A A A K K K

Актуально

31.08.2021

Bідбулося засідання регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Чернівецькій області!

       Сьогодні в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося засідання регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Чернівецькій області, на якому опрацьовано питання щодо передачі функцій з управління майном, що не увійшло до статутного капіталу господарських товариств у процесі приватизації – інженерних споруд. На засіданні регіональної робочої групи доповідав Василь Ярмистий – в.о. заступника начальника Регіонального відділення – начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення.

 

 

 

28.05.2021

Взяли участь у Національній нараді

27.05.2021 Фондом державного майна України та обласними державними адміністраціями проведена Національна селекторна нарада. Головною темою заходу стало ефективне використання державного майна в регіонах та прискорення процесу приватизації. У нараді взяла участь заступник начальника Регіонального відділення-начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Ірина КОМАРОВСЬКА.
Спільна робота Фонду держмайна та ОДА в напрямі пришвидшення темпів приватизації має на меті залучення інвестицій в місцеву економіку, розвиток інфраструктури та створення нових робочих місць.
За словами заступника Голови ФДМУ Костянтина Кошеленка, нові прозорі принципи, запроваджені Фондом у сфері приватизації та оренди держмайна, забезпечили реальні результати у вигляді збільшення кількості учасників онлайн-аукціонів та зростання вартості активів на відкритих торгах.
«Маємо реальний показник, який засвідчує ефективність впроваджених нашою командою змін в приватизаційних процесах – зростання вартості державних об’єктів на прозорих аукціонах. Так, у 2019 році середнє зростання вартості активів на приватизаційних аукціонах становило 14%, а цьогоріч цей показник становив 752%»- заявив заступник Голови ФДМУ Костянтин Кошеленко.
Сьогодні, завдяки сприянню з боку Офісу Президента, ФДМУ та ОДА налагоджують співпрацю по трьох напрямках:
- проведення інформаційної кампанії з метою стимулювання приватизації;
- передача функцій з управління позастатутного майна (житловий фонд та споруди цивільного захисту) до ОДА;
- раціональне розпорядження державним майном в регіонах.
Наразі створюються та працюють робочі групи з питань ефективного використання державного майна, ведуться роботи з балансоутримувачами об’єктів державної власності, в ході перевірок виявляється майно з невизначеними органами управління, або таке, що використовується неправомірно.
«Інвентаризація засвідчила наявність значної кількості об’єктів державної власності, які використовуються не за призначенням або не використовуються взагалі. Такі об’єкти потребують приватизації, оскільки, як засвідчує практика, їх матеріально-технічний та фінансовий стан з часом лише погіршується. Тому ми співпрацюємо з місцевими органами влади та територіальними громадами для виявлення таких об’єктів та якнайшвидшої передачі їх на приватизацію. Це сприятиме залученню інвестицій в місцеву економіку та створенню нових робочих місць», - зазначив Директор Департаменту регіональної мережі Андрій Кісера.
Довідково. В Чернівецькій області здійснено перевірку 318 об’єктів державного нерухомого майна (14 балансоутримувачів) області. Протягом січня-квітня 2021 року перевірено 134 об’єкти (9 балансоутримувачів).
 

 

19.05.2021

Відбулася зустріч із головою Кіцманської міської ОТГ

     18.05.2021 в приміщенні Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області відбулася зустріч начальника Управління Ірини Комаровської з головою Кіцманської міської ОТГ Сергієм Булегою. Обговорювалося питання щодо передачі у комунальну власність територіальної громади Кіцманської ОТГ об’єктів державної власності розташованих в с. Ошихліби, а саме: трьох багатоквартирних житлових будинків, господарських об’єктів, що відносяться до цих житлових будинків (3 сараї , 1 замощення) та ПРУ , які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ „Ошихлібський консервний завод”.
     Досягнуто домовленості, що дане питання буде винесено на розгляд сесії, яка відбудеться у червні місяці поточного року.

 

16.04.2021

Відбулась зустріч із представниками ОДА та Чернівецької міської ради щодо передачі захисних споруд цивільного захисту!
 
15.04.2021 в приміщенні Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області відбулася робоча нарада за участю начальника Управління Ірини Комаровської, начальника відділу орендних відносин та управління державним майном Наталії Купіни, начальника Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Олексія Гайдая, начальника Управління цивільного захисту населення Чернівецької міської ради Володимира Самолюка щодо передачі захисних споруд цивільного захисту (ЗСЦЗ), які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, Чернівецькій ОДА або відповідним самоврядним організаціям, на території яких розміщені дані ЗСЦЗ в порядку, встановленому Положенням про порядок передачі об’єктів права державної та комунальної власності, затвердженим постановою КМ України від 21.09.1998 №1482 (із змінами).
Домовились про подальшу співпрацю з метою виконання доручення Прем’єр-міністра України від 14.01.2021 №408/1/1-21 та пунктів 1 та 2 розділу ІІІ протокольного рішення Офісу Президента від 12.04.2021 щодо забезпечення державними адміністраціями прийняття функцій з управління майном, що не увійшло до статутного капіталу господарських товариств у процесі приватизації.
 
 

 

19.03.2021

Відбулася робоча нарада щодо передачі функцій із управління захисними спорудами цивільного захисту

18.03.2021 о 10:00 відбулася робоча нарада за участю керівництва Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях (Комаровської І.П., Купіни Н.П.) і Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА (Гайдая О.В.) з метою виконання доручення КМ України від 14.01.2021 №408/1/1-21 щодо організації та передачі функцій з управління захисними спорудами цивільного захисту (ЗСЦЗ) від Фонду державного майна України (його Регіональних відділень) до Чернівецької ОДА.
Було вирішено: провести спільну нараду в Чернівецькій ОДА з питання передачі функцій з управління ЗСЦЗ до сфери управління самоврядних організацій в порядку, встановленому Положенням про порядок передачі об’єктів права державної та комунальної власності, затвердженим постановою КМ України від 21.09.1998 (із змінами) №1482, під головуванням першого заступник Голови ОДА Богдана Ковалюка, голів міських та об’єднаних територіальних громад, на території яких розміщені захисні споруди ЦЗ, а також керівників товариств, до статутних капіталів яких не увійшло таке державне майно (ЗСЦЗ), але обліковується на їх балансі.