A A A K K K

Перевірка використання державного майна

29.07.2021

Проведено перевірки стану державного майна
12.07.2021 Проведено перевірку стану державного майна – захисної споруди цивільного захисту - сховища №96066 (вул. Зелена, 5-Д, м. Чернівці), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ «Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування» (ліквідоване). Порушень не виявлено.
 
19.07.2021 Проведено перевірку стану збереження державного майна -сховища №96154 (м. Чернівці, вул. Миру, 18-А),яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу АТЗТ «Восход» (ліквідоване) та, відповідно до  Договору  про безоплатне зберігання захисної споруди цивільного захисту № 1-20 від 17.09.2020, перебуває на позабалансовому рахунку ТзОВ „Професіонал АВТО-ЛТД”. Сховище затоплено ґрунтовими водами.
 
 

05.07.2021

Підсумки перевірок стану державного майна проведених у І півріччі 2021 року

     У І півріччі 2021 року, враховуючи вимоги Порядку проведення державними органами приватизації перевірок стану ефективного використання та збереження державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.12.2009 №1998, відповідно до затверджених графіків та щомісячних планів роботи відділу, заплановано та проведено 6 перевірок,якими охоплено15 об’єктів позастатутного державного майна. Результати перевірок відображені у відповідних актах.

     Окрім того, на виконання пункту 1.1. протоколу тематичної наради з керівниками регіональних відділення від 28.04.2021 робочою групою Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області здійснено візуальне обстеження об’єктів державної власності- інженерних споруд (4 об’єкти), захисних споруд цивільного захисту(7 об’єктів) функції з управління якими заплановано до передачі обласній державній адміністрації.

     Із метою виконання пункту 2 рішення регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Чернівецькій області (протокол №2 від 09.06.2021 року) в період з 17 по 24 червня 2021 року здійснено, за участю представників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькі області, Управління цивільного захисту населення ОДА, Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області, Чернівецької міської ради, Новеселицької міської ради, Кіцманської міської ради, ГУНП в Чернівецькій області, балансоутримувачів ЗСЦЗ (за наявності), обстеження захисних споруд цивільного захисту (8 обєктів), які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств. Матеріали обстеження ЗСЦЗ буде представлено на розгляд  регіональної робочої групи (перша декада липня) з метою прийняття відповідного рішення щодо подальших дій стосовно даного виду об’єктів державної власності.

 

 

13.05.2021

Перевірено стан державного майна

07.05.2021 Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях проведено планову перевірку (обстеження) стану державного майна - об’єкта незавершеного будівництва лазні (вул. Мічуріна, 14, с. Гордівці, Дністровський район, Чернівецька область), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване). Порушень не виявлено.

 

 

03.03.2021

Перевірено стан державного майна

19.02.2021 Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, за участю представників Управління ДСНС у Чернівецькій області та Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено планову перевірку стану державного майна - сховища № 96042 (м. Чернівці, вул. Зелена, 3), яке у процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький цегельний завод №1” (на сьогодні ПрАТ), але залишилося перебувати на його балансі.

 

 

07.12.2020

У листопаді проведено ряд перевірок стану державного майна

20.11.2020 - проведено планову перевірку стану збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ТОВ „Припрутська пересувна механізована колона №152”, але залишилося перебувати на його балансі.

27.11.2020 - проведено планову перевірку стану державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівціриба” (ліквідоване).

У період з 20.11.2020 по 30.11.2020 - ІЗ метою виконання пункту 2 розділу VІ Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України 09.07.2018 №579 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.07.2018 за №881/32333), робочою групою за участю представників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано–Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради, Новоселицької міської ради, здійснено оцінку стану готовності ЗСЦЗ, які перебувають у сфері управління державного органу приватизації, розташованих на території Чернівецької області.

 

 

31.08.2020

Проведено планові перевірки стану державного майна

07.08.2020 проведено планову перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна - частини будівлі колишнього медпункту (с. Суховерхів, Кіцманський р-н, Чернівецька обл.), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ТзОВ „Суховерхівське”, але залишилося перебувати на його балансі.Порушень не виявлено.

21.08.2020 проведено планову перевірку стану державного майна - об’єкта незавершеного будівництва дитячої установи (Чернівецька область, Хотинський район, с. Анадоли), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП ім. Кузьми Галкіна (правонаступник СТОВ «Надія» - ліквідоване). Порушень не виявлено.

