A A A K K K

Тиждень права

2019

              Інформація з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права

Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права. Так, в Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. 

В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року.

День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

З нагоди проведення заходів до Всеукраїнського тижня права Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Тернопільській області проведено з працівниками підприємства, що належить до сфери управління Регіонального відділення бесіду з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття ними необхідного рівня правових знань.

Наказ РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Черніецькій та Тернопільській областях

 
2018
       З метою забезпечення участі та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права" та Доручення Фонду державного майна України від 01.10.2018 №К/48, РВ ФДМУ по Тернопільській області розробило та затвердило План заходів відділення з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права
 
 
 

2017