A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності»

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності»

Фонд державного майна України відповідно до вимог  статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою отримання зауважень і пропозицій оголошує про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності» (далі – Наказ) та аналізу регуляторного впливу вказаного проекту наказу на офіційному сайті Фонду державного майна України http://spfu.gov.ua.

Метою прийняття проекту наказу є удосконалення правового регулювання  у  сфері  оціночної діяльності.    

Зауваження та пропозиції до проекту наказу Фонду державного майна України надсилати у письмовій та електронній формі протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою: Фонд державного майна України, Управління з питань оціночної діяльності, вул. Кутузова, 18/9, м. Київ 133, 01601, e-mail: ira-66@spfu.gov.ua.

 

 

Начальник Управління
оцінки майна та професійної
оціночної діяльності                                                                                           Ю. Федоренко

 


Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності

Пояснювальна записка до проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності» 

Аналіз регуляторного впливу до проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності»