A A A K K K

Вакансії

Вакансії станом на 12.12.2022

       1. Начальник Управління орендних відносин - 1 вак.

       2. Заступник начальника управління-начальник відділу приватизації, оцінки майна, майнових прав, управління державним майном та корпоративними правамиУправління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області - 1 вак.

       3. Заступник начальника відділу забезпечення повноважень з контролю - 1 вак.

       4. Головний спеціаліст відділу забезпечення повноважень з контролю - 1 вак.

       5. Завідувач сектору забезпечення повноважень з контролю у Волинській області відділу забезпечення повноважень з контролю - 1 вак.

       6. Головний спеціаліст відділу оцінки майна та майнових прав - 1 вак.

       7. Головний спеціаліст відділу правового забезпечення - 1 вак.

       8. Головний спеціаліст сектору претензійно-позовної роботи у Закарпатській області відділу правового забезпечення - 1 вак.

       9. Головний спеціаліст відділу управління персоналом - 1 вак.

       10. Головний спеціаліст відділу підготовки до приватизації та управління корпоративними правами - 1 вак.

      11. Головний спеціаліст відділу приватизації, оцінки майна, майнових прав, управління державним майном та корпоративними правами Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області - 2 вак.

      12. Головний спеціаліст відділу орендних відносин Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області - 1 вак.

      13. Провідний документознавець відділу документального забезпеч та адмін-господ роботи - 1 вак.

      14. Старший інспектор відділу орендних відносин Управління забезпечення реалізації повноважень у Волинській області - 1 вак.

 

25.10.2022

наказ

Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях оголошує інформацію про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби категорії «В» - головний спеціаліст відділу забезпечення повноважень з контролю (місце праці м.Ужгород) на період дії воєнного стану

07.09.2022

Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях оголошує інформацію про необхідність призначення на вакантні посади - начальника відділу маркетингу, аналітики та ІТ, посада державної служби категорії "Б" та головного спеціаліста відділу маркетингу, аналітики та ІТ, посада державної служби категорії "В"- підтримки на період дії воєнного стану

10.01.2022

Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях повідомляє про завершення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади - завідувач сектору запобігання та виявлення корупції