A A A K K K

Декларування

06.2020

Інфографіка роз’яснення щодо заповнення декларації

 

Щодо типів декларацій

Загальні положення щодо відображення відомостей про об’єкти декларування

Щодо членів сім’ї суб’єкта декларування

Суми декларування 2020

Особливості відображення відомостей про об’єкти нерухомості

Повідомлення до НАЗК

Увага на заповнення полів декларації стосовно місця роботи, посади, джерела доходів

Особливості декларування дітей від попереднього шлюбу

Розрахунок терміну користування або перебування у володінні об’єктів декларування

Щодо відомостей про банківський рахунок

Щодо відомостей про банківські та фінансові установи

Щодо декларування за правилами, які діяли до 1 січня 2020 року

 

ТОП-9 Найпопулярниіших питань про декларування

 

05.2020

УВАГА!

·        КАМПАНІЮ ДЕКЛАРУВАННЯ – 2020 ПРОДОВЖЕНО ДО 1 ЧЕРВНЯ

 17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.

Крім того, суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію перед звільненням або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

 

·      НАЗК РОЗ’ЯСНИЛО, ЯК ПОДАВАТИ ДЕКЛАРАЦІЇ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

 

19 березня в газеті Верховної Ради «Голос України» оприлюднено Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції”» № 524-ІХ. Документ набрав чинності 20 березня.

Закон змінює правила подання щорічних декларацій за 2019 рік.

Всі актуальні новини щодо декларування розміщено на офіційному  вебсайті НАЗК - https://nazk.gov.ua/uk/novyny/deklaruvannya/

 

Про РВ -

Запобігання корупції -

Декларування-

До уваги суб’єктів декларування!

Нагадуємо, що 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за минулий 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

Так, на сайті НАЗК розміщені:

Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.

Технічна допомога щодо роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:

Графік роботи технічної допомоги:

  • понеділок – четвер: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45
  • п’ятниця: з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45

Крім цього, на вебсайті Національного агентства діє електронна форма для повідомлень про помилки під час роботи з декларацією “Технічна допомога”

 

План заходів щодо попередження та запобігання корупції у регіональному відділенні на 2020 рік.