A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Підготовка об`єктів до приватизації

Наказом Фонду державного майна України від 27.03.2018 № 447 (із внесеними змінами) затверджено переліки об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році, до яких включено 17 об’єктів державної власності,зокрема: до Переліку державних пакетів акцій (часток) господарських товариств та інших господарських організацій і підприємств, заснованих на базі об'єднання майна різних форм власності включено 2 державні пакети акцій господарських товариств; до Переліку єдиних майнових комплексів державних підприємств і їх структурних підрозділів, у тому числі тих, що передані в оренду включено 2 єдині майнові комплекси державного підприємства; до Переліку окремого майна включено 11 об'єктів державної власності; до Переліку об'єктів незавершеного будівництва, законсервованих об'єктів включено 2 об'єкти незавершеного будівництва.

Станом на 31.12.2018 регіональним відділенням підготовлено та направлено в ФДМУ 9 пакетів документів з метою включення об’єктів державної власності до Переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році.

Протягом року, Регіональним відділенням прийнято рішення про приватизацію 17 об'єктів малої приватизації, в т.ч. щодо 2 пакетів акцій господарських товариств (в т.ч. 1 шляхом продажу на аукціоні з умовами та 1 шляхом продажу на аукціоні без умов); щодо 11 об’єктів окремого майна (в т.ч. 10 шляхом продажу на аукціоні з умовами та 1 шляхом продажу на аукціоні без умов); щодо 2 об'єктів незавершеного будівництва (шляхом продажу на аукціоні з умовами) та щодо 2 єдиних майнових комплексів державних підприємств (шляхом продажу на аукціоні з умовами).

По 15 об'єктах малої приватизації створено аукціонні комісії для продажу об'єктів малої приватизації.

По 1 об'єкту малої приватизації затверджено персональний склад комісії з питань передачі функцій з управлінням майном єдиного майнового комплексу державного підприємства „Український  світлотехнічний інститут” ( код ЄДРПОУ 14311712) із сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до сфери управління  Регіонального відділення.

На засіданні комісії з питань передачі майна державного підприємства „Український світлотехнічний інститут” (код ЄДРПОУ - 14311712), яке відбулось 11.07.2018, здійснено приймання-передачу зазначеного державного підприємства, у зв’язку з прийняттям рішення про приватизацію із сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до сфери управління Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області. Акт приймання-передачі затверджено наказом Регіонального відділення  від 11.07.2018 № 00356.

Проведено 16 засідань аукціонних комісій, в т.ч. щодо визначення стартової ціни продажу об'єкта малої приватизації, щодо умов продажу (додаткових умов продажу) та щодо розроблення інформаційного повідомлення про проведення аукціону для продажу об'єкта малої приватизації.

Регіональним відділенням прийнято рішення про здійснення оцінки 9 об'єктів малої приватизації.

Відповідно до Закону України „Про приватизацію державного і комунального майна” від 18.01.2018 № 2269-VIIIта Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (із змінами), Регіональним відділенням підготовлено та запропоновано до продажу на електронному аукціоні 9 об’єктів малої приватизації, в тому числі 8 об'єктів малої приватизації з умовами (5 об’єктів окремого майна, 2 об’єкти незавершеного будівництва та 1 державний пакет акцій) та 1 об’єкт малої приватизації на електронному аукціоні без умов.