 

 

20.08.2020

Перевірено стан державного майна

21.07.2020 Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, за участю представників Управління ДСНС у Чернівецькій області та Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА для огляду ЗСЦЗ, проведено планову перевірку стану державного майна - сховища № 96045 (м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-В) та двох житлових будинків (смт. Лужани, провул. Заводський №2, №4), які у процесі приватизації не ввійшли до статутного капіталу ВАТ «Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій», але залишилося перебувати на його балансі.Порушень не виявлено.

 

28.05.2020

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевірку стану державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Стек” (правонаступник ПП „Стек-Фінанс” – ліквідоване).

Здійснюється оформлення результатів перевірок.

 

27.05.2020

 

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевірку стану збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецьке автотранспортне підприємство 17755”, але залишилося перебувати на його балансі.

 

19.05.2020 по 26.05.2020

Перевірено стан державного майна

Здійснено обстеження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ЗАТ «Чернівецький машинобудівний завод» (ліквідоване).

 

 

11.01.2020

Перевірено стан державного майна

      Враховуючи вимоги Порядку проведення державними органами приватизації перевірок стану ефективного використання та збереження державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.12.2009 №1998 із змінами, за звітний період, відповідно до затверджених графіків та щомісячних планів роботи відділу, заплановано та проведено 10 перевірок,якими охоплено22 об’єкти позастатутного державного майна. Результати перевірок відображені у відповідних актах.

     За звітний період регіональним відділенням погоджено 3висновки про вартість майна (окрім нерухомого) за результатами рецензування звіту про оцінку майна, що пропонується до відчуження; прийнято участь (в липні) у комісії із списання державного нерухомого майна, що не ввійшло до статутного капіталу АТ „Чернівціобленерго” під час корпоратизації;прийнято участь (в жовтні, листопаді) у комісіях по списанню майна, що перебуває на балансі ДП „Дослідне господарство” та ДП „Дослідне господарство „Яблунівське”Придністровської дослідної станції садівництва Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України.

 

 

27.11. 2019

Перевірено стан державного майна

 

      З метою виконання пункту 2 розділу VІ Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України 09.07.2018 №579 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.07.2018 за №881/32333), робочою групою за участю представників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано–Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради, Новоселицької міської ради, Ошихлібської сільської ради повторно здійснено оцінку стану готовності ЗСЦЗ, які перебувають у сфері управління державного органу приватизації, розташованих на території Чернівецької області.

 

28.11.2019

 

Проведено перевірку  державного майна

Проведено планову документальну перевірку станудержавного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ЗАТ «Чернівецький машинобудівний завод» (ліквідоване).

 

18.10.2019

Перевірено стан майна

Проведено планову перевірку стану державного майна - об’єктів незавершеного будівництва лазні та клубу (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Гордівці), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване).

 

 

 

20.09.2019

Перевірено стан державного майна

 

Проведено планову перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ “Ошихлібський консервний завод”, але залишилося перебувати на його балансі (8 об’єктів).

30.08.2019.

Проведено перевірку  державного майна

        Проведено планову перевірку стану утримання державного майна – сховища №96042 (м. Чернівці, вул. Зелена, 3), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ «Чернівецький цегельний завод №1» (правонаступник ПАТ), але перебуває на його балансі.

 

24.06.2019

Перевірили сховище

Проведено планову перевірку стану збереження державного майна – сховища №197/001 у м. Новоселиця, по вул. Комарова, 7/1), яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу відкритого акціонерного товариства  “Припрутська пересувна механізована колона №152” (правонаступник ТОВ), але залишилося перебувати на його балансі.

 

 

22.04.2019

Регіональне відділення шукає балансоутримувачів для захисних споруд цивільного захисту

          Регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області пропонує бажаючим стати новими балансоутримувачами (Зберігачами) об’єктів державної власності – сховища (м.Чернівці, вул. Я.Мудрого, 31), сховища (м.Чернівці, вул. Коломийська, 9-а), сховища (м. Чернівці, вул. Миру, 18А) взявши їх на відповідальне безоплатне зберігання.

         З пропозиціями просимо звертатися за адресою: м. Чернівці, вул. Л.Кобилиці, 21-А, каб. № 3.

         Контактний телефон для довідок: (0372)55-42-35.  

 

19.04.2019

Перевірено стан майна

Враховуючи вимоги Порядку проведення державними органами приватизації перевірок стану ефективного використання та збереження державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.12.2009 №1998 із змінами, за протягом 1 кварталу 2019 року  відповідно до затверджених графіків та щомісячних планів роботи сектору, заплановано та проведено 2 перевірки,якими охоплено4 об’єкти позастатутного державного майна.Результати перевірок відображені у відповідних актах.

30.11.2018

 Контролюється стан майна

Регіональним відділенням Фондупроведено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу СВК „Суховерхівське”, але перебуває на його балансі.

 

05.10.2018

 Перевірено використання майна

Проведено позаплановуперевірку стану збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу захисної споруди цивільного захисту – захисної споруди цивільного захисту – сховища №96154 (м. Чернівці, вул. Миру, 18-А), яка у процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу АТзТ «Восход» та, відповідно до Договору про безоплатне зберігання від 23.03.2018р. №3-18, передана на зберігання та баланс ТзОВ «ДІАЛ ГРУП».

03.10.2018

Проінспектовано захисну споруду

На виконання доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018, Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, проведено у складі робочої групи обстеження державного майна захисної споруди цивільного захисту, яка перебуває в управлінні Регіонального відділення ФДМУ.

 

18.08.2018

Здійснено перевірки державного майна

 На виконання протокольних доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018 під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Г. Зубка, доручення Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, Регіональним відділенням ФДМУ створено робочу групу за участю представників територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, структурних підрозділів з питань цивільного захисту облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, та розпочато роботу з проведення  перевірок стану готовності до використання на відповідній території ЗСЦЗ, які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств та перебувають у сфері управління Регіонального відділення ФДМУ по Чернівецькій області та підготовки пропозицій щодо передачі даних ЗСЦЗ іншим суб’єктам управління, насамперед органам місцевого самоврядування.

 Наразі, проведено перевірку захисної споруду цивільного захисту – сховища № 197/001 (Чернівецька область, м. Новоселиця, вул. Комарова 7/1), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Припрутська пересувна механізована колона № 152, але залишилося перебувати на його балансі.

 

17.07.2018

Перевірено стан державного майна

На сьогодні Регіональним відділенням ФДМУ, на виконання доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018 під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Г. Зубка, Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, проводиться робота щодо створення робочої групи за участю представників територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, структурних підрозділів з питань цивільного захисту облдержадміністрації, інших заінтересованих органів для проведення роботи з підготовки пропозицій щодо передачі ЗСЦЗ, які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств та перебувають у сфері управління державних органів приватизації іншим суб’єктам управління, насамперед органам місцевого самоврядування.

 

27.06.2018

Здійснено перевірки державного майна

Робочою групою Регіонального відділення проведено перевірку стану використання нерухомого майна, що є власністю держави в особі Фонду державного майна України  - дитячого закладу оздоровлення та відпочинку „Юність”.

       Представником Регіонального відділення також взято участь у роботі міжвідомчої групи Державної служби України з надзвичайних ситуацій з надання методичної допомоги Чернівецькій обласній державній адміністрації у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.              

 

22.06.2018

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ “Пересувна механізована колона №291” (відсутнє за юридичною адресою), а саме об’єкта житлового фонду – багатоквартирного житлового будинку з комунікаціями (Чернівецька область, смт. Глибока, вул. Паркова, 1). За результатами проведеної перевірки порушень не виявлено.

10.06.2018

Перевірено захисну споруду

Фахівці регіонального відділення взяли участь у комісійному обстеженні обставин, які перешкоджають виконанню договірних зобов’язань з утриманнясховища №96154 у м. Чернівці, по вул. Миру, 18-А, яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу АТЗТ «Восход» та, відповідно до Договору про безоплатне зберігання від 23.03.2018р. №3-18, передане на зберігання на баланс ТзОВ «ДІАЛ ГРУП».

07.06.2018

Перевірено стан державного майна

Робочою групою проведено перевірку використання нерухомого майна, що є державною власністю, в особі Фонду державного майна України –пансіонату з лікування матері і дитини „Зелені пагорби”.

27.04.2018

Продовжено договір

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Чернівецькій області продовжено термін дії договору безоплатного зберігання  державного майна від 29.03.2013 №1  - зовнішньомайданчикових електромереж та зовнішньомайданчикових мереж зв’язку (м. Чернівці, пр. Незалежності, 106), які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ „СТЕК” та перебувають на позабалансовому рахунку ТДВ „Холодпродконтракт”.

25.04.2018

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевіркустану збереження державного майна - сховища №96066 (м. Чернівці, вул. Зелена, 5-Д), яке при приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування” та, у зв’язку з його банкрутством, передано за договором про безоплатне зберігання новому балансоутримувачу - ТОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”. Наразі, результати перевірки оформлюються.

