A A A K K K

Підсумки приватизації

 

29.11.2023

Відбувся успішний приватизаційний аукціон

 

Відбувся черговий успішний онлайн-аукціон з приватизації. Кінцева вартість проданого активу становить 800,1тис. гривень.

Детальніше про торги:

29 листопада відбувся аукціон з приватизації будівлі площею 89,6 м² у м. Кіцмані Чернівецької області, яка приватизована за 800,1тис. гривень при стартовій ціні 9,5 тис. гривень.Тобто ціна зросла майже у 100 разів.За лот змагалось 15 учасників.

Придбаний актив новий власник зможе використати для розвитку власного бізнесу, переобладнання в житло тощо.

 

09.11.2023 

 

У листопаді відбулось одразу два результативних аукціони

У листопаді вже відбулися два успішні онлайн-аукціони з приватизації. Загальна вартість проданих активів становить – 4 млн. 700 тис. гривень.
Детальніше про торги:
8 листопада відбувся аукціон з приватизації будівлі гаражів у с. Коровія поблизу Чернівців приватизовані за 190 тисяч гривень при стартовій ціні 780 гривень, тобто ціна зросла у 243 рази, а за лот змагалось 11 учасників.
1 листопада, ціна продажу будівлі передавального радіоцентру в с. Чагор  Чернівецького району склала 4,5 млн.грн. при стартовій – 197 тис. грн. За лот змагалось 9 онлайн-учасників.

02.10.2023

Укладено договір купівлі-продажу

Укладено договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації -окремого майна - зовнішньо-майданчиковихмереж зв’язку, що включають в себе магістральний кабель ТПП 50х2х0,32 загальною довжиною 1,540км від КЗ (вул. Небесної Сотні, 12) до РШ-5323 (просп. Незалежності, 106), який проходить в кабельній каналізації Чернівецької філії ПАТ «Укртелеком» по парній стороні просп. Незалежності від будинку №106 до будинку просп. Незалежності, 80 та по вул. Небесної Сотні до будинку №12за адресою: м. Чернівці, проспект Незалежності,106,за результатами електронного аукціону без умов(копія договору та акту приймання-передачі об’єкта приватизації додаються).

Ціна продажу об’єкта приватизації становить 5542 грн., в т.ч.ПДВ – 924 грн.

Влітку 2020 року держава прийняла рішення про демонополізацію спиртової галузі та розпочала приватизацію спиртзаводів. Вже в листопаді 2020 року Фонд державного майна України провів перші онлайн-торги з приватизації підприємства спиртової галузі. Відтоді проведено майже 40 таких аукціонів, до Держбюджету залучено понад 4 мільярди гривень  та отримано додаткові кошти на підтримку ЗСУ.

У нинішньому році Фонд планує завершити приватизацію спиртзаводів та продати на аукціонах ще майже 30 підприємств.

У Чернівецькій області заплановано приватизацію 2-х підприємств спиртової галузі – єдині майнові комплекси  ДП «Вашківський спиртзавод» та ДП «Карапчівський спиртзавод».

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області у травні 2021 було прийнято рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу  ДП «Вашківський спиртовий завод» через продаж на електронному аукціоні з умовами.

Протягом 2021-2022 років Управлінням проведена робота з підготовки  до приватизації цього підприємства.

Враховуючи надані в.о. директора підприємства документи стосовно об’єкта приватизації, наприкінці 2022 відбулось засідання аукціонної комісії, на якому визначилистартову ціну єдиного майнового комплексу ДП “Вашківський спиртовий завод” (без урахування ПДВ):

- для аукціону з умовами – 3 851, 9 тис. грн.;

- для аукціону із зниженням стартової ціни–  1 925, 9 тис. грн.;

- для аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 925, 9тис.грн.;

-для повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 925, 9тис.грн.,

Також визначено умови  продажу:

         - недопущення звільнення працівників ДП “Вашківський спиртовий завод” з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу протягом 6 місяців після переходу права власності до покупця;

         -  погашення протягом 6 місяців заборгованості ДП “Вашківський спиртовий завод” з заробітної плати, перед бюджетом у розмірі, що складеться на дату переходу до покупця права власності на ЄМК ДП “Вашківський спиртовий завод”.

На 27 січня нинішнього року в електронній торговій системі було оголошено аукціон з умовами з приватизації ЄМК ДП «Вашківський спиртовий завод». Торги не відбулися через відсутністьучасників.

