A A A K K K

Актуально

30.05.2023

Фонд державного майна України пропонує зручний механізм оренди нерухомості

Якщо плануєте орендувати приміщення для свого бізнесу, радимо скористатись простим і доступним механізмом участі у онлайн-аукціонах з оренди Фонду державного майна України.
Про те, як це працює і чому це вигідно, читайте у матеріалі Інформаційного агентства Українські національні новини:

https://bit.ly/3ILVL7g

01.05.2023

Відбулася запланована зустріч з представниками Чернівецької митниці.

     27 квітня 2022 року об 11:00 відбулася запланована зустріч Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях з представниками Чернівецької митниці. Обговорили правові аспекти оренди державного нерухомого майна, в т.ч. в умовах воєнного часу, предметно поспілкувалися стосовно необхідності сприяння бізнесушляхом надання в орендне користування державного майна. Зокрема, приділили увагу можливим об’єктам оренди, що знаходяться в межах пунктів пропуску через державний кордон (спікер – Наталія Купіна, начальник відділу орендних відносин та управління державним майном).Домовились про подальшу комунікацію з метою ефективного використання державного майна, незадіяного у діяльності Чернівецької митниці.

04.04.2023

Вакантний для оренди об’єкт (приміщення їдальні, кафе (підвальні) навчального корпусу №1, площею 80,0 кв.м)

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, повторного аукціону про передачу в оренду (із зниженням стартової ціни на 50 відсотків) нерухомого майна відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме:

Приміщення їдальні, кафе (підвальні) навчального корпусу №1, площею 80,0 кв.м., розміщеної за адресою:Чернівецька обл. Чернівецький р-н., м. Сторожинець, вул. Крейтера, 1,відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (відповідно до пункту 4 Перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна»)та перебуває на балансі Сторожинецького лісового коледжу.

Майно може бути використано з метою надання послуг з громадського харчування, без продажу товарів підакцизної групи (їдальня, буфет).

строк оренди-  на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування (п.6² Прикінцевихта перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019, із змінами);

стартова орендна плата без ПДВ 40 грн.;

розмір гарантійного внеску –10736 грн.;

розмір реєстраційного внеску – 670 грн.;

дата аукціону 03.05.2023року;

кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 02.05.2023року;

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://bit.ly/40Guf20

https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20230403-55739

 


 

 

27.03.2023

Вакантний для оренди об’єкт – підвальні приміщення площею 62,4 м²

До оренди пропонуються нежитлові вбудовані підвальні приміщення будівлі навчального корпусу №1 (літ.А) загальною площею 62,4 м².  за адресою: 58001, м. Чернівці, вул. Є. Гребінки, 16, що перебуває на балансі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.

Мета оренди: надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо закладом освіти (Чернівецьким фаховим коледжем технологій та дизайну), пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності  такого закладу, їх працівників та відвідувачів - послуги з громадського харчування  без продажу товарів підакцизної групи (їдальня, буфет).

Термін оренди-  на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування(п.6² Прикінцевихта перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019, із змінами).

Стартова орендна плата без ПДВ - 726.08 грн..

Розмір гарантійного внеску – 8374,08грн..

розмір реєстраційного внеску – 670 грн..

Дата аукціону - 20.04.2023року.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 19.04.2023року.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:

https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/nezhytlovi-vbudov-pidval-prymishch-bud-lit-a-1-2-1-10-ploshcheiu-62-4-kv-m/

 

 

02.03.2023

Приміщення їдальні у Сторожинці. Орендний аукціон 29 березня

29 березня Фонд держмайна проведе аукціон з оренди приміщення їдальні, кафе (підвальні) Сторожинецького лісового коледжу у Чернівецькій області.

Стартова ціна – 80 грн..

Площа оренди складає 80 м². Актив може бути використаний з метою надання послуг з громадського харчування без продажу товарів підакцизної групи (їдальня, буфет).

Тут наявні усі необхідні комунікації для роботи – електропостання (потужність електромережі – 30 кВт), водозабезпечення, каналізація, централізоване опалення, вентиляція, Інтернет, телефон, телебачення. 

Точна адреса місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька обл. Чернівецький р-н, м. Сторожинець, вул. Крейтера, 1.

Детальніше про об’єкт та умови оренди за посиланням  https://bit.ly/3J2I7wf

Усі найцікавіші пропозиції оренди знаходяться на телеграм-каналі Оренда в Україні, запрошуємо підписуватися та слідкувати.

 

02.02.2023

9 лютого – онлайн-аукціон з оренди пансіонату «Зелені пагорби» у с. Виженка Чернівецької області

Запрошуємо взяти участь у аукціоні з оренди будівель та спорудпансіонату «Зелені пагорби».

До оренди пропонуємо актив, що складається з 37 будівель та споруд.

Об’єктперебуває у задовільному стані та має велику загальну площу - 2878 м²

Орендар зобов’язаний використовувати об’єкт за цільовим призначенням: надання послуг із оздоровлення та відпочинку дітей та дорослих та має можливість суборенди.

Стартова ціна — 32,3 тис. грн;

Прийом пропозицій –до 8 лютого 2023 року.

 Дата аукціону: 8 лютого 2023 року.

Площа –  2878 м²

Строк оренди — на період воєнного стану та 12 місяців після закінчення або припинення дії воєнного стану; 

Локація: с. Виженка Винницького району  Чернівецької області

Докладно про об’єкт: https://bit.ly/3tPDFtr

 

16.01.2023

Пансіонат «Зелені пагорби» у с. Виженка Чернівецької області на орендному аукціоні

9 лютого відбудеться онлайн-аукціон з оренди пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» (37 об’єктів).

Місцерозташування об’єкта:Чернівецька обл., Вижницький р-н, с. Виженка.

Стартова орендна плата – 32,3 тис.грн на місяць без ПДВ. Термін оренди нерухомості триватиме на період воєнного стану та 12 місяців після закінчення або припинення дії воєнного стану. Заявки на участь в онлайн-аукціоні приймаються до 8 лютого.

Актив складається з 37 будівель та споруд, розташований у мальовничому куточку Карпат.

Площа об’єкта становить 2878 м²

Майно може бути використано винятково за цільовим призначенням:надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей та дорослих. Можлива суборенда.

Детальна інформація про об’єкт оренди за покликанням https://bit.ly/3tPDFtr

Взяти участь в аукціоні  – https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20230110-12733

 

 

 

21.10.2022

Оголошено онлайн-аукціон з оренди пансіонату «Зелені пагорби» у с. Виженка Чернівецької області

16 листопада відбудеться онлайн-аукціон з оренди пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» (37 об’єктів).

Місце розташування об’єкта: Чернівецька обл., Вижницький р-н, с. Виженка.

Стартова орендна плата – 32 260 грн. на місяць без ПДВ. Термін оренди нерухомості триватиме на період воєнного стану та 12 місяців після закінчення або припинення дії воєнного стану. Заявки на участь в онлайн-аукціоні приймаються до 15 листопада.

Актив  складається з 37 будівель та споруд та знаходиться у мальовничому куточку Карпат.

Площа об’єкта становить 2878 м²

Майно може бути використано винятково за цільовим призначенням:надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей та дорослих. Можлива суборенда.

Детальна інформація про об’єкт оренди за покликанням https://bit.ly/3gu2Iip

Взяти участь в аукціоні  – https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20221018-84424

Саме для Вас ми підготували детальну інструкцію, яка дозволяє ознайомитись з правилами участі в  онлайн-аукціонах: https://orenda.gov.ua/yak-orenduvaty/

Також, аби не пропустити найцікавіші пропозиції підписуйтесь на наш телеграм канал Оренда в Україні та щотижневу електронну розсилку.

