A A A K K K

Історична довідка

Відповідно до наказу Фонду державного майна України від 21.04.1992 № 94 було утворено Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області.
У 2019 році Регіональне відділення ФДМУ по Кіровоградській області  було реорганізовано шляхом об'єднання з Регіональними відділеннями Фонду державного майна України по Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях розпочало роботу 22 березня 2019 року.
Головними напрямками діяльності регіонального відділення є: управління державними активами, захист майнових прав держави, оренда державного майна, здійснення приватизації державного майна та забезпечення контролю за виконанням новими власниками умов договорів купівлі-продажу об'єктів приватизації.
Наразі перед регіональним відділенням стоять завдання щодо удосконалення системи управління державною власністю з метою оптимізації співвідношення державного і недержавного сектора економіки та завершення приватизації як широкомасштабного соціально-економічного проєкту трансформації власності на Кіровоградщині.
Спираючись на накопичений досвід, високий потенціал колективу, постійну увагу та ефективну допомогу керівництва та працівників центрального апарату ФДМУ, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях продовжує наполегливу роботу з виконання поточних та перспективних планів з приватизації та оренди державного майна в регіонах.