Наступний аукціонз умовами  із зниженням стартової ціни  електронною торговою системою було призначено на 06.02.2023 зі стартовою ціною об’єкта – 1 925, 9 тис. грн.. У торгах взяло участь 2 заявники, а ціна продажу склала 1 990 тис.грн., які переможець аукціону (юридична особа) перерахував до Держбюджету.

 На перший погляд, може скластися враження, що ціна продажу ЄМК не є достатньо високою. Проте не слід забувати, що підприємство не один десяток років було недіючим. Потужності його розкрадалися та руйнувалися. Необхідно було приймати неординарні рішення для того, щоб залучити приватні інвестиції та вдихнути нове життя у занедбані будівлі та приміщення. До того ж, до приватизації держава витрачала близько 200 млн. грн. на утримання збиткових заводів щорічно.

Потрібно враховувати, що відповідно до умов продажу ЄМК ДП «Вашківський спиртовий завод» покупець протягом 6 місяців з дня переходу до нього права власності на об’єкт приватизації зобов’язаний повністю погасити заборгованість перед бюджетом, яка становить 3 339 тис. грн. (за 9 міс. 2022 року).

Також після укладення договору купівлі-продажу протягом 6 місяців новим власником буде погашено заборгованність ДП “Вашківський спиртовий завод” з заробітної плати та перед бюджетом у розмірі, що складеться на дату переходу до покупця права власності.

Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» визначено, що особи, які придбали державні або комунальні підприємства як єдині майнові комплекси, є правонаступниками їх майнових прав і обов’язків.

Враховуючи зазначене, всі зобов’язання приватизованого державного підприємства «Вашківський спиртовий завод», у тому числі, зобов’язання щодо погашення кредиторської заборгованості, які становлять близько 11  мільйонів гривень, новим власником будуть погашені після припинення воєнного стану.

Виконання умов договору купівлі-продажу щодо погашення кредиторської заборгованості буде перебувати на контролі Управління до їх повного виконання покупцем.

 Якщо б не було здійснено приватизації, то, швидше за все, це підприємство могло бути оголошено банкрутом та в подальшому ліквідовано. Процес продажу активів при цьому тривав би роками і погашення заборгованості перед державними установами навряд чи відбулося.

Після приватизації підприємство отримало нового власника, який може відновити виробництво, започаткувати власну справу, створити нові робочі місця, сприяти соціально-економічному розвитку краю.

Громадськість області буде поінформована про подальшу долю підприємства.

24.02.2023

ІНФОРМАЦІЯ

Про результати продажу об’єкта малої приватизації на електронному аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – окремого майна у складі:  лабораторного корпусу літ. А, площею 859,50 кв.м,  складу літ. Б, площею 351,2 кв.м, гаражу літ. В, площею 209,20 кв.м, огорожі №1, який розташований за адресою:м.Чернівці, вул.Крижанівського Б.,23-А, що перебуває на балансіГоловного Управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, приватизований юридичною особою за ціною 1200 тис.грн.  у тому числі ПДВ – 200 000  грн..

07.02.2023

Відбувся приватизаційний аукціон

6 лютого відбувся онлайн-аукціон з умовами із зниженням стартової ціни з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Вашківський спиртовий завод» (м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області).
Стартова ціна об’єкта – 1 925, 9 тис. грн. (без урахування ПДВ). У торгах взяли участь 2 учасники. За результатами аукціону ціна продажу об’єкта становить: 1 990 тис. грн. без урахування ПДВ.
Рішення про затвердження протоколу про результати електронного аукціону буде прийнято за результатами перевірки заяви на участь у приватизації об’єкта разом із доданими до неї документами та інформацією переможця аукціону.

 

12.01.2023

У Чернівцях на  онлайн-аукціоні продали будівлю

11 січня 2023 року відбувся електронний аукціон без умов із зниженням стартової ціни з приватизації лабораторного корпусу з господарськими спорудами у м. Чернівці.
За результатами онлайн-торгів за участі 2-х заявників ціна продажу об’єкта зросла майже на півмільйона гривень та склала 1 млн 400 тис. гривень від стартової.
Актив перейде у власність покупця після повної сплати коштів, підписання договору купівлі-продажу та акта приймання-передавання майна.

 

20.10.2022

Ціна за об’єкт зросла майже у півтора рази.
 
            19 жовтня відбувся запланований приватизаційний онлайн-аукціон з продажу будівлі, приміщення та гаражу у м. Сторожинці Чернівецької області.
За привабливий об’єкт змагалось два заявники.
В результаті конкурентної боротьби ціна за лот зросла майже у півтора рази – з 857,9 тис. грн до 1 мільйона 200 тисяч гривень.
 
