A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Управлінські рішення

Діяльність з питань управління державним майном, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств в процесі приватизації, але залишилося на їх балансі

Згідно з Реєстром державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, за весь період приватизації до статутних капіталів 166 господарських товариств в області не увійшло 1052 об’єкти державної власності.

В цілому, станом на 31.03.2018 прийнято 1047 управлінських рішень щодо державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, що складає 99,5 % від загальної кількості об’єктів державної власності.

Станом на 31.03.2018 в Реєстрі державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, перебуває 26 одиниць державного майна, що залишилося на балансах 16 господарських товариств. Структура наявного майна наступна:

- 2 об’єкти соціальної сфери (об’єкт інженерної інфраструктури);

- 17 об’єктів цивільної оборони;

- 1 об’єкт незавершеного будівництва;

- 1 об’єкт – довгострокові фінансові інвестиції;

- 2 об’єкти – гідротехнічні споруди ставків;

- 3 об’єкти іншого призначення.

Структура прийнятих управлінських рішень по наявному майну наступна:

- прийнято рішення про приватизацію 1 об’єкта,

- передано в оренду 2 об’єкти (під’їзна залізнична колія станції Кременець довжиною 1800 м, яка в  процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Кременецький міжрайпостач" та частина підземного переходу, який в процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу ПАТ "ТРЗ "Оріон", але перебуває на його балансі);

- укладено договорів зберігання по 20 об’єктах, з них 16 об’єктів цивільної оборони, 1 об’єкт незавершеного будівництва, 2  об’єкти – гідротехнічні споруди ставків, 1 об’єкт – інвентар спеціального призначення.

Не прийнято управлінських рішень по:

- нежитловій будівлі хлораторної, яка в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Бучацький цукровий завод", Регіональним відділенням проводиться робота по реєстрації права власності на об’єкт;

- довгострокових фінансові вкладення (акції АТ "Камаз"), які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ "Бучацький цукровий завод";

- 1 об’єкт цивільної оборони – ПРУ №72792, яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Хоростківський комбінат хлібопродуктів" (ліквідоване).

Протягом І кварталу 2018 року регіональним відділенням не приймались управлінські рішення стосовно державного майна.

            Для здійснення постійного контролю за збереженням та належним утриманням державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, але залишилося у них на балансі Регіональним відділенням протягом І кварталу 2018 року перевірено 4 об’єкти, які знаходяться на балансах 4 господарських товариств.

            За результатами здійснення перевірок встановлено наступне: 3 об’єкти знаходяться в задовільному стані,  1 об’єкт – будівля ПРУ №75173, яка не увійшла до статутного капіталу ПАТ "Теребовлянський комбінат хлібопродуктів" в процесі приватизації, але залишилася на його балансі, відновлена, але знаходиться в незадовільному стані та не готова до використання за цільовим призначенням.

Листом від 19.04.2018 №11-09-01534 Регіональним відділенням направлено  звернення до голови правління ПАТ „Теребовлянський комбінат хлібопродуктів” з проханням вжити заходи щодо приведення захисної споруди у задовільний стан.

За результатами проведених перевірок інформацію внесено в Реєстр державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств Регіонального відділення.

В І кварталі 2018р. Регіональним відділенням забезпечено проведення державної реєстрації права власності на підземний перехід по вул. 15 Квітня, м. Тернопіль, який не увійшов в процесі приватизації до статутного капіталу "ПАТ "Тернопільський радіозавод "Оріон", але перебуває на його балансі.