A A A K K K

Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою

від 22 жовтня 2015 р.

Проект 

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

_____________                                     Київ                                       №__________

 

 

Про внесення змін до Положення про конкурсний

відбір виконавців робіт із землеустрою

 

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 18Закону України «Про приватизацію державного майна», з метою приведення нормативно-правового акта у відповідність із Законом України від 10 квітня 2014 року № 1197-VII «Про здійснення державних закупівель», а також  удосконалення процедури проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Унести зміни до Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 29 вересня 2011 року № 1420, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2011 року за № 1210/19948 (із змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

2. Управлінню приватизації об’єктів груп А, Д та Ж Департаменту конкурентних продажів об’єктів приватизації забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

 

Голова Фонду                                                                        І. Білоус