 

20.07.2022

У Чернівцях вакантні для оренди приміщення їдальні, кафе площею 80 м² 

Запрошуємо взяти участь у аукціоні з оренди приміщення площею 60 м²  нежитлової адмінбудівлі, що перебуває на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Актив  потребує поточного ремонту; потужність електромережі 16 кВт.

Цільове призначення: майно може бути використане на розсуд орендаря, за винятком таких цільових призначень:

- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год.). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе.

- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів.

- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.

Стартова орендна плата (без ПДВ): 60 грн

Прийом пропозицій: до 11 серпня 2022 року.

Дата аукціону: 12 серпня 2022 року.

Строк оренди: на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування.

Локація: смт. Кельменці Дністровського району Чернівецької області.

Деталі за посиланнямhttps://bit.ly/3o9B1Ml

 

Вакантні для оренди нежитлове приміщення площею 60 м²  у селищі Кельменці

Запрошуємо взяти участь у аукціоні з оренди приміщення площею 60 м² нежитлової адмінбудівлі, що перебуває на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Актив  потребує поточного ремонту; потужність електромережі 16кВт.

Цільове призначення: майно може бути використане на розсуд орендаря, за винятком таких цільових призначень:

- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год.). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе.

- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів.

- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.

Стартова орендна плата (без ПДВ): 60 грн

Прийом пропозицій: до 11серпня 2022 року.

Дата аукціону: 12 серпня 2022 року.

Строк оренди: на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування.

Локація: смт. Кельменці Дністровського району Чернівецької області.

Деталі за посиланням: https://bit.ly/3o9B1Ml

 

11.07.2022

Вакантні для оренди приміщення їдальні, кафе площею 80 м² у м. Сторожинець

Запрошуємо взяти участь у аукціоні з оренди приміщень їдальні, кафе площею 80 м², що  перебуває на балансі Сторожинецького лісового коледжу.
Стан активу задовільний
Цільове призначення: майно може бути використано з метою надання послуг з громадського харчування без продажу товарів підакцизної групи.
Стартова ціна: 80 грн.
Прийом пропозицій – до 04 серпня 2022року.
Дата аукціону:05 серпня 2022 року.
Строк оренди:на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування (п.6² Прикінцевихта перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019, із змінами).
Локація:вул. Крейтера, 1, м. Сторожинець, Чернівецький район, Чернівецька область. 
Деталі за посиланням: https://bit.ly/3RdcGT7

 

29.04.2022

Пропонуємо ознайомитися з об’єктами, що готуються до передачі в оренду

     Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує ознайомитися з об’єктами Чернівецької області, що готуються до передачі в оренду, та розглянути можливість участі в аукціонах об’єктів державної власності.
     Інформація про об’єктирозміщена на сайті Оренди Фонду державного майна України: https://orenda.gov.ua/
 
1. Будівлі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Юність» (47 об’єктів):
2. Будівлі та споруди пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» (37 об'єктів):
3. Блок складів (будівля):
https://bit.ly/3vSXWPw  (ключ об’єкта - 4185).
4. Нежитлові приміщення на першому поверсі будівлі учбового корпусу:
5. Приміщення їдальні, кафе (підвальні) навчального корпусу №1:
https://bit.ly/3EP5HKi (ключ об’єкта - 4217)

18.01.2022

Вакантний для оренди об’єкт (нежитлове приміщення (1-4) площею 28.1 кв.м. в будівлі гуртожитку №2)

     Нежитлове приміщення (1-4) площею 28.1 кв.м. в будівлі гуртожитку №2, розміщеної за адресою: вул. Чорноморська, 15А, м. Чернівці, що перебуває на балансі Буковинського державного медичного університету.
     Майно може бути використано з метою надання послуг з громадського харчування, без продажу товарів підакцизної групи (кафетерій).
 
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 90.19грн.;
- розмір гарантійного внеску – 4962.00 грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 650,00 грн.;
- дата аукціону 10.02.2022 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 09.02.2022 року;
- Заборона суборенди;
- Технічний стан об'єкта оренди – задовільний;
- Потужність електромережі 16 кВт.
 
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/nezhytlove-prymishchennia-1-4-v-budivli-hurtozhytku-2-ploshcheiu-28-1-kv-m/
 

03.12.2021

Вакантний для оренди об’єкт - Будівлі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Юність"  загальною площею 4 938.5 кв.м

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській,Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
     Будівель дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Юність" (47 об’єктів) загальною площею 4938.5 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., смт. Берегомет, вул. Павла Лейби /колишня Піонерська/, 2
Додаткові умови оренди:
- строк оренди, а саме 25 років;
-виконання певних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди у сумі не меншій ніж 2 (два) млн. гривень, згідно з кошторисною вартістю, протягом 5 (п’яти) років з моменту укладення договору оренди та підписання акту приймання- передачі майна;
- вимоги щодо особливостей використання об’єкта оренди, що є майном закладів освіти, охорони здоров’я, соціально-культурного призначення (закладів культури, фізичної культури і спорту), а саме: використання об’єкта оренди за цільовим призначенням - заклад  оздоровлення та відпочинку дітей і дорослих.
- стартова орендна плата без ПДВ 72907.33 грн.
- дата аукціону 29.12.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 28.12.2021року.
Можливість суборенди.
 
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/nerukhome-maino-budivli-yunist-47-obiektiv-ploshcheiu-4938-5-kv-m/

 

02.12.2021

Вакантний для оренди об’єкт - будівлі та споруди пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби»  загальною площею 2 878 кв.м

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській,Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
   Будівлі та споруди пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» (37 об’єктів), загальною площею 2878,00 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., с. Виженка, вул.Велика Виженка,  262А, 267А, 288А, 289А, 292А, 294А, 329А, 346А);
 
     Додаткові умови оренди:
- строк оренди, а саме 25 років;
-виконання певних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди у сумі не меншій ніж 2 (два) млн. гривень, згідно з кошторисною вартістю, протягом 5 (п’яти) років з моменту укладення договору оренди та підписання акту приймання- передачі майна;
- вимоги щодо особливостей використання об’єкта оренди, що є майном закладів освіти, охорони здоров’я, соціально-культурного призначення (закладів культури, фізичної культури і спорту), а саме: використання об’єкта оренди за цільовим призначенням - заклад  оздоровлення та відпочинку дітей і дорослих.
- стартова орендна плата без ПДВ 32 260,00 грн.
- дата аукціону 29.12.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 28.12.2021 року.
- Можливість суборенди.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/budivli-ta-sporudy-zeleni-pahorby-37-obiektiv-ploshcheiu-2878-kv-m/

 

26.10.2021

Вакантний для оренди об’єкт - приміщення нежитлової будівлі площею 10.6 кв.м.