 
 

26.10.2021

Відбувся аукціон зі значним зростанням стартової ціни!

 

25.10.2021 р. за участю 4-х учасників відбувся електронний аукціон без умов з продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - будівлі передавального радіоцентру, обзорного локатора, загальною площею 87,40 кв.м, за адресою: вул.Грушевського М.,33, с.Чагор, Глибоцький р, Чернівецька обл., що знаходиться на балансі Львівського регіонального структурного  підрозділу Украероруху державного підприємства обслуговування повітряного руху України.
Стартова ціна об'єкта становила - 197043,60 грн., без ПДВ.
За результатами аукціону ціна продажу об’єкта становить - 4 500 001,00 грн., без ПДВ.

 

 

11.08.2021

Відбувся аукціон зі значним зростанням стартової ціни!

      09.08.2021 р. за участю 11 учасників відбувся електронний аукціон без умов із продажу об’єкта малої приватизації -окремого майна - будівлі передавального радіоцентру, обзорного локатора, загальною площею 87,40 кв.м, за адресою: вул.Грушевського М.,33, с.Чагор, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., що знаходиться на балансі Львівського регіонального структурного  підрозділу Украероруху державного підприємства обслуговування повітряного руху України.
Стартова ціна об'єкта становила - 197043,60 грн., без ПДВ.
За результатами аукціону ціна продажу об’єкта становить - 4 300 001,00грн., без ПДВ.

 

 

23.06.2021

Відбувся аукціон!

     18.06.2021 р. за участю 12 учасників відбувся електронний аукціон без умов із продажу об’єкта малої приватизації -окремого майна - будівлі передавального радіоцентру, обзорного локатора, загальною площею 87,40 кв.м, за адресою: вул.Грушевського М.,33, с.Чагор, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., що знаходиться на балансі Львівського регіонального структурного  підрозділу Украероруху державного підприємства обслуговування повітряного руху України.
     Стартова ціна об'єкта становила - 197043,60 грн., без ПДВ. За результатами аукціону ціна продажу об’єкта становить - 5 005 000,00грн., без ПДВ.

 

 

11.06.2021

Укладено договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації!

    10.06.2021 року між Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях та приватним підприємством «Українська економіко-правова група»  укладено договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - об’єкта незавершеного будівництва – дитячої установи за адресою: вул.В.Яцюка, с. Анадоли, Хотинського  району, Чернівецької області.
Ціна продажу об’єкта приватизації становить 10 257,25 грн. (у тому числі ПДВ – 1 709,54 грн).

 

 

02.05.2021

Відбувся аукціон!

     31.05.2021 відбувся електронний аукціон з умовами за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій із продажу об’єкта малої приватизації - об’єкта незавершеного будівництва – дитячої установи (вул.В.Яцюка, с. Анадоли, Хотинського  району, Чернівецької області).
    Ціна продажу лота за результатами аукціону - 8 547,71 грн. (без ПДВ).
    Переможець аукціону – ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНСЬКА ЕКОНОМІКО-ПРАВОВА ГРУПА».

 

 

28.05.2021

Відбувся аукціон!

    26.05.2021 за участю 3-х учасників відбувся електронний аукціон з умовами з продажу об’єкта малої приватизації - єдиного майнового комплексудержавного підприємства «Чернівецькій експертно-технічний центр Держпраці» (м.Чернівці, вул.Зелена,3).
Стартова ціна продажу об’єкта становила 1 950 000,00 грн. (без ПДВ).
Ціна продажу лота за результатами аукціону склала 2 313 000,00грн. (без ПДВ).
Переможець аукціону – Приватне підприємство «ТБ ЛОГ».

 

 

11.03.2021

Відбувся аукціон!
 
05.03.2021 відбувся електронний аукціон з умовами з продажу об’єкта малої приватизації - єдиного майнового комплексу державного підприємства «Чернівецькій експертно-технічний центр Держпраці» (м. Чернівці, вул.Зелена,3).
Стартова ціна продажу об’єкта становила 1 950 000,00 грн. (без ПДВ).
Під час торгів між трьома заявниками ціна продажу зросла більш, як у тричі, до 7 200 001,20 грн. з урахуванням ПДВ.
 
 

01.03.2021

5 березня - аукціон!

 Пропонуємо: ЄМК держпідприємства «Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці»

Це, фактично, готовий бізнес із базою клієнтів, професійними співробітниками і нерухомістю у центральній частині міста Чернівці. Підприємство є власником нерухомого майна загальною площею 374,5 м², а також транспортних засобів: автомобіля Renault Logan, 2011 року випуску, та автомобіля Skoda, 2008 року випуску.

Підприємство вже сьогодні забезпечує науково-технічну підтримку держнагляду і має підтверджену компетенцію для інспекційної діяльності у сфері охорони праці.

Прийом заявок для участі в аукціоні до 4 березня.

Стартова ціна — 1 950 000 грн;

Дата аукціону — 5 березня 2020 року.

Телефон для довідок: (0372) 518-660


 

22.02.2021

Підписано договір

18.02.2021 року між Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях та фізичною особою, громадянкою України укладений договір купівлі–продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна у складі: Путильська районна лабораторія літ. А загальною площею 133,50 кв.м, що  перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, за адресою: смт.Путила, Путильський р-н, Чернівецька обл., вул.Кобилянської О.,18. Ціна продажу  об’єкта – 243600,00 грн.

 

29.01.2021

Затверджено протокол аукціону

Наказом Управління від 26.01.2021 №16 затверджено протокол про результати електронного аукціону №UA-PS-2020-12-20-000012-2 з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна у складі: Путильська районна лабораторія літ. А загальною площею 133,50 кв.м, віварій літ. Б загальноюплощею53,40кв.м., сарай літ. В загальною площею 75,50 кв.м.,  убиральня літ. Г загальною площею 2,24 кв.м, що  перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, за адресою: смт.Путила, Путильський р-н, Чернівецька обл., вул.Кобилянської О.,18, на аукціоні зумовамиіз зниженням стартової ціни, який відбувся 20.01.2021р.
 Наразі проводиться робота з підготовки до  підписання договору купівлі-продажу.


 

21.01.2021

Відбувся аукціон!

20.01.2021 в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі» відбувся аукціон із зниженням стартової ціни з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна у складі: Путильська районна лабораторія літ. А загальною площею 133,50 кв.м, віварій літ. Б загальною площею 53,40 кв.м., сарай літ. В загальною площею 75,50 кв.м.,  убиральня літ. Г загальною площею 2,24 кв.м, що  перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, за адресою: смт.Путила, Путильський р-н, Чернівецька обл., вул.Кобилянської О.,18.
Ціна продажу лоту без урахування ПДВ: 203 000 грн. 00 коп. Сума ПДВ: 40 600,00 грн. 00коп. (сорок тисяч шістсот грн. 00 коп.).
  Ціна продажу лоту з урахуванням ПДВ: 243 600 грн. 00 коп. (двісті сорок три тисячі шістсот грн. 00 коп.).
 
 
 

18.01.2021

Відбулась оплата в повному об’ємі за об’єкт приватизації ДП «Укрспирт» !

Відповідно умов договору купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - окремого майна Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», укладеного 18.12.2020 між Регіональним відділенням та покупцем – товариством з обмеженою відповідальністю «АГРО БІЗНЕС ВІП» повністю сплачено за об’єкт приватизації в сумі 25200120,00 грн., в т.ч. ПДВ 4200020,00 грн., шо становитъ l00% вартості об'єкта приватизацiї.

 

 

31.12.2020

Підсумки приватизації за 2020 рік!

Протягом 2020 року за результатами проведених електронних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації Чернівецької області Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області забезпечено укладення 6-ти договорів купівлі-продажу державного майна.Зокрема продані такі об’єкти:

1.Державний пакет акцій у розмірі 9,6620% статутного капіталу ПрАТ «Туркомплекс «Черемош»(м. Чернівці, вул.Комарова,13-А);

2.Об’єкт незавершеного будівництва – молочно-тваринницька ферма на 200 голів великої рогатої худоби (вул.Б.Хмельницького,21-а, с.Новоолексіївка, Сокирянський район Чернівецька область);

3.Об’єкт окремого майна  – будівля загальною площею 152,3 кв.м з прибудинковими спорудами: сараєм загальною площею 14,2 кв.м, вбиральнею загальною площею 1,4 кв.м та криницею (Чернівецька обл, Герцаївський р-н, с.Хряцька, вул.Лісова, 42А);

4. Окреме майно у складі: Будівля ветлабораторії літ. А загальною площею  338,30 кв.м, сарай-склад літ. Б,  насосна літ. В,  сарай літ. Г, Д, Е, убиральня літ. Є,  вимощення І, огорожа №1,2 (смт. Глибока, Глибоцький р-н, Чернівецька обл. вул.Героїв Небесної сотні,1б), що перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області;

5. Окреме майно у складі:  Лабораторний корпус літ.А, площею 859,50 кв.м,

склад літ. Б, площею 351,20 кв.м,  гараж літ. В, площею 209,20 кв.м, огорожа№1(м. Чернівці, вул.Крижанівського Б,23-А), що перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області;

6.Окреме майно Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».

З початку 2020 року від продажу на електронних аукціонах  5-ти  об’єктів  малої  приватизації в розрізі договорів купівлі-продажу до Державного бюджету надійшли кошти в сумі 1384229,15 грн. з ПДВ. 

З врахуванням сплаченихгарантійних внесків 2-х потенційних покупців ціни продажу об’єкта, в результаті відмови потенційного покупця від підписання договору купівлі-продажу та відмови органу приватизації у затвердженні протоколу аукціону у зв’язку з недотриманням потенційного покупця вимог частини 7 ст. 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», сума надходження коштів до Державного бюджету станом на 30.12.2020 становить 1405448,75 грн.

Також очікується надходження коштів від продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» в сумі 25 200,120 тис. грн. з ПДВ.

 

 

24.12.2020

Укладено договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації ДП "Укрспирт"

18.12.2020 між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях та юридичною особою товариством з обмеженою відповідальністю «АГРО БІЗНЕС ВІП» укладено договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - окремого майна Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».
Покупець вищевказаного об’єкта приватизації – товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО БІЗНЕС ВІП».
Ціна продажу об’єкта приватизації становить 25200120,00 грн. у тому числі ПДВ – 4200020,00 грн.
Згідно умов договору купівлі-продажу покупець від дати переходу права власності на об’єкт приватизації  має забезпечити:
             - збереження видів діяльності, яке здійснювало Лужанське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», а саме – виробництво біоетанолу до 01 липня 2021 року;
             - збереження до 01 липня 2021 року на виробництві, яке буде здійснюватися на придбаному майні, не менше ніж 70 відсотків штатних одиниць, задіяних у виробництві станом на 01 січня 2020 року, та працевлаштування на них протягом 2-х місяців з моменту переходу права на об’єкт не менше 66 осіб.

 

            

25.09.2020

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області та МПП фірмою "Атлас" укладено договір купівлі-продажу            

22.09.2020 між Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях та юридичною особою малим приватним підприємством фірмою «Атлас» укладено договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - окремого майна у складі:  лабораторний корпус літ. А, площею 859,50 кв.м,  склад літ. Б, площею 351,20 кв.м, гараж літ. В, площею 209,20 кв.м, огорожа №1, що  перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, за адресою: м.Чернівці, вул.Крижанівського Б,23-А. Ціна продажу об’єкта приватизації становить 1080174 грн. 60 коп., у тому числі ПДВ - 180029 грн.10 коп.

 

 

04.09.2020

У Чернівцях приватизовано 2 об’єкти малої приватизації

25.08.2020 р. Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ прийняло рішення про приватизацію 2-х об’єктів малої приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні з умовами, зокрема:

- окремого майна Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт»(Чернівецька область, Кіцманський район, смт.Лужани);

- окремого майна у складі: нежитлової будівлі літ.А, гаражу літ.Б., гаражу літ.В за адресою: Чернівецька область, м.Сокиряни, вул.Центральна,41-А, що перебуває на балансі Головного Управління статистки у Чернівецькій області.

 

 

31.08.2020

У Чернівцях за результатами електронного аукціону приватизовано  об’єкт малої приватизації

За результатами електронного аукціону із зниженням стартової ціни, оголошеного на 27.08.2020 р., Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області 28.08.2020 р. прийняло рішення про приватизацію об'єкта малої приватизації - окремого майна у складі:  лабораторний корпус літ. А, площею 859,50 кв.м,  склад літ. Б, площею 351,20 кв.м, гараж літ. В, площею 209,20 кв.м, огорожа №1, що  перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, за адресою: м.Чернівці, вул.Крижанівського Б,23-А,шляхом викупу єдиному покупцеві - юридичній особі малому приватному підприємству фірмі «Атлас» (код ЄДРПОУ 21420433), який єдиний подав заяву на участь у приватизації за запропонованою ним ціною - 900445 грн. 50 коп. без ПДВ, крім того ПДВ - 180029 грн.10 коп., з урахуванням ПДВ - 1080174 грн. 60 коп.

 

 

09.07.2020

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області укладено договір купівлі-продажу

07.07.2020 р. між Регіональним відділенням ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях та покупцем – фізичною особою укладено договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна у складі:  будівля ветлабораторії літ. А загальною площею 338,30 кв.м, сарай-склад літ. Б,  насосна літ. В, сарай літ. Г, Д, Е,  убиральня літ. Є, вимощення І,  огорожа №1,2, що  перебуває на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, за адресою: смт.Глибока, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., вул.Героїв Небесної сотні,1б.

Ціна продажу об’єкта приватизації становить 175192,18 гривень (сто сімдесят п’ять тисяч сто дев’яносто дві грн. 18 коп.), у тому числі ПДВ - 29198,70 гривень (двадцять дев’ять тисяч сто дев’яносто вісім грн. 70 коп.).

 

12.06.2020

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області повідомляє про продаж об’єкта

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області повідомляє про продаж об’єкта малої приватизації - об’єкта незавершеного будівництва  – дитячої установи (вул.В.Яцюка,с. Анадоли, Хотинського  району, Чернівецької області) на аукціоні з умовами зі зниженням стартової ціни 14.07.2020 року.

 

06.03.2020

Не відбувся аукціон

03.03.2020 р. в електронній торговій системі опубліковано наказ Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій  області Регіонального відділення про затвердження результатів продажу об’єкта малої приватизації - державного пакета акцій у розмірі 9,6620% статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Туристичний комплекс «Черемош» та завершення його приватизації.

05.03.2020 р. через відсутність заяв від потенційних покупців не відбувся аукціон з умовами з продажу об’єкта малої приватизації - об`єкта незавершеного будівництва – лазні (вул.Мічуріна,14, с.Гордівці, Хотинський  район,  Чернівецька область). Аукціон із зниженням стартової ціни з продажу зазначеного об’єкта малої приватизації призначений на 08.04.2020 р.

 

14.02.2020 

Завершено приватизацію об’єкта малої приватизації

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області видано наказ №17 від 10.02.2020, яким затверджено результати продажу та завершення приватизації об’єкта малої приватизації - об’єкта незавершеного будівництва – молочно-тваринницької ферми на 200 голів великої рогатої худоби (вул.Б.Хмельницького,21-а, с.Новоолексіївка, Сокирянський район Чернівецька область).

 

31.01.2020

Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області укладенодоговір купівлі-продажу

27.01.2020 укладенодоговір купівлі-продажукупівлі-продажу об’єкта малої приватизації - молочно-тваринницької ферми на 200 голів великої рогатої худоби(вул.Б.Хмельницького,21-а, с.Новоолексіївка, Сокирянський район Чернівецька область) та 29.01.2019 опубліковано зазначений договір в електронній торговій системі.

28.01.2020 Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення створені аукціонні комісії  з продажу 3-х об’єктів малої приватизації, що перебувають на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

30.01.2020 Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення прийнято рішення про затвердження протоколу про результати аукціону з умовами за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання пропозицій з продажу  об’єкта малої приватизації - об’єкта окремого майна  – будівлі загальною площею 152,3 кв.м з прибудинковими спорудами: сараєм загальною площею 14,2 кв.м, вбиральнею загальною площею 1,4 кв.м та криницею (Чернівецька обл, Герцаївський р-н, с.Хряцька, вул.Лісова, 42А).

 

 

24.01.2020

Проведено засідання аукціонної комісії Управління

24.01.2020 р. проведено засідання аукціонної комісії Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області з продажу об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва – лазні (вул.Мічуріна,14,с.Гордівці, Хотинськогорайону Чернівецької області), за результатами якого розроблені умови продажу об’єкта приватизації, визначена стартова ціна об’єкта, розроблено інформаційне повідомлення про проведення аукціону.

22.01.2020 р. відбувся електронний аукціон з умовами за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єкта малої приватизації - об’єкта окремого майна  – будівлі загальною площею 152,3 кв.м з прибудинковими спорудами: сараєм загальною площею 14,2 кв.м, вбиральнею загальною площею 1,4 кв.м та криницею, що перебуває на балансі ТОВ “Джерело” (Чернівецька обл., Герцаївський р-н, с.Хряцька, вул.Лісова, 42А).

 

 

 

03.07.2019

Відбувся аукціон

02.07.2019 р. відбувся електронний аукціон з умовами  за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єкта малої приватизації - єдиного майнового комплексу Новодністровської державної швейно-трикотажної фабрики (м.Новодністровськ, Сокирянський район, Чернівецька область).

 

25.06.2019

Покупець розрахувався за об’єкт

Згідно з умовами  договору  купівлі-продажу  від 17.05.2019  №КП-414 об`єкта малої приватизації - окремого майна – будівлі та споруди пансіонату “Буковина” (реєстраційний номер 814111873210) покупець своєчасно та у повному обсязі сплатив ціну за об’єкт приватизації, про що зазначено в акті приймання-передавання об’єкта малої приватизації від 14.06.2019 р.

Загалом станом на 25.06.2019 р. від приватизації державного майна Чернівецької області до Державного бюджету надійшло 8 177 848,14 грн. (з урахуванням ПДВ).

 

24.06.2019

Завершено приватизацію об’єктів

За результатами електронного аукціону із зниженням стартової ціни, оголошеного на 13.06.2019 р., наказом Регіонального відділення від 14.06.2019 №125 прийнято рішення про приватизацію об’єкта незавершеного будівництва – двоквартирного житлового будинку (пров. Буковинський, 2, смт. Кострижівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.) шляхом викупу єдиному покупцеві, який єдиний подав заяву на участь у приватизації.

Наказом Регіонального відділення від 19.06.2019 №128 прийнято рішення про затвердження результатів продажу  об`єкта малої приватизації - окремого майна – будівлі та споруди пансіонату “Буковина” (реєстраційний номер 81411187321), розташованого за адресою: вул. Озерна,13, с.Валя Кузьмина, Глибоцький район, Чернівецька область, що перебуває на балансі ДП “Управління справами Фонду державного майна України”, та звершення його приватизації.

20.05.2019

Укладено договір купівлі-продажу

17.05.2019 р. між Регіональним відділенням ФДМУ по Чернівецькій області та покупцем - фізичною особою–підприємцем укладено договір №КП-414 купівлі-продажу об`єкта малої приватизації - окремого майна – будівель та споруд пансіонату “Буковина” (реєстраційний номер 81411187321) загальною площею 4164,3 кв.м. за адресою: вул. Озерна,13, с.Валя Кузьмина, Глибоцький район, Чернівецька область, що перебуває на балансі ДП “Управління справами Фонду державного майна України”. Ціна продажу зазначеного об`єкта малої приватизації становить 6 682 200,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Станом на 21.05.2019 від приватизації державного майна до Державного бюджету  України надійшло 1356815,39 грн. з урахуванням ПДВ.

 

 

 

17.05.2019

Завершено приватизацію

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області наказом від 16.05.2019 №100 прийняло рішення про затвердження результатів продажу об’єкта малої приватизації - об’єкта незавершеного будівництва  – фельдшерсько-акушерського пункту, розташованого за адресою: вул. Головна,77-а, с. Борівці, Кіцманський  р-н, Чернівецька обл., та завершення приватизації зазначеного об’єкта.

15.04.2019

Укладено договори купівлі-продажу

18.03.2019 р. Регіональним відділенням ФДМУ по Чернівецькій області укладено 2 договори купівлі-продажу об’єктів малої приватизації, зокрема:

-об’єкта малої приватизації  - об’єкта соціально-культурного призначення -  їдальні на 330 місць, що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ “Машзавод” за адресою: 58008, вул.Прутська,16-б, м. Чернівці;

-об’єкта малої приватизації–об’єкта окремого майна  - зовнішньомайданчикових електромереж, а саме: кабельної лінії на напругу 10 кВ від ТП-234 до ТП-233 довжиною 430 мта кабельної лінії на напругу 10 кВ від ТП-234 до ТП-235 довжиною 350 м, розміщених за адресою: м.Чернівці, просп.Незалежності,106, що перебувають на позабалансовому рахунку ТДВ «Холодпродконтракт».

29.03.2019

 Об’єкт передано

Сьогодні підписано акт приймання -передачі покупцеві об’єкта окремого майна зовнішньомайданчикових електромереж на напругу 10кВ довжиною 780 м за адресою: м. Чернівці., проспект Незалежності, 106.

19.03.2019

На електронних аукціонах реалізовано 2 об’єкти

18.03.2019р. Регіональним відділенням ФДМУ по Чернівецькій області укладено 2 договори купівлі-продажу об’єктів малої приватизації, зокрема:

- договір №КП-410 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації  - об’єкта соціально-культурного призначення -  їдальні на 330 місць, що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ “Машзавод” за адресою: 58008, вул.Прутська,16-б, м. Чернівці;

- договір №КП-411 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації  - об’єкта окремого майна  - зовнішньомайданчикових електромереж, а саме: кабельної лінії на напругу 10 кВ довжиною 430 мта кабельної лінії на напругу 10 кВ довжиною 350 м за адресою: м.Чернівці, проспект Незалежності,106, що перебувають на позабалансовому рахунку ТДВ «Холодпродконтракт».

 

07.03.2019

Відбувся електронний  аукціон

06.03.2019 р. відбувся електронний аукціон з умовами за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єкта окремого майна  - зовнішньомайданчикові електромережі, за адресою: м.Чернівці, просп.Незалежності,106, що перебувають на позабалансовому рахунку ТДВ «Холодпродконтракт».

28.02.2019

Затверджено протокол аукціону

Регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області наказом від 25.02.2019 №32 затвердило протокол про результати електронного аукціону №UA-PS-2019-01-14-000039-2, сформований 18.02.2019 о 16:44:47 оператором електронного майданчику – Товариством з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство «Інформаційні технології», з продажу об’єкта соціально-культурного призначення -  їдальні на 330 місць, що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ “Машзавод” (58008, вул.Прутська,16-б, м.Чернівці), на аукціоні з умовами за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій який відбувся 18.02.2019 року.

19.02.2019

Відбувся аукціон

18 лютого 2019 року відбувся електронний аукціон з умовами за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу їдальні на 330 місць, що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ “Машзавод” (58008, вул.Прутська,16 -Б, м.Чернівці).

 

30.01.2019

У Чернівцях приватизовано об’єкт малої приватизації

29.01.2019 р. між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Чернівецькій області та покупцем - фізичною особою Бурдейним С.М. укладено договір №КП-409 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – об’єкта окремого майна - виробничої будівлі (корпусу блоку допоміжного) літ.А, А` площею 1085,60м², що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ “Машзавод” за адресою: 58008, вул.Прутська,10 а, м.Чернівці.

23.01.2019

Затверджено протокол електронних торгів

Регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області  затвердило протокол про результати електронного аукціону №UA-PS-2018-12-11-000010-1 від 15.01.2019, з продажу об’єкта окремого майна–виробничої будівлі(корпусу блоку допоміжного)літ.А, А` площею 1085,60 м², що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ “Машзавод”  (58023, вул.Прутська,10-а, м. Чернівці), який відбувся  15 січня 2019 року,та 23.01.2019 р. опублікувало зазначений протокол в електронній торговій системі.

15.03.2018

У Чернівцях приватизовано довгобуд

Чернівецьке регіональне відділення Фонду реалізувало на електронних торгах через викуп під розбирання об’єкт незавершеного будівництва державної власності – будівлі та споруди, які перебували на балансі СП “Новоселицький м’ясокомбінат” разом із земельною ділянкою, на якій він розташований, за адресою: вул.Кобилянська,2а, с.Строїнці, Новоселицький район, Чернівецька область.

Об’єкт придбав єдиний покупець-фізична особа за 2325586,40 грн.,  у т.ч. ПДВ –387597,73 грн..

11.05.2017

Приватизовано лазню через електронні торги

10.05.2017 р. Чернівецьким РВ Фонду укладено договір купівлі-продажу №КП-407 об’єкта групи Ж державної власності – лазні разом із земельними ділянками,на яких вона розташована (вул. Дружби народів,13, с.Малятинці, Кіцманський район, Чернівецька область), що перебувала на балансі ліквідованого ВАСТ „Нове життя”.

Об’єкт придбала фізичнаособа, яка єдина подала заяву на участь в аукціоні  в електронній формі, за 125800,00 грн., у т.ч. ПДВ – 20966,67 грн.”

12.12.2016

Відбувся аукціон в електронній формі

12.12.2016 р. відбувся аукціон в електронній формі з продажу в електронній формі  об’єкта групи А державної власності - нежитлової будівлі  їдальні  загальною площею 401,6 кв.м, літ.А, інвентарний №42, що обліковується на балансі   державного підприємства „Дослідне господарство „Яблунівське” Придністровської станції садівництва Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України”.         

29.12.2015

Аукціон 29.12.2015 р. не відбувся

Аукціон з продажу об’єктів державної власності груп А, Д та Ж за методом зниження ціни потаких об’єктах:

- виробничої будівлі (корпус блоку допоміжного) літ. А, А` площею 1085,60 м² (вул.Прутська, 10-А, м.Чернівці), що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ "Машзавод";

- ОНБ молочно-тваринницької ферми на 200 голів великої рогатої худоби

(с.Новоолексіївка, Сокирянський р-н,Чернівецька обл.), що перебувала на балансі ТОВ “Олексіївське” (державну реєстрацію товариства припинено);

- їдальні на 330 місць (вул.Прутська, 16-Б, м.Чернівці), що перебуває на позабалансовому рахунку ТОВ "Машзавод",

призначений на 28.12.2015 не відбувся через відсутність заяв.