смт Нова Ушиця, пров. Український, 6 
Учасникам зустрічі були надані вичерпні відповіді на поставлені запитання, та повідомлено про нові можливості отримання інформації про приватизаційні об’єкти та вакантні для оренди активи на інформаційних ресурсах Фонду держмайна.
Ми вдячні кожному українському інвестору за сміливість. Приватизація — це пожвавлення економіки! Завдяки аукціонам держава отримує кошти у вигляді ринкової вартості активу та податкових надходжень, які спрямовуються на підтримку Сил Оборони. 
Як ініціювати приватизацію  та оренду держмайна? 
Детальна інструкція – приватизація  | оренда
 
Підсумок бізнес-зустрічі 30 червня 2023 року:
 
Сьогодні відбувся вебінар на платформі ZOOM "Особливості оренди державного майна у період воєнного стану"  з потенційними інвесторами Хмельницької області. 
В ході заходу спікер розповіла про законодавчі ініціативи в процедурі оренди державного майна в умовах воєнного стану. Ознайомила присутніх з переліком об’єктів державної власності, що пропонуються передати в оренду у найближчий час.                                                                                                                             
Долучайтесь до аукціонів, використовуйте можливості для розвитку свого бізнесу та підтримуйте країну.
Інформацію про ще більше об’єктів для інвестицій з оренди ви можете отримати на сайті http://orenda.gov.ua
Підсумок бізнес-зустрічі 20 червня 2023 року:
Продовжуємо залучати інвесторів для об’єктів державної власності.
Сьогодні з допомогою платформи Zoom відбувся вебінар з представниками бізнесу регіону з доповіддю на тему: "Приватизація державного майна. Можливості для розвитку бізнесу в умовах воєнного стану"
Спікер розповіла  про зміни, які відбулись в сфері приватизації державного майна та презентувала Інвестиційне меню приватизації Хмельниччини, що містить 6 об‘єктів, які плануються до виставлення на аукціони в цьому році.       
В час війни головним завданням є надання підприємцям можливості для відновлення роботи. Оскільки бізнес потребує підтримки у адаптації до нових реалій.
Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
Підсумок бізнес-зустрічі 01 червня 2023 року:
Продовжуємо залучати інвесторів для об’єктів державної власності.
Сьогодні з допомогою платформи Zoom відбувся вебінар з представниками бізнесу регіону з доповіддю на тему: «Приватизація державного майна в умовах воєнного стану»
Спікер розповіла  про зміни, які відбулись в сфері приватизації державного майна, презентувала Інвестиційне меню приватизації Хмельниччини, що містить 8 об‘єктів, які плануються до виставлення на аукціони в цьому році.       
Всі, хто працюють сьогодні - наближають перемогу України. Наше головне завдання усіма силами сприяти цьому та створювати сприятливі умови для розвитку бізнесу.
Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
 
Підсумок бізнес-зустрічі 12 травня 2023 року:
Продовжуємо залучати інвесторів для об’єктів державної власності.
Сьогодні з допомогою платформи Zoom відбувся вебінар з представниками бізнесу регіону з доповіддю на тему: "Особливості оренди державного майна у період воєнного стану" 
На зустрічі були обговорені нові правила оренди, а саме у прямому ефірі детально розглянуто: 
- механізм оренди державного майна України на час дії воєнного стану; 
- презентацію об’єктів оренди, які пропонуються на аукціонах у травні 2023 року 
Всі, хто працюють сьогодні - наближають перемогу України. Завдання держави - усіма силами сприяти цьому та створювати відповідні можливості для бізнесу.
 
Підсумок бізнес-зустрічі 28 квітня 2023 року:
Продовжуємо залучати інвесторів для об’єктів державної власності.
Сьогодні з допомогою платформи Zoom відбувся вебінар з представниками бізнесу регіону з доповіддю на тему: «Актуальні об’єкти приватизації Хмельницької області»
Спікер розповіла  про зміни, які відбулись в сфері приватизації державного майна, презентувала Інвестиційне меню приватизації Хмельниччини, що містить 7 об‘єктів, які плануються до виставлення на аукціони в цьому році.       
Всі, хто працюють сьогодні - наближають перемогу України. Наше головне завдання усіма силами сприяти цьому та створювати сприятливі умови для розвитку бізнесу.
Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
 
Підсумок бізнес-зустрічі 21 квітня 2023 року:
Продовжуємо залучати інвесторів для об’єктів державної власності.
 Сьогодні з допомогою платформи Zoom відбувся вебінар з представниками бізнесу регіону - потенційними інвесторами, які виявили зацікавленість напрямком нашої діяльності у сфері оренди державного майна. З доповіддю на тему: "Особливості оренди державного майна у період воєнного стану".
Спікер ознайомила присутніх з переліком об’єктів державної власності, що пропонуються передати в оренду у найближчий час.                                                                                                                    
Всі ми поєднані однією спільною метою - перемогою України. Кожен з нас робить все можливе для цього, тому перемога неодмінно буде за нами!
 