22.09.2017

На контролі – стан використання державного майна

          Регіональним відділенням здійснено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна – двох восьмиквартирних житлових будинків, що розташовані в смт. Лужани, пров. Заводський, №2, №4 (Кіцманський р-н,) та сховища №96045, розміщеного за адресою: м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-В. Зазначені об’єкти державної власності у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій”, але залишилися перебувати на його балансі.

 

31.08.2017

Перевірено стан використання майна

 Проведено перевірку стану державного майна -  об’єкта незавершеного будівництва дитячої установи (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Анадоли), яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП ім.Кузьми Галкіна (в подальшому СТОВ «Надія» (ліквідоване)). В ходві перевірки порушень не виявлено.

07.06.2017

Перевірено стан державного майна

Проведено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна – сховища (м.Чернівці, вул. М.Тореза, 31), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівцім’ясопромсервіс” (ліквідовано).

12.04.2017

 У Чернівцях перевірено виконання умов договору купівлі-продажу ОНБ

     Регіональним відділенням проведено поточну перевірку виконання покупцем умов договору №КП-330-НБ від 24.01.2003р., купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва 107-квартирного житлового будинку з магазином (м. Чернівці, вул. Кагарлицька, 7). Під час перевірки виявлено, що новий власник успішно здійснює всі необхідні роботи.За останні 6 місяців ним освоєно близько мільйона грн. інвестицій. Термін завершення добудови – грудень 2017 року”.

11.11.2016

Регіональне відділення контролює стан державного майна

Проведено чергову перевірку нерухомого державного майна – об’єктів незавершеного будівництва, а саме: лазні та клубу, що розташовані за адресою: (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Гордівці), які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване).

Зазначені об’єкти на даний час перебувають у процесі приватизації шляхом виставлення до продажу через електронні торги на Українській Універсальній Біржі.

 Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (0372 518-660)

 

 

17.06.2016

Проведено перевірки стану збереження державного майна.

Предметом перевірок стали захисні споруди, а саме:

- сховище №96066 (м. Чернівці, вул. Зелена, 5-Д), яке при приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування” та, у зв’язку з його банкрутством, передано за договором про безоплатне зберігання новому балансоутримувачу - ТОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”;

- сховищае №96042 (м. Чернівці, вул. Зелена, 3), яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький цегельний завод №1” (надалі ПАТ), але залишилося перебувати на його балансі.

29.04.2016

Перевірка використання державного майна

 

Регіональним відділенням проведено перевіркузбереження та використання державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Припрутська ПМК№152”, але залишилось перебувати на його балансі.

30.03.2016

Перевірено стан державного майна

Здійснено  перевірку стану збереження державного майна – двох восьмиквартирних житлових будинків (Кіцманський р-н, смт. Лужани, пров. Заводський, №2, №4) та сховища №96045 (м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-В), яке  у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод залізобетонних виробів та конструкцій”(правонаступник ТДВ „Чернівецький завод залізобетонних виробів і конструкцій”), але залишилося перебувати на його балансі.1

9.02.2016

Перевірено стан державного майна

      Регіональне відділення ФДМУ по Чернівецькій області здійснило перевіркустану збереження державного майна  - будинку для малосімейних  у м. Чернівці, вул. Авангардна, 53), яке  в процесіприватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ«Гравітон»(правонаступник ПАТ „Гравітон”).

15.01.2016

Обстежено стан державного майна

Здійснено, за участю представників ПАТ ЕК „Чернівціобленерго”, ПАТ „Укртелеком” та ТДВ „Холодпродконтракт”, обстеження державного майна  -  зовнішньомайданчикових мереж зв’язку, зовнішньомайданчикових електромереж, (м. Чернівці, проспект Незалежності, 106), яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „СТЕК” та перебуває на балансі ТДВ „Холодпродконтракт”.

25.12.2015

 Перевірено стан сховищ

Регіональне відділення здійснило перевірки стану збереження державного майна, а саме:

-сховища №96066,яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецький завод сільськогосподарського машинобудування”, в зв’язку з банкрутством якого передано за договором про безоплатне зберігання державного майна новому балансоутримувачу ТзОВ „КЕЙ-СТОУН УКРАЇНА”;

-сховища №96154, яке в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу АТзТ «Восход»,в зв’язку з банкрутством якого передано за договором про безоплатне зберігання державного майна новому балансоутримувачу ТзОВ «ДІАЛ ГРУП».

20.11.2015

Проведено перевірку збереження  та використання  державного майна, яке  в процесі приватизації не ввійшло до статутного капіталу Чернівецької філії ПАТ „Електро”.