A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Виконання умов договорів

Контроль за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів та аналіз результатів виконання покупцями взятих зобов’язань

Станом на 31.12.2018 в регіональному відділенні на контролі перебувало 12 договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації, в тому числі 11, по яких претензійно-позовна робота не проводиться.

Структура договорів купівлі-продажу, які перебувають на контролі в регіональному відділенні наступна: 8 об’єктів малої приватизації, 3 об’єкти незавершеного будівництва та 1 об’єкт – пакет акцій ВАТ „Перспектива 1”.

Протягом  2018 року взято на контроль 8  договорів купівлі-продажу об’єктів державної власності малої приватизації.

Згідно з вимогами статей 7, 26 та 27 Закону України „Про приватизацію державного і комунального майна”, відповідно до Порядку здійснення державними органами приватизації контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 10.05.2012 № 631, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.05.2012 за № 815/21127, наказу ФДМУ від 26.01.2018 № 127 „Про затвердження Звіту про результати контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації, здійсненого державними органами приватизації протягом 2017 року” протягом  2018 року  проведено 22 контрольних заходи щодо виконання покупцями умов договорів купівлі-продажу.

Заходами контролю охоплено 1 договір безоплатної передачі пакету акцій ВАТ "Перспектива 1", 2 договори купівлі-продажу об’єктів незавершеного будівництва та 19 договорів купівлі-продажу об’єктів малої приватизації. Невиконання умов не виявлено по жодному з перевірених договорів купівлі-продажу та, відповідно,  штрафні санкції не застосовувались. У зв’язку з виконанням покупцями умов договору в повному обсязі, з контролю знято 14 договорів купівлі-продажу.

В грудні 2018 року проведено перевірку виконання умов договорів купівлі-продажу покупцями 3 об’єктів приватизації. Невиконання умов по перевірених договорах купівлі-продажу не виявлено,  штрафні санкції не застосувались.