Підсумок бізнес-зустрічі 29 березня 2023 року:
 
Сьогодні відбувся онлайн-вебінар з Наталією Андрушко - заступником начальника регіонального відділення  - начальником Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області
На вебінарі обговорили важливі питання приватизації,  а саме:
  • порядок участі в онлайн-аукціонах;
  • визначення переможця електронного аукціону;
  • терміни щодо сплати за об’єкт;
  • укладання договору купівлі-продажу;
  • представили об’єкти держвласності, що готуються до приватизації найближчим часом.
 
Підсумок бізнес-зустрічі 15 березня 2023 року:
Сьогодні відбувся вебінар на платформі ZOOM з потенційними інвесторами Хмельницької області. 
Тема: "Особливості оренди державного майна у період воєнного стану" 
Спікер анонсувала передачу державного майна в оренду відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Детально розповіла та презентувала об’єкти оренди, які пропонуються на аукціонах у березні та квітні 2023 року
Всі, хто працюють сьогодні - наближають перемогу України. Завдання держави - усіма силами сприяти цьому та створювати відповідні можливості для бізнесу.
 
Підсумок бізнес-зустрічі 28 лютого 2023 року:
Сьогодні в режимі ZOOM-конференції відбувся онлайн-захід на тему: 
"Приватизація державного майна. Можливості для розвитку бізнесу в умовах воєнного стану" з представниками бізнесу регіону - потенційними інвесторами, які виявили зацікавленість напрямком нашої діяльності у сфері приватизації державного майна.
Спікер презентувала Інвестиційне меню приватизації Хмельниччини, що містить більше 11 об‘єктів, які плануються до виставлення на аукціони в цьому році та докладно розповіла про аукціони, які плануємо виставити на аукціони найближчим часом.       
Всі, хто працюють сьогодні - наближають перемогу України. Наше головне завдання усіма силами сприяти цьому та створювати сприятливі умови для розвитку бізнесу.
Ми спільно маємо брати участь у відбудові країни, зокрема у її економічній активності. Знаходьте омріяний актив і дійте!                                                                                                                                                          
Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
 
Підсумок бізнес-зустрічі 20 лютого 2023 року:
Сьогодні в режимі ZOOM-конференції відбувся онлайн-захід на тему: 
"Особливості приватизації державного майна в умовах воєнного стану" з представниками бізнесу регіону - потенційними інвесторами, які виявили зацікавленість напрямком нашої діяльності у сфері приватизації державного майна.
Спікер розповіла  про зміни, які відбулись в сфері приватизації державного майна, про результати приватизаційних онлайн-аукціонів на Хмельниччині. 
Також презентувала Інвестиційне меню приватизації Хмельниччини, що містить більше 11 об‘єктів, які плануються до виставлення на аукціони в цьому році та докладно розповіла про аукціони, які плануємо виставити на аукціони найближчим часом.       
Всі, хто працюють сьогодні - наближають перемогу України. Наше головне завдання усіма силами сприяти цьому та створювати сприятливі умови для розвитку бізнесу.
Ми спільно маємо брати участь у відбудові країни, зокрема у її економічній активності. Знаходьте омріяний актив і дійте!                                    Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
 
Підсумок бізнес-зустрічі 31 січня 2023 року:
Сьогодні в режимі ZOOM-конференції відбувся онлайн-захід на тему: 
"Приватизація державного майна. Можливості для розвитку бізнесу в умовах воєнного стану" з представниками бізнесу регіону - потенційними інвесторами, які виявили зацікавленість напрямком нашої діяльності у сфері приватизації державного майна.
Начальник відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Ольга Лазуткіна розповіла  про зміни, які відбулись в сфері приватизації державного майна, про результати приватизаційних онлайн-аукціонів на Хмельниччині. 
Пані Ольга презентувала Інвестиційне меню приватизації Хмельниччини, що містить 15 об‘єктів, які плануються до виставлення на аукціони в цьому році та докладно розповіла про аукціони, які плануємо виставити на аукціони найближчим часом.       
Всі, хто працюють сьогодні - наближають перемогу України. Наше головне завдання усіма силами сприяти цьому та створювати сприятливі умови для розвитку бізнесу.
Ми спільно маємо брати участь у відбудові країни, зокрема у її економічній активності. Знаходьте омріяний актив і дійте!                                    Уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах: privatization.gov.ua та prozorro.sale
 
Підсумок бізнес-зустрічі 20 січня 2023 року:
Сьогодні в режимі ZOOM-конференції відбувся вебінар на тему: 
"Приватизація державного майна. Можливості для розвитку бізнесу в умовах воєнного стану"
Начальниця відділу приватизації, управління державним майном та корпоративними правами держави Ольга Лазуткіна розповіла  про зміни, які відбулись в сфері приватизації державного майна, про результати приватизаційних онлайн-аукціонів на Хмельниччині 
 Під час проведення вебінару було презентовано інвестиційне меню об'єктів приватизації