A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України "Про внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності"

Повідомлення про оприлюднення
проекту наказу Фонду державного майна України
"Про внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності"

 

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" повідомляється про оприлюднення з 10 серпня 2016 року на сайті Фонду державного майна України (www.spfu.gov.ua) проекту наказу Фонду державного майна України "Про внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності" (далі – проект наказу) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

 Метою прийняття проекту наказу є встановлення декларативного принципу реєстрації оцінювачів в Державному реєстрі оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, скорочення часу для реєстрації оцінювачів в Державному реєстрі оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, зменшення кількості документів, які вимагалися Фондом державного майна України для отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача та реєстрації в Державному реєстрі оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, а також приведення наказу Фонду державного майна України від 10 червня 2013 року № 796 "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності" у відповідність із законодавством у сфері оціночної діяльності.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу Фонду державного майна України надсилати у письмовій та електронній формі протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою: Фонд державного майна України, Департамент оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, вул. Кутузова, 18/9, м. Київ 133, 01601, e-mail: gko@spfu.gov.ua.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зауваження і пропозиції до оприлюднених проекту наказу та аналізу регуляторного впливу зазначеного проекту надаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями, крім розробника, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній регуляторній службі України на адресу: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11. Адреса електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу прийматимуться Фондом державного майна України протягом одного місяця від дати його оприлюднення.

 

Заступник директора Департаменту
оцінки майна, майнових прав
та професійної оціночної діяльності                                            С. Булгакова

 

Проект наказу

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу