A A A K K K

Оголошено про приватизацію об’єкта ДП «Укрспирт» на Черкащині

Загальна площа будівель та споруд становить 22251,6 м², серед яких: будівля заводоуправління, будівля варильного відділення, будівля бродильного відділення, будівля цеху горілчаних виробів, будівля турбозалу, будівля розпилювальної сушарки, будівля головного корпусу дріжджового цеху, будівля спиртосховища, будівля компресорного відділення, будівля елеватора, будівля відділення подрібнення зерна та приготування замісу, будівля зливного відділення, адміністративно-побутовий корпус, магазини, склади,  амбари, гаражі тощо.

Загалом перелік окремого майна, що виставлено на онлайн-аукціон, складається з 1363 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна, а, найголовніше, після отримання права власності на цей об’єкт, інвестор зможе стати учасником відкритого ринку виробництва спирту. 

  • Локація - Черкаська обл, Черкаський р-н, с. Косарі; Черкаська обл, Черкаський р-н, м. Сміла.

  • Стартова ціна - 49 420 474 грн. 

  • Дата аукціону - 01 листопада 2021 року.

  • Термін подання заяв - до 31.10.2021.

Детальніше про об’єкт приватизації – https://bit.ly/3FlrWaE

Додаткову інформацію щодо об’єкта приватизації можна отримати в Управлінні ФДМУ у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, каб. 312, тел. (0472) 37-26-61, час роботи – з 8.00 до 17.00, окрім вихідних; на сайті https://privatization.gov.ua, офіційній сторінці Управління у соцмережі Facebook  https://www.facebook.com/Cherkasy.spfu/, а також приєднавшись до Telegram-каналу Управління за посиланням: https://t.me/cherkasy_spfu.