A A A K K K

Вимоги до оформленя

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян»:

·      Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
·     У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
·     Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
·      Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).
·      Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
·      Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніше, як через 10 днів від дня його надходження.
·      Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами),а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
·       Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.
·       Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - не пізніше 15 днів від дня їх отримання. Якщо у місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.
 
Регіональне відділення
Фонду державного майна України
по Рівненській та Житомирській областях
 
·         33001, м. Рівне, вул. Петра Могили, 24
·         приймальня: (0362) 68-40-07
·         e-mail: rvfdmu56@gmail.com
·         гаряча лінія Регіонального відділення ФДМУ по Рівненській та Житомирській областях (0362) 68-40-07
 
          Графік роботи:
·         пн-чт: 8.00-17.00
·         пт: 8.00-15.45
·         обідня перерва: 13.00-13.45