A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою"

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою"

Фонд державного майна України відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та з метою отримання зауважень і пропозицій оголошує про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою" та аналізу регуляторного впливу вказаного проекту наказу на офіційному сайті Фонду державного майна України www.spfu.gov.ua.

Зазначеним проектом наказу Фонду передбачається вдосконалення процедури відбору на конкурсних засадах виконавців робіт із землеустрою державними органами приватизації.

Зауваження і пропозиції до проекту наказу приймаються Фондом державного майна України у письмовій та електронній формі протягом одного місяця з дня публікації цього повідомлення за адресою: Управління з питань земельних відносин, Фонд державного майна України, вул. Кутузова, 18/9, м. Київ, 01133, e-mail: taran@spfu.gov.ua.

Відповідно до статті 20 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зауваження і пропозиції щодо оприлюднення регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями, крім розробника, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики - Державному комітету з питань регуляторної політики та підприємництва за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua. 


Проект наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою"

Пояснювальна записка до проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою"

Аналіз регуляторного впливу проекту наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою"