A A A K K K

Фонд держмайна оголосив конкурс на незалежних членів Наглядових рад до трьох обленерго

Фонд державного майна України оголосив конкурсний відбір претендентів на зайняття посад чотирьох незалежних членів Наглядових рад до «Хмельницькобленерго», «Харківобленерго» та «Миколаївобленерго».

Про це повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров.

За словами Віталія  Трубарова, заявки Фонд державного майна приймає до 5 січня, конкурси відбудуться в кінці лютого 2018 року.

Віталій Трубаров зазначив, що кожен новообраний незалежний представник Наглядової ради матиме умовний профіль відповідно до поділу дирекцій підприємства за напрямками роботи.

«У такому випадку Наглядова рада як орган, що приймає практично всі ключові рішення діяльності Товариства та здійснює контроль за діяльністю виконавчого органу, зможе усвідомлювати особливості функціонування товариства, розуміти логіку процесів, що відбуваються всередині Товариства», – наголосив  керівник Фонду Віталій Трубаров.

У Фонді держмайна також наголосили, що при виборів кандидатів в Наглядову раду суттєвим буде досвід у приватизаційних процесах, угодах М&A (угоди злиття і поглинання) та проектах пов’язаних з ІРО.

Як відомо, 20 жовтня, ФДМУ оголосив перший конкурс з відбору членів наглядової ради – на ПАТ «Запоріжжяобленерго». Наразі Фонд приймає заявки від претендентів,  до 9 грудня. Сам конкурс відбудеться 23 січня 2018 року.