A A A K K K

Перевірка використання державного майна

 

13.05.2021

Перевірено стан державного майна

07.05.2021 Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях проведено планову перевірку (обстеження) стану державного майна - об’єкта незавершеного будівництва лазні (вул. Мічуріна, 14, с. Гордівці, Дністровський район, Чернівецька область), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване). Порушень не виявлено.

 

 

 

 

07.12.2020

У листопаді проведено ряд перевірок стану державного майна

27.11.2020 - проведено планову перевірку стану державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівціриба” (ліквідоване).

У період з 20.11.2020 по 30.11.2020 - ІЗ метою виконання пункту 2 розділу VІ Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України 09.07.2018 №579 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.07.2018 за №881/32333), робочою групою за участю представників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано–Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради, Новоселицької міської ради, здійснено оцінку стану готовності ЗСЦЗ, які перебувають у сфері управління державного органу приватизації, розташованих на території Чернівецької області.

 

 

31.08.2020

Проведено планові перевірки стану державного майна

07.08.2020 проведено планову перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна - частини будівлі колишнього медпункту (с. Суховерхів, Кіцманський р-н, Чернівецька обл.), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ТзОВ „Суховерхівське”, але залишилося перебувати на його балансі.Порушень не виявлено.

21.08.2020 проведено планову перевірку стану державного майна - об’єкта незавершеного будівництва дитячої установи (Чернівецька область, Хотинський район, с. Анадоли), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП ім. Кузьми Галкіна (правонаступник СТОВ «Надія» - ліквідоване). Порушень не виявлено.

 

 

28.05.2020

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевірку стану державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Стек” (правонаступник ПП „Стек-Фінанс” – ліквідоване).

Здійснюється оформлення результатів перевірок.

 

27.05.2020

 

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевірку стану збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ „Чернівецьке автотранспортне підприємство 17755”, але залишилося перебувати на його балансі.

 

19.05.2020 по 26.05.2020

Перевірено стан державного майна

Здійснено обстеження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ЗАТ «Чернівецький машинобудівний завод» (ліквідоване).

 

 

11.01.2020

Перевірено стан державного майна

      Враховуючи вимоги Порядку проведення державними органами приватизації перевірок стану ефективного використання та збереження державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.12.2009 №1998 із змінами, за звітний період, відповідно до затверджених графіків та щомісячних планів роботи відділу, заплановано та проведено 10 перевірок,якими охоплено22 об’єкти позастатутного державного майна. Результати перевірок відображені у відповідних актах.

     За звітний період регіональним відділенням погоджено 3висновки про вартість майна (окрім нерухомого) за результатами рецензування звіту про оцінку майна, що пропонується до відчуження; прийнято участь (в липні) у комісії із списання державного нерухомого майна, що не ввійшло до статутного капіталу АТ „Чернівціобленерго” під час корпоратизації;прийнято участь (в жовтні, листопаді) у комісіях по списанню майна, що перебуває на балансі ДП „Дослідне господарство” та ДП „Дослідне господарство „Яблунівське”Придністровської дослідної станції садівництва Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України.

 

 

28.11.2019

 

Проведено перевірку  державного майна

Проведено планову документальну перевірку станудержавного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ЗАТ «Чернівецький машинобудівний завод» (ліквідоване).

 

18.10.2019

Перевірено стан майна

Проведено планову перевірку стану державного майна - об’єктів незавершеного будівництва лазні та клубу (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Гордівці), яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване).

 

 

20.09.2019

Перевірено стан державного майна

 

Проведено планову перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ “Ошихлібський консервний завод”, але залишилося перебувати на його балансі (8 об’єктів).

 

 

19.04.2019

Перевірено стан майна

Враховуючи вимоги Порядку проведення державними органами приватизації перевірок стану ефективного використання та збереження державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.12.2009 №1998 із змінами, за протягом 1 кварталу 2019 року  відповідно до затверджених графіків та щомісячних планів роботи сектору, заплановано та проведено 2 перевірки,якими охоплено4 об’єкти позастатутного державного майна.Результати перевірок відображені у відповідних актах.

30.11.2018

 Контролюється стан майна

Регіональним відділенням Фондупроведено перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу СВК „Суховерхівське”, але перебуває на його балансі.

 

 

03.10.2018

Проінспектовано захисну споруду

На виконання доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018, Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, проведено у складі робочої групи обстеження державного майна захисної споруди цивільного захисту, яка перебуває в управлінні Регіонального відділення ФДМУ.

 

18.08.2018

Здійснено перевірки державного майна

 На виконання протокольних доручень засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.03.2018 під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Г. Зубка, доручення Фонду державного майна України від 21.05.2018 № К/21, Регіональним відділенням ФДМУ створено робочу групу за участю представників територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, структурних підрозділів з питань цивільного захисту облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, та розпочато роботу з проведення  перевірок стану готовності до використання на відповідній території ЗСЦЗ, які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств та перебувають у сфері управління Регіонального відділення ФДМУ по Чернівецькій області та підготовки пропозицій щодо передачі даних ЗСЦЗ іншим суб’єктам управління, насамперед органам місцевого самоврядування.

 

 

27.06.2018

Здійснено перевірки державного майна

Робочою групою Регіонального відділення проведено перевірку стану використання нерухомого майна, що є власністю держави в особі Фонду державного майна України  - дитячого закладу оздоровлення та відпочинку „Юність”.

       Представником Регіонального відділення також взято участь у роботі міжвідомчої групи Державної служби України з надзвичайних ситуацій з надання методичної допомоги Чернівецькій обласній державній адміністрації у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.              

 

22.06.2018

Перевірено стан державного майна

Проведено планову перевірку стану ефективного використання та збереження державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ “Пересувна механізована колона №291” (відсутнє за юридичною адресою), а саме об’єкта житлового фонду – багатоквартирного житлового будинку з комунікаціями (Чернівецька область, смт. Глибока, вул. Паркова, 1). За результатами проведеної перевірки порушень не виявлено.

 

07.06.2018

Перевірено стан державного майна

Робочою групою проведено перевірку використання нерухомого майна, що є державною власністю, в особі Фонду державного майна України –пансіонату з лікування матері і дитини „Зелені пагорби”.

 

27.04.2018

Продовжено договір

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Чернівецькій області продовжено термін дії договору безоплатного зберігання  державного майна від 29.03.2013 №1  - зовнішньомайданчикових електромереж та зовнішньомайданчикових мереж зв’язку (м. Чернівці, пр. Незалежності, 106), які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ „СТЕК” та перебувають на позабалансовому рахунку ТДВ „Холодпродконтракт”.

 

 

31.08.2017

Перевірено стан використання майна

 Проведено перевірку стану державного майна -  об’єкта незавершеного будівництва дитячої установи (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Анадоли), яке в процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу КСП ім.Кузьми Галкіна (в подальшому СТОВ «Надія» (ліквідоване)). В ходві перевірки порушень не виявлено.

12.04.2017

 У Чернівцях перевірено виконання умов договору купівлі-продажу ОНБ

     Регіональним відділенням проведено поточну перевірку виконання покупцем умов договору №КП-330-НБ від 24.01.2003р., купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва 107-квартирного житлового будинку з магазином (м. Чернівці, вул. Кагарлицька, 7). Під час перевірки виявлено, що новий власник успішно здійснює всі необхідні роботи.За останні 6 місяців ним освоєно близько мільйона грн. інвестицій. Термін завершення добудови – грудень 2017 року”.

11.11.2016

Регіональне відділення контролює стан державного майна

Проведено чергову перевірку нерухомого державного майна – об’єктів незавершеного будівництва, а саме: лазні та клубу, що розташовані за адресою: (Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Гордівці), які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу КСП «Промінь» (ліквідоване).

Зазначені об’єкти на даний час перебувають у процесі приватизації шляхом виставлення до продажу через електронні торги на Українській Універсальній Біржі.

 Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (0372 518-660).