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області,  аукціону про передачу в оренду державного нерухомого майна , а саме: приміщення нежитлової будівлі МАПП ”Мамалига” /службовий блок (літ.А)/ загальною площею 10,6 кв.м (в т.ч. приміщення: (1-10) – 5,3 кв.м, (1-13) – 5,3 кв.м), розміщеної за адресою: вул. Головна, 228, с. Мамалига, Дністровський район (колишній Новоселицький), Чернівецької області, що перебуває на балансі Чернівецької митниці.
      Майно може бути використано з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо державним органом (Чернівецькою митницею), пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності такого закладу, їх працівників та відвідувачів – пункту надання фінансових послуг.
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 436.49грн.;
- розмір гарантійного внеску – 4 540.00грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600.00 грн.;
- дата аукціону 16.11.2021року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 15.11.2021року;
Заборона суборенди.Технічний стан об'єкта оренди– потребує ремонту. Потужність електромережі 5 квт.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/prymishch-nezhyt-bud-1-10-1-13-mapp-mamalyha-sluzh-blok-a-ploshcheiu-10-6-kv-m/

 

 

13.10.2021

Вакантний для оренди об’єкт мийки та бетонне замощення

    Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, повторного аукціону про передачу в оренду (із зниженням стартової ціни на 50 відсотків) нерухомого майна відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме:
      будівлі мийки для автомобілів (літ. Г), загальною площею 162.10 кв.м. та бетонне замощення (літ.ІІ) площею 100,20 кв.м., що розміщені за адресою: м. Чернівці, вул. Авангардна, 7А та перебувають на балансі 1 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.
     Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень:
 - Офісні приміщення, коворкінги. Об’єкти поштового зв’язку та розміщення суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень.
     Редакції засобів масової інформації, видавництва друкованих засобів масової інформації та видавничої продукції.
      Ломбарди, відділення банків, інших провайдерів фінансових послуг;
     - Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
   - Заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
   - Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
    - Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
    - Строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 7 703.82 грн.
      Гарантійний внесок - 29771.05 грн.
    - Дата аукціону 04.11.2021 року.
    - Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 03.11.2021 року.
     Заборона суборенди.
Технічний стан об'єкта оренди – задовільний
Потужність електромережі 25квт.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:
 
 
01.10.2021

Відбулася зустріч із представниками Герцаївської міської ради та старостинських округів ОТГ!

      30.09.2021 об 11:00 годині відбулася запланована онлайн-зустріч за участю заступника начальника Регіонального відділення ФДМУ – начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Ірини Комаровської та начальника відділу орендних відносин та управління державним майном – Наталії Купіни з представниками Герцаївської міської ради та старостинських округів об’єднаної територіальної громади, а саме: посадових осіб відділу земельних відносин та комунальної власності, відділу економіки та інвестицій Герцаївської міської ради; старости Молницького старостинського округу №2, старости с. Куликівка, старости с. Байраки, Підвальне, старости сіл Карнавка та Дяківці, старости с.Петрашівка.
       На зустрічі предметно обговорено потенційні об’єкти оренди, розташовані на території Чернівецької області, новий механізм передачі державного та комунального майна в оренду, проінформовано про функціонування сайту orenda.gov.ua, а також досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці та комунікації.
 
 
 
 
 
15.09.2021

Вакантна для оренди будівля мийки для автомобілів та бетонне замощення!

    Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону про передачу в оренду нерухомого майна відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме: - будівлі мийки для автомобілів (літ. Г), загальною площею 162.10 кв.м. та бетонне замощення (літ.ІІ) площею 100,20 кв.м., що розміщені за адресою: м. Чернівці, вул. Авангардна, 7А та перебувають на балансі 1 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області;
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ - 15 407.64грн.;
- гарантійний внесок - 29771.05грн.;
- дата аукціону 07.10.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 06.10.2021 року.
 
Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень:
 - Офісні приміщення, коворкінги. Об’єкти поштового зв’язку та розміщення суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень;
Редакції засобів масової інформації, видавництва друкованих засобів масової інформації та видавничої продукції;
 Ломбарди, відділення банків, інших провайдерів фінансових послуг;
 - Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
 - Заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
 - Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/budivlia-myiky-dlia-avtomobiliv-h-ta-bet-zamoshchennia-ii-ploshcheiu-262-3-kv-m/

 
 
 
10.09.2021
Приваблива пропозиція з оренди державного майна! Запрошуємо до участі!

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, повторного аукціону про передачу в оренду (зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків) нерухомого майна відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме: - приміщення гаражу (1-1) площею 22.2 кв. м. у будівлі (літ.А), розташованої за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький район, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 70-В, що перебуває на балансі Західного офісу Держаудитслужби;
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 1.84грн.;
- гарантійний внесок - 4 540.00 грн.;
- дата аукціону 29.09.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 28.09.2021 року.
 
Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень:
- Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії;
- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів;
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/prymishchennia-harazhu-1-1-budivli-lit-a-ploshcheiu-22-2-kv-m/
 
 
 
 
 
30.08.2021

Вакантний для оренди гараж у Чернівцях!

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме - приміщення гаражу (4-1) площею 21.7 кв. м. будівлі (літ.А), розташованої за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький район, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 70-В, що перебуває на балансі Західного офісу Держаудитслужби.
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 3.59 грн;
- гарантійний внесок - 4 540.00 грн;
- дата аукціону 23.09.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 22.09.2021 року.
 
Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень:
- Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії,
- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи,
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе,
- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів,
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/prymishchennia-harazhu-4-1-budivli-lit-a-ploshcheiu-21-7-kv-m/

 

 
26.08.2021

  Запрошуємо до участі в онлайн-аукціоні з оренди державного майна - гаражу у Чернівцях!

       Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме - приміщення гаражу (3-1) будівлі (літ.А)площею 22.7кв.м., за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький район, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 70-В, що перебуває на балансі Західного офісу Держаудитслужби;
- строк оренди - 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ - 3.76грн;
- гарантійний внесок - 4 540.00 грн;
- дата аукціону 21.09.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 20.09.2021 року.
 
Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень:
   - заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії;
   - заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
   - нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
   - пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів;
   - ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.

Ознайомитись з інформацією про об’єктможна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/prymishchennia-harazhu-3-1-budivli-lit-a-ploshcheiu-22-7-kv-m/

 
 
 
12.08.2021
Вакантний для оренди гараж у Чернівцях.
 
       Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
   Приміщення гаражу площею 22.2 кв. м. в будівлі (літ.А), розташованої за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький район, місто Чернівці, вулиця Сторожинецька 70-В, що перебуває на балансі Західного офісу Держаудитслужби.
   Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень:
  - Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії,
   - Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи,
  - Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе,
  - Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів,
   - Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.
 
   - Строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 3.68 грн.
   - Гарантійний внесок - 4 540.00 грн.
   - Дата аукціону 02.09.2021 року.
   - Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 01.09.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://orenda.gov.ua/listing/chernivetska-obl/prymishchennia-harazhu-1-1-budivli-lit-a-ploshcheiu-22-2-kv-m/
 

02.08.2021

Пропонуємо для орендарів частину приміщення на пункті пропуску.
 
     Запрошуємо взяти участь у аукціоні із оренди частини приміщення будівлі КПП – головний павільйон МАПП ”Порубне”.
     Приміщення комфортабельне та зручне для використання.
     Цільове призначення:надання супутніх послуг – автоматичного пристрою для зняття готівки в національній валюті, з будь-яких банківських карток (банкомат) та автоматичного пристрою для проведення операцій по обміну валют  для обслуговування працівників митниці та відвідувачів.
     Стартова ціна -  135,4грн.
     Прийом пропозицій - до 25 серпня 2021року
     Дата аукціону – 26 серпня 2021року
     Строк орен- 5 років
     Площа - 2 кв.м
     Локація - с. Тереблече, вул. Головна, 2К Чернівецький район (колишній Глибоцький), Чернівецька область
 
20.07.2021
Вакантна для оренди частина приміщення на кордоні!
 
     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
Частини приміщення (1-2) площею 2,0 кв.м. в будівлі вантажного терміналу (літ. 2А) МАПП «Порубне» м/п «Вадул-Сірет», що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с. Тереблече, вул. Головна, 2К та перебуває на балансі Чернівецької митниці,відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні;
     Майно може бути використано з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо державним органом (Чернівецькою митницею), пов’язаних із забезпеченням чи обслуговуванням діяльності такого закладу, їх працівників та відвідувачів – автоматичного пристрою для зняття готівки в національній валюті, з будь-яких банківських карток (банкомат) та автоматичного пристрою для проведення операцій по обміну валют  для обслуговування працівників митниці та відвідувачів.
     Строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 152.32 грн.;
     Розмір гарантійного внеску –4540.00грн.;
     Розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.;
     Дата аукціону 19.08.2021 року;
     Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 18.08.2021 року;
     Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://bit.ly/3zC9B5p
 

 

20.07.2021

Приваблива пропозиція з оренди державного майна! Запрошуємо до участі!
 
   Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
     Нежитлових приміщень загальною площею  130.2 кв.м., розміщених в будівлі, що є пам’яткою архітектури місцевого значення за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький район м. Чернівці, вул. Головна, 81(згідно каталогу пам’яток м. Чернівці: вул. Гоголя, 1 – Головна, 81, охоронний номер пам’ятки місцевого значення 4-Чв),  відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (відповідно до пункту 4 Прикінцевих положень Закону 157-ІХ).
    Об’єкт оренди можна використовувати за будь-яким цільовим призначенням, крім цільових призначень, встановлених відповідно до п. 54 Порядку (з Додатку 3 до Порядку), а саме:
     Бібліотеки. Театри. Кінотеатри, діяльність з кіно показів; Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи; Заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи; Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе; Стоянки автомобілів. Розміщення транспортних підприємств з перевезення пасажирів і вантажів. Станції технічного обслуговування автомобілів.
     Зобов’язання щодо укладення охоронного договору на частину пам’ятки архітектури місцевого значення та виконання умов такого договору; до дати укладення охоронного договору, Орендар виконує обов’язки Балансоутримувача за охоронним договором від 24.04.2015 №12-25/22(п.46 Порядку).
         строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 11 457.19грн.;
         розмір гарантійного внеску –14 777.7грн.;
         розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.;
         дата аукціону 10.08.2021року;
         кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 10.08.2021 року;
     Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:

 

29.06.2021

Вдале завершення аукціонів із предачі в оренду державного майна!

За результатами аукціонів, що відбулися 10.06.2021 та 15.06.2021 в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі», Управлінням затверджено та оприлюднено протоколи електронних аукціонів з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:

- приміщень першого поверху будівлі (літ.А) пункту пропуску «Мамалига - Крива», загальною площею 11,7 кв.м (в т.ч. приміщення: (1-7) – 6,8 кв.м, (1-8) – 4,9 кв.м), розміщеної за адресою: вул. Головна, 226, с. Мамалига, Чернівецький р-н. /колишній Новоселицький р-н./, Чернівецька обл., що перебуває на балансі Українського державного підприємства по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс».
Кількість учасників аукціону  - 3;
Стартовий розмір орендної плати – 93,28грн. без ПДВ; 
Найвища цінова пропозиція розміру орендної плати – 15000,00грн. без ПДВ в місяць;
Зріст розміру орендної плати порівняно зі стартовим розміром орендної плати – в 160,81 рази;
Переможець електронного аукціону – Спільне українсько – чеське підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю «PST Україна».
 
- наземного складу (літ.В) загальною площею 34,7 кв.м., розміщеного за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Глибоцький район/, смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В, що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.
Кількість учасників аукціону  - 1;
Стартовий розмір орендної плати – 467,36грн. без ПДВ; 
Закрита цінова пропозиція розміру орендної плати – 500,00грн. без ПДВ;
           Переможець електронного аукціону – ФОП Воротняк Ю.В.

 

 

 

25.06.2021

Відбулася зустріч із представниками Вижницької міської ради ОТГ!

      24.06.2021  відбулася запланована онлайн-зустріч Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області з представниками Вижницької міської ради об’єднаної територіальної громади з метою налагодження якісної комунікації з ОТГ та подальшої співпраці. Спікером виступила начальник відділу орендних відносин та управління державним майном Наталія Купіна.
     Учасниками зустрічі виступили – 10 осіб: представники Вижницької міської ради ОТГ, голови сільських рад та старости старостинських округів, що входять до складу об’єднаної територіальної громади.
      Були обговорені нові правила оренди, визначені законодавством як для державного, так і комунального майна, про залучення потенційних орендарів, переваги запроваджених електронних аукціонів із передачі в оренду об’єктів нерухомості та проблемні питання, які виникають в ході виконання Орендодавцями покладених на них завдань та функцій у сфері орендних відносин. Запрошені дізналися про функціонування новоствореного сайту orenda.gov.ua, який є сучасним та повним інформаційним ресурсом для зацікавлених осіб.

 

 

22.06.2021

  У ЕТС ДП «Прозоро.Продажі» розміщено інформаційне повідомлення про передачу державного майна в оренду без проведення аукціону!

     Станом на 16.06.2021 Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області розміщене в Електронній торговій системі ДП «Прозоро.Продажі» інформаційне повідомлення про передачу державного майна в оренду без проведення аукціону, а саме: нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 266.8 кв.м. в цоколі будівлі гуртожитку (літ.А), розміщеного за адресою: м. Чернівці, вул. П.Каспрука, 8, включених до Переліку другого типу (Перелік нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону за заявами потенційних орендарів, окрім визначених у пункті 114 Порядку) за посиланням: https://prozorro.sale/registries/RGL001-UA-20210611-69610

 

 

22.06.2021

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області  укладено 4 комерційні договори оренди державного  майна!

     За результатами аукціонів, що відбулися в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» за період з 15.05.2021 по  18.06.2021 Управлінням укладено 4 комерційні договори оренди державного нерухомого майна, а саме:
    - приміщення для літньої стоянки (літ.Д) загальною площею 211,1 кв.м, за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р-н., (колишній Глибоцький р-н.), смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В, що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет (орендар – ФОП Воротняк Ю.В.);
   - неопалювального складу (літ.Е) загальною площею 202,8 кв.м.розміщеного за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р-н., (колишній Глибоцький р-н.), смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В, що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет (орендар – ФОП Воротняк Ю.В.);
    - частини нежитлового приміщення (8-7) площею 1,0 кв.м. станційної електричної централізації в будівлі (літ.А) станції «Чернівці-Північна», за адресою: м. Чернівці, вул. Заводська, 11А, що перебуває на балансіВСП «Івано-Франківське територіальне управління» Філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» (орендар - ТОВ «ЄВРОТРАНСТЕЛЕКОМ»);
    - частини нежитлового приміщення (1-11) площею 1,0 кв.м. станційних видів диспетчерського зв’язку в будівлі (літ.А-І) станції «Мамаївці»,за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район (колишній Кіцманський), с. Мамаївці, вул. Привокзальна, 162, що перебуває на балансі ВСП «Івано-Франківське територіальне управління» Філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» (орендар - ТОВ «ЄВРОТРАНСТЕЛЕКОМ»).
 
На червень поточного року оголошено проведення 4 аукціонів, два з яких відбулися 10.06.2021 та 15.06.2021. Очікується підписання 2 договорів оренди.

 

 

18.06.2021

Відбулася чергова  бізнес-зустріч!
 
    17 червня 2021  року в приміщенні Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області  відбулася бізнес-зустріч на тему: "Новий механізм передачі державного майна в оренду, зокрема, гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм".
     У зустрічі взяли участь -  12 осіб, а саме: фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, представники товариства "Чернівецький рибокомбінат", суб’єкти малого бізнесу зазначеної галузі. Спікерами виступили: начальник Управління Ірина Комаровська, начальник відділу орендних відносин та управління державним майном Наталія Купіна.
     Обговорили порядок передачі державного майна в оренду через електронні аукціони, зокрема всі етапи оренди державного майна,  до відома присутніх доведено правову позицію ДП «Укрриба» та ФДМУ щодо можливості передачі в оренду гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм за умови, що такі не мають статусу захисних (не мають захисного значення). Отримали коментарі та роз’яснення фахівців БУВР Пруту та Сірету щодо порядку виготовлення та оформлення паспортів рибогосподарських технологічних водойм, які є одними із основних документів для даного виду державного майна, оскільки дають можливість ідентифікувати та визначити статус гідротехнічної споруди. Обговорили механізм продовження чинних договорів оренди даного виду майна за новими правилами, а також поспілкувалися стосовно залучення потенційних орендарів до оренди державного майна. Запрошені дізналися про функціонування сайту orenda.gov.ua, який в повній мірі висвітлює усі новини даного напряму діяльності державних органів приватизації.

