A A A K K K

Приватизація

ІНФОРМАЦІЯ

про залучення акредитованих фахівців - експертів у сфері діяльності,
пов’язаній із створенням об’єктів архітектури за спеціалізацією:
технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна
для виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна

     З метою замовлення послуг з виготовлення технічної документації на об’єкти незавершеного будівництва, що підлягають приватизації, а саме:

  • об’єкт незавершеного будівництва - середня школа за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Василиха, вул. Наумова, б/н, що знаходиться на балансі Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації (код за ЄДРПОУ 21467647), орган управління Київська обласна державна адміністрація (код ЄДРПОУ 00022533);
  • об’єкт незавершеного будівництва - Розкішненська амбулаторія за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Розкішна, вул. Галянта Віталія, б/н, що знаходиться на балансі Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації (код за ЄДРПОУ 21467647), орган управління Київська обласна державна адміністрація (код ЄДРПОУ 00022533),

     Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях повідомляє про залучення акредитованих фахівців - експертів у сфері діяльності, пов’язаній із створенням об’єктів архітектури за спеціалізацією: технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна.

     Обов’язковою умовою для розгляду пропозицій є надання належним чином завірених копій кваліфікаційних документів за категорією - інженер з інвентаризації нерухомого майна, а також кошторису робіт по здійсненню технічної інвентаризації та виготовленню технічних паспортів на об’єкти незавершеного будівництва.

ІНФОРМАЦІЯ

про залучення акредитованих фахівців - експертів у сфері діяльності,
пов’язаній із створенням об’єктів архітектури за спеціалізацією:
технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна
для виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна

     З метою замовлення послуг з технічної інвентаризації об’єктів державної власності, що знаходяться в управлінні Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області та об’єктів державної власності, щодо яких прийнято рішення про їх приватизацію, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області повідомляє про залучення акредитованих фахівців - експертів у сфері діяльності, пов’язаній із створенням об’єктів архітектури за спеціалізацією: технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна для виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого державного майна.

     Обов’язковою умовою для розгляду пропозицій є надання копій кваліфікаційних документів за категорією - інженер з інвентаризації нерухомого майна, а також кошторису робіт по здійсненню технічної інвентаризації та виготовленню технічних паспортів на об’єктинерухомого майна.

Телефон для довідок: 200 25 40, 200 25 38

 

ІНФОРМАЦІЯ

про залучення акредитованих фахівців – експертів у сфері діяльності, пов’язаній із створенням об’єктів архітектури за спеціалізацією: технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна для виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна

З метою замовлення послуг з технічної інвентаризації об’єктів державної власності, щодо яких прийнято рішення про їх приватизацію,Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області повідомляє про залучення акредитованих фахівців – експертів у сфері діяльності, пов’язаній із створенням об’єктів архітектури за спеціалізацією: технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна для виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого державного майна.

Обов’язковою умовою для розгляду пропозицій є надання копій кваліфікаційних документів за категорією – інженер з інвентаризації нерухомого майна, а також кошторису робіт по здійсненню технічної інвентаризації та виготовленню технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна.

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для потенційних покупців об’єктів приватизації щодо отримання періодичних інформаційних буклетів про об’єкти, що пропонуються до приватизації

З метою отримання інформаційних буклетів про об’єкти державної власності, що пропонуються до приватизації Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Київській області, субєктам оціночної діяльності, реєлторам, представникам малого і середнього бізнесу, корпораціям, що працюють на території Київської області, іншим зацікавленим особам пропонуємо надіслати електронну адресу поштою за адресою: 01032 м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, або на електронну адресу obl_32@spfu.gov.ua.

 

ПРОЗОРА ПРИВАТИЗАЦІЯ В УКРАЇНІ

 

 

Наказ №584 від 27.03.2020 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Фонд Державного майна України, його регіональні відділення, та Порядку відшкодування цих витрат»