 

 

09.06.2021

Приваблива пропозиція з оренди державного майна! Запрошуємо до участі!

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме: - будівлі контори (літ.А) загальною площею  126,8 кв.м. (Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Глибоцький район/, смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В), що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (відповідно до пункту 4 Прикінцевих положень Закону 157-ІХ);
- майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням;
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 1898.75грн;
- дата аукціону 30.06.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 29.06.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20210604-64986

 

 

27.05.2021

Оголошено аукціон із передачі в оренду державного нерухомого майна!

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме: - майданчика для обслуговування котельні загальною площею 110.00 кв.м., розміщеного за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Кіцманський/, м. Кіцмань, вул. Миколайчука, 3 що перебуває на балансі Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.
- строк оренди – 5 років;
- стартова орендна плата: 79,52грн., без урахування ПДВ;
- розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону  1% стартової орендної плати – 0,80 грн;
- розмір гарантійного внеску – 12485,00грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн..
     Мають місце обмеження щодо цільового використання об’єкта оренди відповідно до п. 29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 /із змінами/, а саме: об’єкт може бути використаний з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо установами або закладами, визначеними у пункті 29 Порядку, і які є пов’язаними із забезпеченням або обслуговуванням діяльності такої установи або закладу: розміщення, встановлення, експлуатація та обслуговування твердопаливного котельного обладнання для подальшого виробництва теплової енергії з альтернативних видів палива для обслуговування Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.
      Майно передається в оренду без права передачі в суборенду.
      Кінцевий строк подання цінових пропозицій: 23.06.2021
      Дата проведення аукціону: 24.06.2021
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-05-26-000032-2

 

 

27.05.2021

Відбулася зустріч із представниками Сторожинецької міської ради та Великочурівської ОТГ

26.05.2021 об 11:00 год. відбулася запланована онлайн-зустріч за участю начальника відділу орендних відносин та управління державним майном – Наталії Купіни з представниками Сторожинецької міської ради - Шутак Альоною Іванівною (головний спеціаліст фінансового відділу) та Брижак Анастасією Петрівною – головним спеціалістом з організаційних питань Великочурівської ОТГ. На зустрічі предметно обговорено потенційні об’єкти оренди, розташовані на території об’єднаної територіальної громади, новий механізм передачі державного майна в оренду, проінформовано про функціонування сайту orenda.gov.ua, а також досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці та комунікації.
 
 
 

20.05.2021

Нова пропозиція з оренди державного майна в ситемі «Прозоро Продажі»

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме: - наземного складу (літ.В) загальною площею  34.7 кв.м. (Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Глибоцький район/, смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В), що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (відповідно до пункту 4 Прикінцевих положень Закону 157-ІХ);
- майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням;
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 467.36 грн.;
- розмір гарантійного внеску – 3938,45грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.;
- дата аукціону 16.06.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 15.06.2021 року;
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-05-18-000026-1

 

 

17.05.2021

Оголошено  аукціон із передачі в оренду державного  майна!

   Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме: - приміщень першого поверху будівлі (літ.А) пункту пропуску «Мамалига - Крива», загальною площею 11,7 кв.м (в т.ч. приміщення: (1-7) – 6,8 кв.м, (1-8) – 4,9 кв.м), розміщеної за адресою: вул. Головна, 226, с. Мамалига, Чернівецький     р-н. /колишній Новоселицький р-н./, Чернівецька обл., що перебуває на балансі Українського державного підприємства по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс».
   Об’єкт оренди можна використовувати за будь-яким цільовим призначенням, крім цільових призначень, встановлених відповідно до п. 54 Порядку (з Додатку 3 до Порядку), а саме: 3 - Бібліотеки. Театри. Кінотеатри, діяльність з кіно показів; 10 - Склади. Камери схову, архіви; 11 - Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе; 15 - Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини; 16 - Стоянки автомобілів. Розміщення транспортних підприємств з перевезення пасажирів і вантажів. Станції технічного обслуговування автомобілів;
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 93.28грн.;
- розмір гарантійного внеску –1327,95грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.;
- дата аукціону 10.06.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 09.06.2021 року.

Ознайомитись із інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-05-14-000110-1

 

 

14.05.2021

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області укладено 3 комерційні договори оренди державного  майна!

За результатами аукціонів, що відбулися в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» в квітні – травні поточного року Управлінням укладено 3 комерційні договори оренди державного нерухомого майна, а саме:
- частини даху гуртожитку (Літ.А), загальною площею 36.5 кв. м., розміщеного за адресою: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Білоруська, 27А, що перебуває на балансі Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту» (орендар – ПрАТ «Київстар»);
- приміщень гаражу-спортзалу (літ.АІ) та вбудованих приміщень першого поверху адміністративної будівлі (літ.А) загальною площею 201,8 кв.м., розміщених за адресою: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. В. Комарова, 1А, що перебувають на балансі Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області (орендар –  Кувіла Р.В.);
-  будівлі гаражу на три автомашини (літ.Б) загальною площею 149,5 кв.м. (Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Глибоцький район/, смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В), що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет (орендар - ФОП Воротняк Ю.В.).

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-05-14-000110-1

 

 

29.04.2021

Оголошено  аукціон із передачі в оренду державного  майна!

     Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме: – частини нежитлового приміщення (1-11) площею 1 кв.м. станційних видів диспетчерського зв’язку в будівлі (літ.А-І) станції «Мамаївці», розташованого за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Кіцманський район/, с. Мамаївці, вул. Привокзальна 162, що перебуває на балансі ВСП «Івано-Франківське територіальне управління» Філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця».
     Об’єкт оренди можна використовувати за будь-яким цільовим призначенням, за винятком таких цільових призначень* 18 – Інше: Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати.
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 5,92 грн.;
- розмір гарантійного внеску – 113,50 грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.;
- дата аукціону 26.05.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 25.05.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-29-000011-3
 

 

26.04.2021

Нова пропозиція з оренди державного майна в ситемі «Прозоро Продажі»

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» аукціону З передачів оренду на аукціоні нерухомого майна – Частинанежитлового приміщення (8-7) площею 1,0 кв.м станційної електричної централізації в будівлі (літ.А) станції «Чернівці - Північна», за адресою: м. Чернівці, вул. Заводська, 11А, що перебуває на балансі ВСП «Івано-Франківське територіальне управління» Філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця”.
        Об’єкт оренди можна використовувати за будь-яким цільовим призначенням, за винятком таких цільових призначень* 18 – Інше: Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати.
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 11.96 грн.;
- розмір гарантійного внеску – 113.50 грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600.00 грн.;
- дата аукціону 13.05.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 12.05.2021 року.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-20-000007-2


 

22.04.2021

Відбулася зустріч із представником апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області!
 
19.04.2021 відбулася запланована онлайн-зустріч за участю заступника начальника Управління – начальника відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Василя Яристого, начальника відділу орендних відносин та управління державним майном – Наталії Купіни з представником апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Миколою Васильовичем Оберштом.
На зустрічі предметно обговорено потенційні об’єкти оренди та приватизації, розташовані на території об’єднаної територіальної громади, новий механізм передачі державного майна в оренду, а також досягнуто домовленості щодо пошуку потенційних орендарів і покупців для таких об’єктів, подальшої співпраці та комунікації.

 

 

13.04.2021

 Відбулися електронні аукціони з передачі в оренду державного нерухомого майна!

1) приміщень гаражу-спортзалу (літ.АІ) та вбудованих приміщень першого поверху адміністративної будівлі (літ.А) загальною площею 201,8 кв.м., розміщених за адресою: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. В. Комарова, 1А, що перебувають на балансі Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.
Мета оренди – із будь-яким цільовим призначенням, крім цільових призначень, встановлених відповідно до п. 54 Порядку (з Додатку 3 до Порядку передачі майна в оренду – не більше 5-ти груп).
Кількість учасників – 4.
Стартова орендна плата без ПДВ 1 992.98 грн.
Переможцем аукціону визнано особу, що запропонувала 15 001 грн. Отже, орендна плата за даний лот виросла в 7,5 разів. Наразі очікується підписання та затвердження протоколу з переможцем.

Подробиці за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-03-11-000066-1

2) частини даху гуртожитку (Літ.А), загальною площею 36.5 кв. м., розміщеного за адресою: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Білоруська, 27А, що перебуває на балансі Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту».
Мета оренди - надання супутніх послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо самим закладами: розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення.
Кількість учасників – 1.
Стартова орендна плата без ПДВ 4 526.54грн.;
Переможець аукціону став єдиний заявник – ПрАТ «Київстар», що запропонувало 4600 грн. орендної плати на місяць.Очікується підписання та затвердження протоколу з переможцем.
Детальна інформація за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-03-12-000046-2
 
 
 

09.04.2021

Відбулась зустріч із підприємцями міста Чернівців!

08 квітня 2021 року о 14:00 відбулася запланована зустріч у приміщенні Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області із підприємцями міста Чернівців(усі запрошені забезпечили присутність: Тарас Палагнюк; Тетяна Фісанова; представник ФОП Тетяни Бондаренко – Катерина Гуцул; представник ФОП Сергія Ключука – Анастасія Одосій; представник ФОП Максима Радомського – Олена Потоцька, а також підприємець Олена Савасюк), на якій були висвітлені актуальні питання щодо нового механізму орендних відносин між державою та орендарем.
 
Спікери: Заступник начальника Регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Ірина Комаровська; начальник відділу орендних відносин на управління державним майном – Наталія Купіна.
 
Обговорено: питання оренди державного майна, нового механізму отримання державного майна у строкове платне користування конкурентним способом через аукціон та продовження чинних договорів оренди, проінформовано про потенційні об’єкти оренди, включені до Переліку першого типу (щодо об’єктів, включених згідно Перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна», а також щодо нових об’єктів, які пропонуються вперше), які наразі пропонуються для бізнесу. Проінформовано про функціонування нового сайту Фонду державного майна України orenda.gov.ua, який містить вичерпну інформацію з питань оренди об’єктів державної власності.
У ході зустрічі досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці та поширення інформації.
 
 
 

06.04.2021

Оголошено ряд аукціонів із передачі в оренду державного  майна!

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
 
Приміщення для літньої стоянки (літ.Д) загальною площею 211,1 кв.м. (Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Глибоцький район/, смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В), що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (відповідно до пункту 4 Прикінцевих положень Закону 157-ІХ);
- майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням;
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 1 648.48 грн;
- дата аукціону 28.04.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 27.04.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-02-000010-3
 
Неопалювального складу (літ.Е) загальною площею 202,8 кв.м. (Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Глибоцький район/, смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В), що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (відповідно до пункту 4 Прикінцевих положень Закону 157-ІХ);
- майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням;
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 1 583.67грн;
- дата аукціону 30.04.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 29.04.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-05-000071-1;

 

 

31.03.2021

Нова пропозиція з оренди державного майна в ситемі «Прозоро Продажі» 

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
Будівлі гаражу на три автомашини (літ.Б) загальною площею  149,5 кв.м. (Чернівецька область, Чернівецький район /колишній Глибоцький район/, смт. Глибока, вул. Радгоспна, 6В), що перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, відповідно до Переліку нерухомого державного майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні (відповідно до пункту 4 Прикінцевих положень Закону 157-ІХ);
- майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням;
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 1167,45 грн.
- дата аукціону 20.04.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 19.04.2021 року.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-03-30-000008-2

 

 

17.03.2021

Приваблива пропозиція з оренди державного майна! Запрошуємо до участі!

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
Частини даху гуртожитку (Літ.А), загальною площею 36.5 кв. м., розміщеного за адресою: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Білоруська, 27А, що перебуває на балансі Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту»;
Об’єкт оренди є майном закладу освіти. Використовувати об’єкт оренди можна з метою надання супутніх послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо самим закладами - розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення.
 
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 4 526.54 грн.;
- розмір гарантійного внеску – 18 106.16 грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.;
- дата аукціону 09.04.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 08.04.2021 року.
 
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:  https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-03-12-000046-2
 
 
 
12.03.2021
Оголошено аукціон із оренди державного майна! Запрошуємо до участі!

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме: приміщень гаражу-спортзалу (літ.АІ) та вбудованих приміщень першого поверху адміністративної будівлі (літ.А) загальною площею 201,8 кв.м., розміщених за адресою: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. В. Комарова, 1А, що перебувають на балансі Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.
Об’єкт оренди можна використовувати за будь-яким цільовим призначенням, крім цільових призначень, встановлених відповідно до п. 54 Порядку (з Додатку 3 до Порядку), а саме: Бібліотеки. Театри. Кінотеатри, діяльність з кіно показів; Центри раннього розвитку дитини. Діяльність у сфері освіти, курси і тренінги; Науково-дослідні установи, наукові парки; Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи; Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 1 992.98грн.;
- розмір гарантійного внеску – 22904,30  грн.;
- розмір реєстраційного внеску – 600,00 грн.;
- дата аукціону 09.04.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 08.04.2021 року.

Ознайомитись із інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-03-11-000066-1

 

 

19.02.2020.

Оголошено ряд аукціонів із передачі в оренду державного  майна!

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:

Будівель та споруд пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» (37 об’єктів), загальною площею 2878,00 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., с. Виженка, вул.Велика Виженка,  262А, 267А, 288А, 289А, 292А, 294А, 329А, 346А);
- об’єкт може бути використаний лише за його цільовим призначенням – для лікування матері і дитини, їх оздоровлення;
- строк оренди 5 років;
- стартова орендна плата без ПДВ 32 260,00 грн.
- дата аукціону 18.03.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 17.03.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-02-18-000010-3
 
Будівель дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Юність" (47 об’єктів) загальною площею 4938.5 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., смт. Берегомет, вул. Павла Лейби /колишня Піонерська/, 2;
- об’єкт може бути використаний лише за його цільовим призначенням – для оздоровлення та відпочинку дітей і дорослих
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 52 510.00 грн.
- дата аукціону 18.03.2021 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 17.03.2021року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-02-18-000006-3

 

 

16.02.2021

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області  поповнює державний бюджет

 З початку поточного року Управлінням укладено 2 договори оренди за результатами проведення відповідних електронних аукціон. На одному з них, в якому брало участь 3 заявники, розмір орендної плати зріс у понад 15 разів, від 193 грн.  до 3000 грн за місяць.

Продовжено 4 договори оренди (з них – 2 на аукціоні).

           Станом на 15.02.2021 в реєстрі ІППС «Етап – Оренда» /Чернівецька область/ обліковується 168 діючих договорів оренди, з них 143 - укладені органом приватизації (в т.ч. 49 - з бюджетними установами).  

           Управлінням проводиться робота (за заявами потенційних орендарів) щодо включення 10-ти  об’єктів державної власності до переліку відповідного типу.

      За січень 2021 року від оренди державного майна отримано 206,940 тис.грн. перерахувань до Державного бюджету.

 

 

13.01.2021

Оголошено аукціон із оренди державного майна! Запрошуємо до участі!
 
Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, оголошено аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:
Частини нежитлового приміщення на третьому поверсі виробничо-лабораторного корпусу загальною площею 103,6 кв.м., в тому числі: (1-52) -13,20 кв.м., (1-53) – 30,80 кв.м., (1-55) – 20,30 кв.м., (1-56) – 2,40 кв., (1-57) – 1,60 кв., (1-58) – 1,20 кв.м., (1-59) – 1,20 кв.м., (1-60) -2,00 кв.м., (1-61) – 10,20 кв.м., (1-62) - 10,50 кв.м., (1-63) – 10,20 кв.м., розташованого за адресою м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194-А та перебуває на балансі ДУ "Держгрунтохорона".
Об’єкт оренди можна використовувати за будь-яким цільовим призначенням, крім цільових призначень, встановлених відповідно до п. 54 Порядку (з Додатку 3 до Порядку), а саме: громадські об’єднання та благодійні організації; заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика, аптеки, ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки, Медичні лабораторії; заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи; торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи; заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи; торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи; ритуальні послуги, громадські вбиральні; збір і сортування вторинної сировини.
Строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 193,26 грн.
Дата аукціону 20.01.2021 року.
Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 19.01.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-12-22-000003-3
 

 

13.01.2021

Увага! Змінено реквізити рахунків  для оплати за оренду державного майна.

/userfiles/files/НОВІ РАХУНКИ 2021(1).doc

 

 

13.01.2021

Інформуємо про оголошення  аукціону  з передачі в оренду державного нерухомого майна!

Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, оголошено проведення аукціону в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з оренди наступного лоту:
Приміщення (1-23) площею 9,1 кв.м. громадського будинку (будівлі КПП) (літ.А) МАПП “Порубне” за адресою: Чернівецька область, Глибоцький район, с. Тереблече, вул. Головна, 2К, що перебуває на балансі Буковинської митниці Держмитслужби.
Об’єкт оренди можна використовувати з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо державним органом - Буковинською митницею Держмитслужби - розміщення фінансової установи (відділення банку).
Строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 616,05 грн.
Дата аукціону 03.02.2021 року.
Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 02.02.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-06-000032-3

 

 

 

12.01.2021

Оголошено аукціон із передачі в оренду державного нерухомого майна!

Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області оголошено аукціон в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:

Приміщення (1-2А) площею 10,0 кв.м. адмінбудинку вантажної ділянки (літ.2А) МАПП “Порубне” за адресою: Чернівецька область, Глибоцький район, с. Тереблече, вул. Головна, 2К, що перебуває на балансі Буковинської митниці Держмитслужби.
Об’єкт оренди можна використовувати з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо державним органом - Буковинською митницею Держмитслужби - розміщення фінансової установи (відділення банку).
Строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 777,36 грн.
Дата аукціону 22.01.2021 року.
Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 21.01.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-12-23-000086-3
 
 
 
 
 

12.01.2021

Оголошено повторні аукціони (із зниженням стартової ціни на 50 відсотків)!

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, повторних аукціонів (із зниженням стартової ціни на 50 відсотків) в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:

Будівель та споруд пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» (37 об’єктів), загальною площею 2878,00 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., с. Виженка, вул.Велика Виженка,  262А, 267А, 288А, 289А, 292А, 294А, 329А, 346А);
- об’єкт може бути використаний лише за його цільовим призначенням – для лікування матері і дитини, їх оздоровлення;
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 16 130,00 грн;
- дата аукціону 19.01.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 18.01.2021 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-12-18-000071-3
 
 
Будівель дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Юність" (47 об’єктів) загальною площею 4938.5 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., смт. Берегомет, вул. Павла Лейби /колишня Піонерська/, 2;
- об’єкт може бути використаний лише за його цільовим призначенням – для оздоровлення та відпочинку дітей і дорослих;
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 26 255,00 грн;
- дата аукціону 19.01.2021 року;
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 18.01.2021року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-12-18-000069-3.

 

 

02.12.2020

Оголошено ряд аукціонів із передачі в оренду державного нерухомого майна

Інформуємо про оголошення Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області, аукціонів в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:

 

       Приміщення загальною площею 23,6 кв.м., в тому числі приміщення (1-7) площею 20,80 кв.м. та (1-8) площею 2,80 кв.м., адміністративної будівлі, розміщених за адресою: 60100, Чернівецька обл., Кельменецький р-н., смт. Кельменці, вул. Довженка, 9, які перебувають на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, 60100, Чернівецька обл., Кельменецький район, смт. Кельменці, вул. Довженка, 9.
 
- строк оренди 3 роки; стартова орендна плата без ПДВ 1 257.49 грн.
- дата аукціону 18.12.2020 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 17.12.2020 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/search?aid=UA-PS-2020-11-25-000078-2&source=all&index=3
 
        Нежитлові вбудовані підвальні приміщення загальною площею 62,4 кв.м., в тому числі приміщення (1-2) площею 52,3 кв.м. та (1-10) площею 10,10 кв.м., будівлі навчального корпусу №1 (літ.А), розміщені за адресою: 58001, Чернівецька обл., місто Чернівці, вулиця Євгена Гребінки, 16 та перебувають на балансі Державного вищого навчального закладу "Чернівецький коледж дизайну та економіки".
- строк оренди 4 роки 11 місяців;
- стартова орендна плата без ПДВ 726.08 грн.
- дата аукціону 15.12.2020 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 14.12.2020 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-11-16-000053-3

      Н ежитлові приміщення загальною площею 60,9 кв.м., в тому числі приміщення (1-5) площею 45,10 кв.м. та (1-6) площею 15,80 кв.м., нежитлової адміністративної будівлі, розміщені за адресою: 60100, Чернівецька обл., Кельменецький р-н., смт. Кельменці, вул. Довженка, 9, що перебуває на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, 60100, Чернівецька обл., Кельменецький район, смт. Кельменці, вул. Довженка,9
- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 3 244.97грн.
- дата аукціону 16.12.2020 року.
- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 15.12.2020 року.
Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-11-12-000048-3

 

 

24.11.2020

Інформуємо про оголошення  аукціонів  з передачі в оренду державного нерухомого майна

 Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, в особі Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області оголошено аукціони в електронній торговій системі ДП «Прозоро Продажі» з передачі в оренду державного нерухомого майна на 15 грудня 2020 року, а саме:

Будівель та споруд пансіонату з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» (37 об’єктів), загальною площею 2878,00 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., с. Виженка, вул.Велика Виженка,  262А, 267А, 288А, 289А, 292А, 294А, 329А, 346А );

- об’єкт може бути використаний лише за його цільовим призначенням – для лікування матері і дитини, їх оздоровлення;

- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 32 260,00 грн.

- дата аукціону 15.12.2020 року.

- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 14.12.2020 року.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-11-18-000103-1

Переглянути фотоматеріал можно за посиланнями: /userfiles/files/Фото Зелені _пагорби.jpg,  /userfiles/files/Фото Зелені Пагорби.jpg

 

Будівель дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Юність" (47 об’єктів) загальною площею 4938.5 кв.м. (Чернівецька обл., Вижницький р-н., смт. Берегомет, вул. Павла Лейби /колишня Піонерська/, 2

- об’єкт може бути використаний лише за його цільовим призначенням – для оздоровлення та відпочинку дітей і дорослих;

- строк оренди 5 років; стартова орендна плата без ПДВ 52 510,00 грн.

- дата аукціону 15.12.2020 року.

- кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні 14.12.2020 року.

Ознайомитись з інформацією про лот можна за посиланням:https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-11-18-000104-1

Переглянути фотоматеріал можно за посиланнями: /userfiles/files/Фото Юність 1.jpg,  /userfiles/files/Фото Юність .jpg

 

 

17.09.2020

Інформуємо про зміну терміну повідомлення Орендодавцем Орендаря про припинення дії договору оренди державного майна

За загальним правилом, згідно част.4 ст.284 Господарського кодексу України у разі відсутності заяви однієї із сторін про припинення або зміну умов договору оренди протягом одного місяця після закінчення строку дії договору він вважається продовженим на такий самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені договором. Така правова норма мала місце й у договорах оренди державного майна, що укладені в період до 01.02.2020 у відповідності до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №2269-ХII. Тобто, для припинення договору оренди, одна сторона за договором мала обов’язок подати відповідну заяву іншій стороні протягом місяця після закінчення такого договору.

Натомість, Законом України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX від 03.10.2019, що набрав чинності 27.12.2019, введений в дію з 01.02.2020 /далі –Закон/ Порядком передачі в оренду державного та комунального майна /далі –Порядок/, затвердженого постановою КМ України №483 від 03.06.2020 (набрав чинності 17.06.2020), які є спеціальними нормативно-правовими актами для правовідносин оренди (найму) державного майна, визначений інший порядок повідомлення Орендаря про припинення договору оренди.

Згідно част.3 ст.18 Закону договори оренди можуть бути продовжені на той самий строк, на який вони були укладені, на підставі заяви Орендаря про продовження договору, поданої Орендодавцю не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку дії договору оренди. Дана вимога стосується як Орендарів, що мають право на продовження договорів оренди без аукціону, так і тих Орендарів, які мають право на продовження договорів на аукціоні.

Пунктами 135, 143 Порядку визначено, щоякщо Орендар не подав заяву про продовження договору оренди у зазначений строк, то Орендодавець не пізніше ніж за один місяць до закінчення строку дії договору оренди повідомляє Орендаря про те, що договір оренди підлягає припиненню на підставі закінчення строку, на який його було укладено, у зв’язку з тим, що Орендар не подав відповідну заяву у визначений Законом строк, та про необхідність звільнення орендованого приміщення і підписання акта приймання-передачі (повернення з оренди) орендованого майна.

Отже, Орендарям державного майна, які мають намір скористатись своїм правом на продовження відповідного договору, слід врахувати нові правила, що діють на сьогодні.

 

04.09.2020

Роз’яснення щодо застосування ст.21 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» стосовно здійснення поліпшень орендованого майна Орендарем

З метою інформування Орендарів державного майна, розташованого на території Чернівецької області щодо нововведень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019 (далі - Закон), який набрав чинності 27.12.2019 та введений в дію з 01.02.2020, Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях надає роз’яснення з приводу окремих статей цього Закону, а саме в частині надання дозволів на поліпшення орендованого майна.

Питання надання дозволів на здійснення поліпшень орендованого майна врегульоване статтею 21 Закону та Порядком передачі державного та комунального майна в оренду, затвердженим постановою КМ України №483 від 03.06.2020 (набрав чинності 17.06.2020) – далі Порядок. Детально дана процедура виписана в розділі«Порядок здійснення ремонту таневід’ємних поліпшень» вказаного Порядку.

Згідно част.4 ст.21 Закону  Орендар може звернутися до Орендодавця із клопотанням про отримання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень, якщо за розрахунками Орендаря, підтвердженими висновком будівельної експертизи, його прогнозовані витрати на ремонт об’єкта оренди, за виключенням його витрат на виконання ремонтних робіт, що були зараховані згідно з частиною другою цієї статті (частина 2 цієї статті визначає: якщо орендоване майно неможливо використовувати за призначенням через його незадовільний стан, орендар має право на зарахування витрат на здійснення такого ремонту в рахунок орендної плати один раз протягом строку оренди в порядку та межах, визначених Порядком передачі майна в оренду)  становитимуть не менш як 25 відсотків ринкової вартості об’єкта оренди , визначеної суб’єктом оціночної діяльності для цілей оренди майна станом на будь-яку дату поточного року.

Рішення про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень державного майна приймає Орендодавець за наявності письмової згоди Балансоутримувача, а також згоди уповноваженого органу управління Балансоутримувача у випадках, передбачених статутом чи положенням Балансоутримувача, в порядку, встановленому Фондом державного майна України.

Слід зазначити, що Балансоутримувач орендованого майна приймає рішення про відмову у погодженні клопотання орендаря про здійснення невід’ємних поліпшень, якщо майно перебуває у задовільному стані і не вимагає додаткових поліпшень для здійснення орендарем виду діяльності, передбаченого договором оренди, або якщо поліпшення можуть бути виконані в межах поточного ремонту (част.5 ст.21 Закону).

Підставами для прийняття рішення про відмову у погодженні клопотання орендаря про здійснення невід’ємних поліпшень є:

- отримання орендарем майна в оренду без проведення аукціону або конкурсу;

- прийняття балансоутримувачем майна рішення, передбаченого част.5 ст.21 Закону.

Рішення, що приймаються за результатами розгляду клопотання Орендаря про здійснення поліпшень майна, переданого в оренду, оприлюднюються протягом п’яти робочих днів з дня прийняття такого рішення згідно з Порядком передачі майна в оренду.

Отже, починаючи з дати набуття чинності Законом №157-ІХ, рішення про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень державного майна мають право отримати тільки орендарі, які отримали державне майно у строкове платне користування (в оренду) за результатом аукціону або конкурсу.

Відповідно до абз.3 част.4 ст.9 Закону України №2269-ХІІV(діяв в період до 01.02.2020) конкурс на право оренди оголошувався орендодавцем у разі надходження двох і більше заяв. У такому випадку, процедура проведення конкурсу на право оренди державного майна здійснювалась відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна, затвердженого постановою КМ України від 31 серпня 2011 №906.

У свою чергу, якщо майно було передане в оренду відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №2269-ХІІ і за результатами вивчення попиту було подано лише одну заяву на оренду, конкурс не проводився і договір уклався із заявником без проведення конкурсу, то такий договір не вважається укладеним за результатами конкурсу.

 

У разі, якщо договір оренди укладений до набрання чинності Законом №157-ІХ і згода на здійснення невід’ємних поліпшень була надана також до моменту введення його в дію, то Орендар має право на викуп.

Згідно нових правил оренди, таке право на викуп також має Орендар, з яким договір оренди державного майна укладений до введення в дію Закону 157-ІХ (тобто до 01.02.2020), як з переможцем конкурсу та отримано відповідне погодження Орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень згідно ст.21 цього Закону.

З додатковою інформацією по даному питанню можна ознайомитись на сайті Фонду державного майна України за посиланням  http://www.spfu.gov.ua/ в Розділі «Діяльність»/ Рубриці «Оренда»/ Роз’яснення щодо оренди».

 

 

24.07.2020

Інформація для балансоутримувачів

       Для забезпечення виконання пунктів 4 та 5 постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 року  № 483  "Про  деякі питання оренди державного та комунального майна" Управлінням забезпечення реалізації повноважень  у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, розміщено опис  форми для заповнення інформації про об'єкти оренди, оприлюднений на офіційному вебсайті Управління в рубриці «Діяльність», підрубрика «Оренда», вкладка «Актуально».

Опис заповнення форми

 

26.06.2020

Набув чинності новий Порядок передачі в оренду державного і комунального майна

 

Порядок деталізує положення закону про оренду і встановлює нові правила оренди для всіх чинних і потенційних орендарів.  

Порядок передачі в оренду державного і комунального майна, схвалений Кабінетом Міністрів 3 червня 2020 року. Відповідна постанова Уряду опублікована вгазеті "Урядовий кур’єр" від 17.06.2020 № 113, окрім тогодоступна за посиланням - (Постанова КМУ №483 “Деякі питання оренди державного та комунального майна”).

 

03.2020

Увага! Змінено реквізити рахунків  для оплати за оренду державного майна.

    Novi_rahunky.doc